SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PVL Ripped Freak / Miotropin / Venom 3.0

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2024

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1637 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 26993
Witam, jak w temacie...

Ktory z tych srodkow dlaby najlepsze efekty - nie chce miec zadnych jazd, wahan nastrojow itp wiec stary Venom najprawdopodobniej odpada, zreszta jest dostepny tylko za ok 240 zykli w zestawie z Lean Dreams...

PVL doczytalem na innych forach - zwlaszcza angloj. lekko hamuje laknienie daje lekkiego boosta i nie powoduje wystepowanie "odchylow".

O miotropin malo wiem, ale tez czytalem o mocnym oddzialyw. na psychike.

Jak do tej pory bawilem sie scorchem, redlinem ze sredniej polki spalaczy. W sumie Redline to bardziej booster przedtrenningowy mozna powiedziec...

Najbardizej licze na odp. odn PVL bo na dniach moze bede mial do niego dostep...


Pozdr.

I'm the GOD

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
pvl rewelacja
venoma nie chciałem z tych samych powodów co Ty
wcześniej brałem vipera i niezbyt dobrze mi na psychike wpływał, rozdrażniony byłem, ogólnie w takim depresyjnym nastroju
zaś na RF wieczna euforia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1637 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 26993
Podbijam bo jestem po PVL ..

Nie ma go juz na rynku a kopal niemilosiernie, zastanwiam sie teraz nad Xenadrine RFA-X.

Zalezy mi na czyms co hamuje laknienie - a'la SAN Scorch - ktroy jest troche slaby jesli chodzi o pobudzenie a to moj drugi priorytet..

I'm the GOD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
xenadrine rewelacja, potliwość i chęć do treningu u mnie jeszcze lepsza niż na RF, bez takiego ostrego pobudzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8678 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160898
gdzie jest stary venom z lean dreams razem?

...:::Every Dream Has A Beginning:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1637 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 26993
Byl na hamerykanskim ebayu jak pisalem...

I'm the GOD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 797
jak to nie ma RF w sklepach? Kupiłem przed chiwlą=jest.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
to popatrz z kiedy jest temat....
i wyobraź sobie, że wypowiedzi dotyczyły tamtego okresu....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 797
ok. Wziąłem dziś pigułkę po aerobach(nie jestem wprawiony w spalacze), i jakoś nie odczułem pobudzenia etc. Nawet spałem godzinę po przyjęciu tabletki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
a niby po co wziąłeś po aerobach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 797
bo sobie aeroby zrobiłem do sklepu z odżywkami, więc wcześniej nie mogłem :) Bałem się, żeby nie był zbyt kopiący, ale jest ok :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Białko do 70zł

Następny temat

Odchudzanie - cos efektywnego

WHEY premium