SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PYTANIA I SUGESTIE DO KONKURSÓW W DZIALE

temat działu:

ZDJĘCIA

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12096

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 7846 Napisanych postów 69328 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 918348
Mam pomysł i ochotę na zrobienie w tym miesiacu jakiegos konkursu w motywatorach - nic ciężkiego ,ale tez nie jakis banał, troche musicie sie wysilic , a dział ma dzieki temu zyskac nowe , unikatowe materiały

Jakies pomysły na konkurs?

ja na szybko wpadłem na cos takiego "stwórz swój własny workout memes'

Chodzi o stworzenie WŁASNEGO, NOWEGO - nigdzie dotąd nie spotkanego - obrazka tego typu jak w tym temacie http://www.sfd.pl/Workout_memes-t995049.html

do obrazka ,dodać logo sfd - takie jak na forum w lewym górnym rogu i to tyle, nie potrzeba tutaj ani duzo pracy ,ani czasu ,tylko fajne teksty/pomysły

Najlepsze memy oczywiście powędrują na nasz fanpage wraz z nickiem autora, dodatkowo konkurs ten bedzie promowany na fb

Do rozdania w tym miesiacu mam sporo fajnych nagród, bcaa , glutaminy, super przedtreningówki itp

Tak wiec mozna bedzie nagrodzic nie 1 osobę, a moze 2-3 albo i wiecej!

Macie jakies inne ciekawe pomysły?
Nic mega wyszukanego i trudnego, ma to byc dobra zabawa i duzo zgłoszen
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2330 Napisanych postów 41098 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 350243
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7846 Napisanych postów 69328 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 918348
no ale przeciez ja na razie WAS PYTAM - jakie macie pomysły na konkurs , a swoj jeden rzuciłem jako przykład

chcialbym w weekend z konkursem ruszyc, ale moze ktos bedzie mial ciekawsza propozycje niz moja, dlatego na razie temat jest otwarty do dyskusji, a temat konkursowy bedzie w osobnym wątku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 5059 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 134684
Ten konkurs z memem wydaje się bardzo fajny. Trzeba by było tylko zastrzec, żeby był po polsku , bo tych po angielsku jest tyle, że ciężko sprawdzić czy nie są kopiowane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
oczywiście ,ze tak
wyłącznie po Polsku i własny pomysł, za skopiowanie dostanie się nagrode specjalną - bana 4ever
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 5059 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 134684
Jakby co służę pomocą Banan przy stworzeniu regulaminu, organizacji etc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
jak masz czas by stworzyć mini regulamin - naprawdę coś prostego ,z określeniem jakie jest zadanie, terminami (do np. 20.05) , przykładem o co chodzi (wklejenie jakichs 2-3 memów) to bede wdzieczny, bo ja mam urwanie głowy i zrobie to najszybciej w niedzielny wieczór
a tak to mozna byłoby juz ruszyc wczesniej, oczywiscie nie zapomnę o Twojej pomocy i w przyszłości to uwzględnię
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 482 Napisanych postów 9058 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 44835
Może plakat/zdjęcie promujące wybrany spory (bądź tylko kulturystyke)?
Nazwijmy to motywatorem. Oczywiście liczy się wlasna pomysłowość.

Ku waszej pamięci, Żołnierze Wyklęci!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 250 Napisanych postów 27198 Wiek 23 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 78892
do kiedy czas i gdzie wstawić? można kilka?

dobra, teraz doczytałem. Wrzuce do memes, a potem użyję w konkursie

Zmieniony przez - DreamEvil w dniu 2014-05-09 13:16:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
konkurs chcę by ruszył max do konca tego tygodnia , jak tylko ustlaimy pewne detale od razu startujemy
tak byscie mieli sporo czasu (2-2,5tyg) na stworzenie fajnych pomysłów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Potem siądę i skonstruuję mini regulamin. Wyślę Ci na priv
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Polish Strongmen / Polscy Siłacze

Następny temat

PYTANIA do Konkursu MEMY SFD

Zestaw 1