SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PYTANIA do T. Bobrowski

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8154

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 926 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7906
Amino najlepiej całodzienne 5100 Hi-Tec rewelacyjna forma i moc białka,najlepiej spozywac 3 x dziennie przed posiłkami ok 30 minut,tak białko na noc to podstawa.

mjk-NIE STOSUJE ŻADNEGO stałego TRENINGU NA PRZEDRAMIONA-przykro że cie zawiodłem,ale nie mam na to czasu a i jakoś nie narzekam na ich brak i prace w innych partiach ciała.Nie sa może gigantyczne ale wystarczające-teraz tak jak pisałem wcześniej czasem jak mam jeszcze siłe to poprostu robie skręty na drążku nachwytem w 3 seriach na maks powtórzeń.Po treningu gdzie kończe nogi,a dokładnie czworogłowe.

KULTURYSTYKA znaczy coś więcej!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 464
Witam mam pytanie planuje zrobić niezłą masse w zimie planuje zakupic gainra i kreatyne do tego jakie połączenie polecasz jakieś geinera konkretnego
Budrzet to mniej wiecej z 150-200 zł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1041
Planuje na zimę zrobić mega mase podaje plan treningowy do korekty
CEL : MASA
Waga 86
wzrost 184
biceps 41
klata 120
obw w pasie 84
udo 61
łudka 40
Staż treningowy 3 lata z przerwami

Pon - Klatka
Wtorek- plecy, łydki
Sr-wolne
Czwartek - Barki tric
piątek- uda biceps

Klatka
1. Wyciskanie na płaskiej 12,10,8,6
2. Wyciskanie na skosie 12,10,8,6
3.Rozpiętki na płaskie ..................( w każdym ćwiczeniu stosuje tą piramide tak więc nie będe pisał)
4. Wyciskanie hantli na skosie

1. Plecy - Drążek do karku ............
2. ŚCIĄGANIE DRĄŻKA WYCIĄGU GÓRNEGO W SIADZIE SZEROKIM UCHWYTEM (NACHWYT)Do klaty
3.Wiosłowanie w opadzie tłowia ( gryf łamany)
4.PRZYCIĄGANIE LINKI WYCIĄGU DOLNEGO W SIADZIE PŁASKIM

Łydki - ośle wspięcia ,WSPIECIA NA PALCE W STANIU

Barki -1. Wyciskanie siedząc do karku/ do klaty
2.Unoszenie sztangielek bokiem w górę
3. Podciąganie sztangi wzdłuż tłowa ( do szyi )
4.Unoszenie sztangielek bokiem w górę w opadzie tłowia( tylne aktony)

1.Tric - Ściąganie linek wyciągu górnego ( prostowanie)
2.Wyciskanie francuskie leżąć( łamany gryf)
3.Wyciskanie francuskie hantla siedząc

Biceps
1. Suplinacia hantlami
2 Modlitewnik fryf łamany
3. uginanie o kolano.
4. drążek na dopompowanie
Uda
Tu właśnie mam problem bo do dyspozycji mam tylko wolny ciężąr
Brzuch ćwicze 4 razy w tyg .
Z góry dzięki za odp . POZDRAWIAM :)

Zmieniony przez - Esperro w dniu 2011-09-27 16:12:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 926 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7906
Flec -Powiem tak na dobry poczatek dobra masuweczka i kreatyna oraz zestaw witamin no i może jakieś karbo po treningu w zupełności wystarczy.
Wiadomo ograniczenia finansowe to główna przyczyna ale jakby chociaż każdy miał te 150-200 zł na suple to już da sie cos zadziałąć polecam ci taki zestaw:
Super Mass HI-TEC
KTP Creatine HI-TEC
VITAMIN A-Z
HI-TEC
Carbo Plus HI-TEC
Powinienes na styk wyrobic się w kwocie 200zł-nie wiem jak teraz wygladaja promocje,ale zawsze cos tam u nas w firmie jest w zestawie.

KULTURYSTYKA znaczy coś więcej!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 926 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7906
Esperro -widać kolego pojęcie w treningu i raczej nie mam co korygować,martwi Mnie tylko ten dzień bicepsa w nogami-niby to za duzo by zrobić na raz,ale zarazem nie masz zbyt wiele do dyspozycji by zrobić konkretnie nogi.
Nogi no na pewno przysiad i martwy na prostych nogach na dwugłowe uda,pasowało by cos chociaż wymyślić na prostowanie ud siedząc,ale nie wiem jak to zrobić.
Ew pomyśl na wykrokami ze sztangielkami,czy to chodzonymi naj masz gdzie lub w miejscu,z czasem możesz to zamienić na wspiecia wchodząc jednonóż na ławeczkę-jeśli rozumiesz co mam na mysli.Nie jestem nic tu w stanie dodać ze względu na te ograniczenie,a szkoda.
Mysle też ze jeśli zrobisz konkretnie nogi to na biceps zrób tylko 3 ćwiczenia w okresie masy w zupełności wystarczy.

