SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PUCHAR POLSKI W KULTURYSTYCE I FITNESS 14 wrzesień 2019

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 375

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 96 Napisanych postów 322 Wiek 20 dni Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 3447
Lista Zgłoszeń:


Zawdonik Klub kategoria
Izabela Dybała KS Śląskie Harpagany Bikini fitness kobiet do 163 cm
Marta Kruk-Obszala Pomorskie Stowarzyszenie Trenerów Osobistych Gdyni Bikini fitness kobiet do 163 cm
Katarzyna Jankowiak UKS Black & White Ostrowiec Świętokrzyski Bikini fitness kobiet do 163 cm
Patrycja Słaby KS Michael Warszawa Bikini fitness kobiet do 163 cm
Natalia Czajkowska UKS Black & White Ostrowiec Świętokrzyski Bikini fitness kobiet do 163 cm
Martyna Witkowska KS Michael Warszawa Bikini fitness kobiet do 163 cm
Marta Banasiak KS Śląskie Harpagany Bikini fitness kobiet do 163 cm
Maria Solawa UKS Black & White Ostrowiec Świętokrzyski Bikini fitness kobiet do 163 cm
Karolina Chmielewska KS Fitness Klub Aplauz Warszawa Bikini fitness kobiet do 163 cm
Martyna Derlat KS Sandow Śrem Bikini fitness kobiet do 163 cm
Agnieszka Sobczyk KS Strong Life Czechowice Dziedzice Bikini fitness kobiet do 163 cm
Ludmiła Wojdak Hutnik Warszawa Bikini fitness kobiet do 163 cm
Klaudia Szczęsna Rzepecka KS Olimp Zabrze Bikini fitness kobiet do 163 cm
Natasza Orłow Stowarzyszenie Violetta Bydgoszcz Bikini fitness kobiet do 163 cm
Anna Woźniakowska KS Michael Warszawa Bikini fitness kobiet do 163 cm
Aneta Olchowik UKS Black & White Ostrowiec Świętokrzyski Bikini fitness kobiet do 163 cm
Martyna Jankowska KS Body Line Group Łódź Bikini fitness kobiet do 163 cm
Joanna Tańska KS Strong Life Czechowice Dziedzice Bikini fitness kobiet do 163 cm
Anna Urban KS Strong Life Czechowice Dziedzice Bikini fitness kobiet do 163 cm
Patrycja Jasińska KS Michael Warszawa Bikini fitness kobiet do 163 cm
Ewa Menzel KS Strong Life Czechowice Dziedzice Bikini fitness kobiet do 163 cm
Wiktoria Gąsior Pomorskie Stowarzyszenie Trenerów Osobistych Gdyni Bikini fitness kobiet powyżej 163 cm
Alicja Antończak Infiniti Kędzierzyn Koźle Bikini fitness kobiet powyżej 163 cm
Ewelina Stępska UKS Black & White Ostrowiec Świętokrzyski Bikini fitness kobiet powyżej 163 cm
Karolina Kula UKS Pover Kuźnik Chorzów Bikini fitness kobiet powyżej 163 cm
Olga Kloc UKS Black & White Ostrowiec Świętokrzyski Bikini fitness kobiet powyżej 163 cm
Anita Ilecka KS Fitness Klub Aplauz Warszawa Bikini fitness kobiet powyżej 163 cm
Iga Łęska KS Strong Life Czechowice Dziedzice Bikini fitness kobiet powyżej 163 cm
Renata Zapała KSSSiKW Wiking Starachowice Bikini fitness kobiet powyżej 163 cm
Natalia Kardacz UKS Black & White Ostrowiec Świętokrzyski Bikini fitness kobiet powyżej 163 cm
