SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PYTANIE O ABS-II DO ZNAWCY

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2333

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez DUDEK z działu Sporty ogólnorozwojowe.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 27 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 82
Mam pytanko odnoście tego przechodzenia na kolejny poziom nie za bardzo rozumiem to co jest napisane w opracowaniu:

"SAMOOCENA POSTĘPÓW
Zdarza się, że postępy w niektórych ćwiczeniach zestawu przychodzą szybciej niż w innych. Utrudnia to rozeznanie, kiedy przejść do następnego poziomu. Ocena poczynionych postępów bywa subiektywna. Dla określenia, kiedy adszedł czas przejścia do następnego zestawu treningowego, określono liczbę powtórzeń każdego ćwiczenia, jaką w każdym zestawie należy przekroczyć, by osiągnąć poziom, pozwalający na zmianę poziomu. Użyj wartości progowych dla poziomu, na którym się znajdujesz. Wykonaj ćwiczenia zestawu, po czym zapisz osiągniętą liczbę powtórzeń danego
ćwiczenia. Podlicz liczbę wykonanych powtórzeń. By zaliczyć test, musisz zaliczyć wszystkie ćwiczenia, a łącznie
wykonywana liczba powtórzeń musi przekroczyć podaną liczbę docelową. Określ, według wskazówek poniżej, czy spełniasz warunki, by przejść do następnego poziomu. Jeżeli nie przeszedłeś testu, oznacza to, że są jeszcze postępy do
zrobienia na tym poziomie i nie jest jeszcze potrzebne zwiększenie obciążeń. Nawet gdy przejdziesz test, pozostań na tym samym poziomie, jeżeli odnosisz wrażenie, że możesz jeszcze na nim zrobić postępy. Jednym słowem, trwaj na danym poziomie jak długo przynosi ci to zauważalne efekty."

æw. l: 23-25 powtórzeñ
æw. 2: 17-20 powtórzeñ
æw. 3: 24-25 powtórzeñ
æw. 4: 8-10 powtórzeñ
razem: 80 powtórzeñ

Czyli jak zorobie 80 powtórzeń łącznie to przechodze na następny poziom czy jak? Jeżeli pytanie wydaje sie głupie to sorry ale wolał bym byc pewny niż robic coś nie właściwie.

..::jokerxxx::..

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
Jasne ale najpierw zapoznaj sie z
https://www.sfd.pl/temat174611/
tym linkiem pozniej napisz osobny temat o diecie w dziale odzywianie pozdro

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Michail ABS II to trening na brzuch :D

Zmieniony przez - DUDEK w dniu 2005-07-22 13:56:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Rozpędziłem się

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 27 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 82
odpowie mi ktoś czy nie za bardzo???

..::jokerxxx::..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No dokłądnie, 80 , później next poziom.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 27 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 82
acha czyli robie w sumie cały czas max liczebe potórzeń jaką jestem w stanie zrobic a jak doje do tego poziomu 80 to wskakuje na następny

..::jokerxxx::..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2234 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10857
tez na abs sie skusze

moderator ogólnorozwojówki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 354 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2757
no ja tez mam zamiar z ABS-II pojechac. robiłem teraz ostatnio A6W wiec to bedzie dobra odmiana a potem zrobie znowu kolejne A6W

>>>Jeżeli chcesz rozśmieszyć Boga, opowiedz mu o swoich planach<<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 461
chciałbym aby ktoś doradził mi co mam zrobic z brzuchem mam fotki i moge je komuś na e-maila wysłac prosze o pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
Adi a co masz z nim zrobic? napewno nie sprzedac jesli masz zatluszczony to trening+areoby+dietia :]

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 461
tak ale ja nie umiem sobie diety ułozyć pomógł by mi ktos w tym??????????
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

brzuszek

Następny temat

Masa miesniowa

WHEY premium