SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PYTANIE

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 646

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 1058 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17362
jako iz byłem glupi i chciałem nabrac masy miesniowej szybko, niestety nabralem tkanki tluszczowej sporo mysle.. jadlem jak jadlem staralem sie ale cos nie wyszlo, czytajac teraz zapoznawajac sie glepiej z ta technika widze pare swoich bledow.

pierw zadam pytanie czy masowac to co mam czy zredukowac tkanke tluszczowa i dalej masowac.. bo ta tkanka mnie prowadzi w klopot jakis, widzac u siebie na recach i klacie tlusz.. wole byc chudszy i nabrac masy wolniej

dodam pare zdjec. czekam za ocena.
http://img864.imageshack.us/g/1001235fj.jpg/
71kg, 177cm

Zmieniony przez - Jamian w dniu 2011-04-28 20:36:32

Kto pokonuje innych, jest silny - Kto pokonuje siebie, jest potężny.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1090 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 10444
jest ok, ja bym masowal dalej a za jeszcze pare ładnych kg zdecydowal sie na redukcje

Zmieniony przez - sls w dniu 2011-04-28 20:43:12

Moda się zmienia... Duża łapa zawsze jest na czasie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 1058 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17362
no nie wiem sam, poczekam za paroma odp jeszcze, najbardziej zatluszczony mam brzuch i klatke i chyba ramie,.. denerwuje mnie to ze sie poce strasznie .. ; D

sog ofc.

Zmieniony przez - Jamian w dniu 2011-04-28 20:46:47

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 557 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 39821
Ja bym masował jeszcze i to konkretnie ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1150 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30337
A co ci da , że ktoś powie żebyś masował czy redukował. Jak źle się czujesz to zbij oponkę. ALe ja na twoim miejscu masował bym dalej z tym, że możesz wprowadzić aeroby . Wklej dietę, pewnie za dużo węgli masz lub syfu jakiegoś.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
chce znac wasza opinie poprostu, mam mieszane uczycia z 1 strony bym zrzucil ta tkanke ale wiem ze bd licho a z 2 to wole masowac i byc wiekszym.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1150 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30337
To masuj , tylko kontroluj obwód pasa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 425 Napisanych postów 56364 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 184874
Masuj ale z odpowiednia dieta dodaj do siłowego aeroby wsio.

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prosze o skorygowanie diety

Następny temat

Prośba o sprawdzenie obliczeń

Masa