Joanna Wągrowska UKS Black & White Ostrowiec Świętokrzyski Bikini fitness kobiet powyżej 163 cm
Emilia Kaczmarek Stowarzyszenie Zdrowa Krowa Sport Gliwice Bikini fitness kobiet powyżej 163 cm
Karolina Babiarz TKKF Azory Kraków Bikini fitness kobiet powyżej 163 cm
Joanna Stós TKKF Azory Kraków Bikini fitness kobiet powyżej 163 cm
Marianna Pałgan TKKF Winogrady Poznań Bikini fitness kobiet powyżej 163 cm
Natalia Damek Stowarzyszenie Violetta Bydgoszcz Bikini fitness kobiet powyżej 163 cm
Urszula Kravanja KS Sandow Śrem Bikini fitness kobiet powyżej 163 cm
Anna Dolata Stowarzyszenie Violetta Bydgoszcz Bikini fitness kobiet powyżej 163 cm
Karolina Wolska-Rzewuska KS Fitness Klub Aplauz Warszawa Bikini fitness kobiet powyżej 163 cm
Aneta Czykier LKS Sandomierz Bikini fitness kobiet powyżej 163 cm
Daria Lis KS Fit Elite Poznań Bikini fitness kobiet powyżej 163 cm
Barbara Tojka UKS Pover Kuźnik Chorzów Bikini fitness kobiet powyżej 163 cm
Natalia Krasoń KS Michael Warszawa Bikini fitness kobiet powyżej 163 cm
Daria Lewandowska UKS Black & White Ostrowiec Świętokrzyski Bikini fitness kobiet powyżej 163 cm
Barbara Zielińska KS Michael Warszawa Bikini fitness kobiet powyżej 163 cm
Damian Radziejewski UKS Sandow Legionowo Classic physique mężczyzn – open
Roman Stawiarski KS Strong Life Czechowice Dziedzice Classic physique mężczyzn – open
Łukasz Topolski Pomorskie Stowarzyszenie Trenerów Osobistych Gdyni Classic physique mężczyzn – open
Tomasz Sadkowski KS Strong Life Czechowice Dziedzice Classic physique mężczyzn – open
Marcin Skotnicki KS Strong Life Czechowice Dziedzice Classic physique mężczyzn – open
Cezary Skalik UKS Black & White Ostrowiec Świętokrzyski Classic physique mężczyzn – open
Dawid Cnota KS Olimp Zabrze Classic physique mężczyzn – open
Łukasz Jurek KS Fitness Klub Aplauz Warszawa Classic physique mężczyzn – open
Stanisław Kokot KS Strong Life Czechowice Dziedzice Classic physique mężczyzn – open
Aleksandra Brzoza UKS Pover Kuźnik Chorzów Fit Model kobiet – open
Małgorzata Gałkowska Stowarzyszenie Violetta Bydgoszcz Fit Model kobiet – open
Agnieszka Łapko TKKF Heros Ustka Fit Model kobiet – open
Ireneusz Pochwała KS Strong Life Czechowice Dziedzice Fit Model mężczyzn – open
Łukasz Bochniarz TKKF Heros Ustka Fit Model mężczyzn – open
Karolina Kon-Cedrowska KS Fitness Klub Aplauz Warszawa Fitness atletyczne kobiet – open
Vanessa Banaszczyk UKS Black & White Ostrowiec Świętokrzyski Fitness kobiet – open
Wiktoria Strojna UKS Black & White Ostrowiec Świętokrzyski Fitness kobiet – open
Oliwia Chamera UKS Black & White Ostrowiec Świętokrzyski Fitness kobiet – open
Emilia Pękala UKS Black & White Ostrowiec Świętokrzyski Fitness kobiet – open
Aleksandra Kubińska Stowarzyszenie Akademia Fitness Sportowego Szczeci Fitness kobiet – open
Dominik Jewiak UKS Black & White Ostrowiec Świętokrzyski Fitness mężczyzn
