SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PULL PUSH LEGS do oceny.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 645

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 175 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1519
PONIEDZIAŁEK (PULL)
power clean (3x6)
martwy ciąg (4x8)
wiosłowanie (5x6)
uginanie sztangą (3x8)
podciąganie sztangi do brody (4x6)
ABS

ŚRODA (PUSH)
floor press (3x6)
push press (5x5)
pompki w podporze tyłem z obciążeniem (4x8) + triceps deadlift (2x8)
szrugsy (3x10)
military press (4x8)
ABS

SOBOTA (LEGS)
front przysiady (6x6)
wspięcia (3x8)
martwy na prostych (3x6)
wykroki z hantlami (4x8)
ABS


To mój plan Push, Pull, Legs. Trochę ćwiczeń zaczerpnąłem z innych planów dla hokeistów m.in. NHL. Jak już nawiązałem wcześniej, trenuję hokej, chciałbym by wszystko współgrało, dlatego daję ten plan do sprawdzenia. Celem jest przede wszystkim polepszenie wyników hokejowych, a wiem, że bez siły to raczej nie zajdę za daleko. Drugim celem jest masa, bo ważę jedyne 66kg, 170 cm, 17 lat i w hokeju to też za mało, bo prędzej czy później odczuję to jakąś kontuzją.

Oczywiście dietę też mam, 5 posiłków, trzymając się zasady, że nie ważna jest ilość posiłków, BTW obliczyłem, kcal też. Mimo tego, żeby nie zwracać większej uwagi na posiłki, klasycznie na obiad pierś i ryż, przed treningiem też mam odpowiedni posiłek i po treningu też.

Korzystając z tego, iż już tu piszę, co myślicie o jakiś suplementach, które mi się przydają do szybszej regeneracji, ponieważ hokej mam 4 razy w tygodniu + 2 mecze, a do tego dochodzi szkoła. Także wiem, że trudno będzie robić masę przy tak dużej aktywności, dlatego co sądzicie o kreatynie ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam.
Proszę zapoznać się z regulaminem działu i wypełnić ankietę.

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 175 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1519
up
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347407
Ankieta albo temat leci.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Brzuch

Następny temat

Serie łączone- trening do oceny

WHEY premium