SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PYTANIA DO WAS KOLEDZY:)))))

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 11194

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 124 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2342
- 27miesiecy w klubach
- 60kg ława 100kg ciąg 120kg przysiad tylko tyle poszło ale nie ćwiczyłem trójboju przez rok
- chec posiadania zgrabnej sylwetki i troche siły w ciele
- wszyscy sie ciesza razem ze mna czyli opinie bardzo mieszane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 86307
Panowie czekam na reszte wypowiedzi

trening -> ból -> rozwój

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 362 Wiek 31 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38430
ile już ćwiczycie- 2 miesiące 11 dni
- na jakiej siłowni (domowa , club itd) domowa własnej dziadoskiej roboty
- jakie efekty - na ławce+20kg w bicu +3cm w klacie+7cm w udzie 2cm w łydce 1 cm(ale nogi ćwicze od kilku dni)
- co was do tego skłoniło - w sumie to niepamiętam tak sobie ubzdurałem jakoś ale też wkurzało mnie jak tata chwaliłsię ile to on nie podnosił jak byl młody
- jakie podejście ma do tego wasza dziewczyna/y oraz rodzice - ło wole nie gadac starsi mnie za to prześladuję dziadkowie też tylko siostra współpracuje ale niedługo się to zmieni(tylko coś wymysle) a dziewczyny narazie niemam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
- ile już ćwiczycie - 1 roczek leci
- na jakiej siłowni (domowa , club itd) piwniczana
- jakie efekty - nawet dobre
- co was do tego skłoniło - od małego marzyłem byc wiekszy niz wszyscy
- jakie podejście ma do tego wasza dziewczyna/y oraz rodzice - nawet spoko tylka matka mi zawsze gada " Co ty chcesz byc pudzian ??

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
Chciałbym abyście w tym temacie napisali:

- ile już ćwiczycie -10miesiecy

- na jakiej siłowni (domowa , club itd) -zwykla silka bez trenera chodzi z 15osob

- jakie efekty -waga bylo 55kg jest 65kg/ bic bylo 30cm jest 36cm /klata bylo 94cm jest 112cm/ wyciskanie sztangi bylo 60kg jest 120kg

- co was do tego skłoniło -chcialem lepiej wygladac i byc silniejszym

- jakie podejście ma do tego wasza dziewczyna/y -nie mam dziewczyny, a rodzice nie wiedzieli ze chodze przez pol roku, teraz juz wiedza ale caly czas mowia ze jestem jeszcze za mlody i nie urosne takze maja sceptyczne podejscie do mojego cwiczenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Mi na poczatku silki mowili ze nie urosne i..... mieli racje ale to na pewno nie z powodow silki tylko tak mialo byc, jak zaczynalem to miaelm 177 a teraz mam 178 po 2 latach silki

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 125 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 312
Ja tez sie musze zapisac na silke, kiedys co prawda chodzilam i najwiecej pracowalam nad brzuszkiem i ramionami.podobno efekty sa i nawet w bicepsie cos tam widac :) ;) a jak juz sie zapisze, to napisze jakie sa efekty;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1328
- ile ćwicze ?-ćwicze od 3 lat ale z przerwami szczególnie przerwy mam w okresie od maja do września :(- szkoda!!!
- gdzie ćwicze?- róznie, troszkę u kuzyna, i w klubie, teraz narkęcam własną siłkę
- postępy?- w bicu sporo skoczyło od czasu jak zaczynałem najlepiej było 40 cm obwód barków mi sporo polecial :) i klatka do 115cm czyli ok 15 cm ogólnie może być gdyby nie ten brzych, ale trudo się piszę :)
- stosunek rodzinki- ogólnie woleni by żebym nie tachał tych ciężarów, ale nie mają wyjścia, musza to akceptować :) dziewczyna raczej na TAK i to jest TO!!!! pozdr dla was bo mnie na forum już roczek nie było.

JEST JEDNA ZASADA:
NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1328
Zapomniłem dodać:
- skłoniła mnie chęc odreagowania po szkole nerwów oraz chęc poprawienia swojego wyglądu- i tak mi już zostało!!!, UWIELBIAM TEN SPORT!!!

JEST JEDNA ZASADA:
NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3272 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38457
- ile już ćwiczycie - zaczynalem w grudniu 2003 butelkami z woda
- na jakiej siłowni - od grudnia 2004 gym
- jakie efekty - czasem po treningu jestem zadowolony, +30kg, jakies 60 prare kg na lawce na +, w łapie jakies +12-13cm, w klacie to strzelam ale jakies +20cm, jak narazie jest fajnie, ale za 4-5 lat juz bedzie konkret.
- co was do tego skłoniło - powiedzialem sobie, ze zaczne pracowac nad swoja sylwetka i potem byc z niej dumny, robie to dla siebie bo to lubie, podochodze do tego sportu na powaznie a na treningu daje na 110% aha i chce osiagnac jak najwiecej bez zadnego wspomagania
- jakie podejście ma do tego wasza dziewczyna/y oraz rodzice - laski aktualnie nie mam, ale inne mowia ze juz za duzo, a inne ze fajnie jest. Mamusia daje na silownie ale mowi ze moze juz starczy. W szkole, u lekarza, w autobusie ******la cos o sterydach co mnie w****ia ostro. koniec dwie dziurki w nosie i skonczy-ŁO sie jak mowi dziadek

co?

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z prawą reką

Następny temat

Magia stalowych fotek

Wiecej