Adrian Długokęcki UKS Black & White Ostrowiec Świętokrzyski Fitness mężczyzn
Tomasz Pietras KS Paco Lublin Fitness mężczyzn
Radosław Siciun Stowarzyszenie Violetta Bydgoszcz Fitness plażowe atletyczne mężczyzn – open
Mateusz Mikołajewicz KS Sandow Śrem Fitness plażowe atletyczne mężczyzn – open
Łukasz Drygiel KS Michael Warszawa Fitness plażowe atletyczne mężczyzn – open
Daniel Weisgerber Stowarzyszenie Violetta Bydgoszcz Fitness plażowe atletyczne mężczyzn – open
Marcin Predotka KS Fitness Klub Aplauz Warszawa Fitness plażowe atletyczne mężczyzn – open
Robert Głuch Stowarzyszenie Violetta Bydgoszcz Fitness plażowe atletyczne mężczyzn – open
Dominik Walasik UKS Black & White Ostrowiec Świętokrzyski Fitness plażowe atletyczne mężczyzn – open
Adrian Dziełak KS Tytan Ostrołęka Fitness plażowe atletyczne mężczyzn – open
Tobiasz Rusek UKS Black & White Ostrowiec Świętokrzyski Fitness plażowe atletyczne mężczyzn – open
Patryk Majchrzak KS Sandow Śrem Fitness plażowe mężczyzn do 178 cm
Marcin Bajena KS Fitness Klub Aplauz Warszawa Fitness plażowe mężczyzn do 178 cm
Patryk Walczuk KS Start Strzegom Fitness plażowe mężczyzn do 178 cm
Kamil Kanigowski UKS Sandow Legionowo Fitness plażowe mężczyzn do 178 cm
Patryk Zaniewski KS Body Line Group Łódź Fitness plażowe mężczyzn do 178 cm
Adrian Cios LKS Sandomierz Fitness plażowe mężczyzn do 178 cm
Michał Majewski KS Strong Life Czechowice Dziedzice Fitness plażowe mężczyzn do 178 cm
Karol Spytkowski KS Strong Life Czechowice Dziedzice Fitness plażowe mężczyzn do 178 cm
Kamil Anuszkiewicz UKS Black & White Ostrowiec Świętokrzyski Fitness plażowe mężczyzn do 178 cm
Dominik Łukasik KS Fitness Klub Aplauz Warszawa Fitness plażowe mężczyzn do 178 cm
Tomasz Nowicki Stowarzyszenie Zdrowa Krowa Sport Gliwice Fitness plażowe mężczyzn do 178 cm
Dawid Łasoń KS Strong Life Czechowice Dziedzice Fitness plażowe mężczyzn powyżej 178 cm
Krystian Dybek TKKF Azory Kraków Fitness plażowe mężczyzn powyżej 178 cm
Paweł Boufał Stowarzyszenie Violetta Bydgoszcz Fitness plażowe mężczyzn powyżej 178 cm
Krzysztof Biesiada Pomorskie Stowarzyszenie Trenerów Osobistych Gdyni Fitness plażowe mężczyzn powyżej 178 cm
Sebastian Nosal UKS Sandow Legionowo Fitness plażowe mężczyzn powyżej 178 cm
Hubert Stawicki KS Behapowiec Gym Fitness plażowe mężczyzn powyżej 178 cm
Rafał Kopczewski KS Fitness Klub Aplauz Warszawa Fitness plażowe mężczyzn powyżej 178 cm
Łukasz Filip KS Strong Life Czechowice Dziedzice Fitness plażowe mężczyzn powyżej 178 cm
Dominik Maćkowiak KS Sandow Śrem Fitness plażowe mężczyzn powyżej 178 cm
Sebastian Łoń UKS Sandow Legionowo Fitness plażowe mężczyzn powyżej 178 cm
Adam Piwko UKS Black & White Ostrowiec Świętokrzyski Fitness plażowe mężczyzn powyżej 178 cm
Kacper Bąkiewicz Pomorskie Stowarzyszenie Trenerów Osobistych Gdyni Fitness plażowe mężczyzn powyżej 178 cm