KULTURYSTYKA znaczy coś więcej!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1041
Panie Tomku . Wzbogaciłem się o ławeczke z prasą do nóg . i atlas( PROSTOWNIE NÓG W SIADZIE). Może teraz jakiś plan pan zaproponuje ?:) Głównym celem jest zbudowanie masy ud , i mięśni pośladkowych . Jeżeli zmienimy plan to co z bicepsem ???

Co do Mojego treningu
1. Plecy - Drążek do karku 12,10,8,6
2.Wiosłowanie w opadzie tłowia ( gryf łamany)
3.PRZYCIĄGANIE LINKI WYCIĄGU DOLNEGO W SIADZIE PŁASKIM
4.Martwy ciąg -- I tu właśnie robiłem martwy ciąg na prostych nogach
Zmieniłem trochę plan na plecy ponieważ na wyciągach nie zbuduje oczekiwanej masy dla tego skupiam się na wolnych ciężarach.

Kolejne nurtujące mnie pytanie : Starałem się ułożyć plan tak aby partie mięśni nie kolidowały ze sobą .Ale czy taka monotonia nie jest zła dla mięśni ?? Ewentualnie mogę zmieniać kolejność ćwiczeń lub zmieniać ćwiczenia na bardziej różnorodne . Nie wiem też ile serii wykonywać ćwiczeń rozgrzewkowych .

Czy mogę stosować węglowodany na noc ?O Masówka dokładnie 80% węgli 20 % białka ponieważ trening mam w dość późnych godzinach więc posiłek po treningowy i tak jak kolacja ;)


Ostatnie pytanie to oczywiście Rozstępy . Wiem że nie da się ich uniknąć w tym sporcie ale powiem szczerze że u kulturystów są jakoś mało widoczne . Pan pewnie miał też ten problem więc czekam na rade.
Sory za ilość pytań :)
Z góry dzięki za odp :)



Zmieniony przez - Esperro w dniu 2011-09-28 22:55:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 147
Witam panie Tomku, nie jestem znawcą siłowni, ćwicze od około roku z małymi przerwami czasami stosuję jakieś suplementy jak kreatyna czy białko. Chciałbym się dowiedzieć w co warto zainwestować pieniądze kwota (około 300 zł) w jakie odżywki? Oraz co dodawać do posiłków jakie produkty gdyż nie za bardzo mogę pozwolić sobie na ścisłą dietę. Pytanie drugie; ćwiczę w domu mam ławkę z rozpiętkami, moje ćwiczenia wyglądają mniej więcej tak : (każde po 4 serie po 8-12 powtórzeń), wyciskanie w wąskim uchwycie, rozpiętki, wyciskanie leżąc, unoszenie przedramion ze sztangą, ćwiczenie na modlitewniku, podciąganie sztangi w pionie. Nie wiem czy to do końca wszystko jest ok, celem jest zwiększenie obwodów w klatce i bicepsa;
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 926 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7906
Esperro -witam to super że zainwestowałeś i jest to kompletniejszy odrazu trening.
Co do kolejnosci to Ja jest zwolennikiem ciagłych zmian i szczerze polecam,serie rozgrzewkowę to max 2 serie po 20/15 powt.

Jedz normalny posiłek bez obaw,nawet jeśli jest to póżno najważniejsze by odrobić straty i uzupełnic to tym bardziej jak trenujesz póżno.Chyba że na serio zacznie się za dużo odkładać to obserwuj.

Rozstępy nie da się uniknąć,sa mniejsze lub wieksze-najwazniejsze to jakoś zadbać o kontrole nad ruchami i nie szarpać i nie nadrywać w końcowej fazie ruchu,tzn w momęcie rozciągania mięśni.To oraz brak rozgrzewki i szybki przyrost to główne powody rozstępów,balsamy czy kremy to raczej nie skutkuje.

KULTURYSTYKA znaczy coś więcej!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1041
Panie Tomku czuli w takim razie robić te nogi z bicepsem ? Po ciężkim treningu nóg nie ma już efektywnego treningu bicepsa .
dawniej jak nie ćwiczyłem nóg to w piątki robiłem sam bic i było nie źle :) Co pan doradzi >?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 382
ja mam takie pytanie chodze na siłownie powerpit we wrzesczu gdzie jest pan intruktorem i ciekawi mnie czy zajmuje sie pan układaniem planów treningowych i moze jeszcze jakimiś wskazówkami co do poprawienia diety, jaki byłby tego koszt i w jakie dni moge tam pana spotkać zeby dokłądniej wszystko uzgodnic
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

HI TEC NUTRITION/PEAK TEAM Tomasz Bobrowski

Następny temat

TEST FOR THE MASS by 13sebik13 podsumowanie str.13

WHEY premium