Damian Szczepanowski Pomorskie Stowarzyszenie Trenerów Osobistych Gdyni Fitness plażowe mężczyzn powyżej 178 cm
Adam Nowiński KS Sandow Śrem Fitness plażowe mężczyzn powyżej 178 cm
Roman Korostenskyi KS Fitness Klub Aplauz Warszawa Fitness plażowe mężczyzn powyżej 178 cm
Krzysztof Cios KS Strong Life Czechowice Dziedzice Fitness plażowe mężczyzn powyżej 178 cm
Kamil Bartczak KS Michael Warszawa Fitness plażowe mężczyzn powyżej 178 cm
Amadeusz Domański Stowarzyszenie Violetta Bydgoszcz Fitness plażowe mężczyzn powyżej 178 cm
Pawel Michalski TKKF Heros Ustka Fitness plażowe mężczyzn powyżej 178 cm
Daniel Samsel UKS Sandow Legionowo Fitness plażowe mężczyzn powyżej 178 cm
Mateusz Duda Międzynarodowe Centrum Sportów Sylwetkowych Piasec Fitness plażowe mężczyzn powyżej 178 cm
Martyna Stępień KS Tęcza-Społem Kielce Fitness sylwetkowe kobiet – open
Katarzyna Świderska Pomorskie Stowarzyszenie Trenerów Osobistych Gdyni Fitness sylwetkowe kobiet – open
Urszula Kosianowska KS Fitness Klub Aplauz Warszawa Fitness sylwetkowe kobiet – open
Daria Pietrusza Stowarzyszenie Violetta Bydgoszcz Fitness sylwetkowe kobiet – open
Dorota Ogonowska Pomorskie Stowarzyszenie Trenerów Osobistych Gdyni Fitness sylwetkowe kobiet – open
Katarzyna Klaman Pomorskie Stowarzyszenie Trenerów Osobistych Gdyni Fitness sylwetkowe kobiet – open
Anna Błędowska – Zaryczańska TKKF Heros Ustka Fitness sylwetkowe kobiet – open
Michalina Gładysz KS Flex Sokołów Podlaski Fitness sylwetkowe kobiet – open
Pawel Trzcinski KS Flex Sokołów Podlaski Kulturystyka klasyczna mężczyzn – open
Sylwester Szczekocki Pomorskie Stowarzyszenie Trenerów Osobistych Gdyni Kulturystyka klasyczna mężczyzn – open
Karol Rogaczewski KS Body Line Group Łódź Kulturystyka klasyczna mężczyzn – open
Maksymilian Tomaszewski KS Strong Life Czechowice Dziedzice Kulturystyka klasyczna mężczyzn – open
Marcin Łoś KS Sandow Śrem Kulturystyka klasyczna mężczyzn – open
Patryk Kucharewicz KS Fitness Klub Aplauz Warszawa Kulturystyka klasyczna mężczyzn – open
Marcin Szczupak KS Paco Lublin Kulturystyka klasyczna mężczyzn – open
Dawid Cnota KS Strong Life Czechowice Dziedzice Kulturystyka klasyczna mężczyzn – open
Kamil Miszewski Pomorskie Stowarzyszenie Trenerów Osobistych Gdyni Kulturystyka klasyczna mężczyzn – open
Andrzej Panewczyński KS Fitness Klub Aplauz Warszawa Kulturystyka klasyczna mężczyzn – open
Łukasz Sosiński KS Michael Warszawa Kulturystyka klasyczna mężczyzn – open
Rafał Filipczuk KS Flex Sokołów Podlaski Kulturystyka klasyczna mężczyzn – open
Adrian Żebrowski UKS Sandow Legionowo Kulturystyka klasyczna mężczyzn – open
Bartosz Buczek KS Olimp Zabrze Kulturystyka klasyczna mężczyzn – open
Dominik Gumennyi Stowarzyszenie Violetta Bydgoszcz Kulturystyka klasyczna mężczyzn – open
Robert Kaczmarek KS Fitness Klub Aplauz Warszawa Kulturystyka klasyczna mężczyzn – open
Damian Kosiec KS Strong Life Czechowice Dziedzice Kulturystyka klasyczna mężczyzn – open
Adam Mazurek KS Start Strzegom Kulturystyka klasyczna mężczyzn – open
Paweł Jankowski KS Fitness Klub Aplauz Warszawa Kulturystyka klasyczna mężczyzn – open
Paweł Rysak KS Behapowiec Gym Kulturystyka klasyczna mężczyzn – open
Piotr Bosacki KS Behapowiec Gym Kulturystyka klasyczna mężczyzn – open
Łukasz Jakubowski KS Body Line Group Łódź Kulturystyka klasyczna mężczyzn – open
Bartosz Kowalski Stowarzyszenie Violetta Bydgoszcz Kulturystyka mężczyzn – open
Paweł Jankowski KS Fitness Klub Aplauz Warszawa Kulturystyka mężczyzn – open
Damian Narecki KS Michael Warszawa Kulturystyka mężczyzn – open
Jakub Pestka Stowarzyszenie Violetta Bydgoszcz Kulturystyka mężczyzn – open
Robert Kaczmarek KS Fitness Klub Aplauz Warszawa Kulturystyka mężczyzn – open
Daniel Poniedziałek KS Strong Life Czechowice Dziedzice Kulturystyka mężczyzn – open
Krzysztof Król KS Body Line Group Łódź Kulturystyka mężczyzn – open
Piotr Piechowiak KS Sandow Śrem Kulturystyka mężczyzn – open
Jakub Potocki KS Paco Lublin Kulturystyka mężczyzn – open
Cezary Murzyn UKS Black & White Ostrowiec Świętokrzyski Kulturystyka mężczyzn – open
Jakub Stankowski Stowarzyszenie Violetta Bydgoszcz Kulturystyka mężczyzn – open
Maciej Kiełtyka KS Strong Life Czechowice Dziedzice Kulturystyka mężczyzn – open
Paweł Kowalski UKS Black & White Ostrowiec Świętokrzyski Kulturystyka mężczyzn – open
Adam Lubczyński Pomorskie Stowarzyszenie Trenerów Osobistych Gdyni Kulturystyka mężczyzn – open
Kamil Niszczyk KS Tęcza-Społem Kielce Kulturystyka mężczyzn – open
Artur Lubas KS Strong Life Czechowice Dziedzice Kulturystyka mężczyzn – open
Łukasz Żak KS Śląskie Harpagany Kulturystyka mężczyzn – open
Sebastian Szmyt TKKF Winogrady Poznań Kulturystyka mężczyzn – open
Paulina Kwiatkowska KS Behapowiec Gym Wellness fitness kobiet – open
Laura Prahl KS Michael Warszawa Wellness fitness kobiet – open
Agnieszka Andrych KS Body Line Group Łódź Wellness fitness kobiet – open
Dagmara Dominiczak LKS Sandomierz Wellness fitness kobiet – open
Dorota Szweda KS Strong Life Czechowice Dziedzice Wellness fitness kobiet – open
Sylwia Gawęda KS Fitness Klub Aplauz Warszawa Wellness fitness kobiet – open
Aleksandra Łukasik TKKF Azory Kraków Wellness fitness kobiet – open
Nikoletta Sularz UKS Black & White Ostrowiec Świętokrzyski Wellness fitness kobiet – open
Marta Brzezińska KS Michael Warszawa Wellness fitness kobiet – open
Barbara Kosobucka KS IronBody Lublin Wellness fitness kobiet – open
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 96 Napisanych postów 322 Wiek 20 dni Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 3447
. PLANOWANY PROGRAM ZAWODÓW

14 września 2019 roku (sobota) - godzina 09:30: EXPO XXI

Eliminacje, półfinały i finały
1. Fitness kobiet (1 runda – programy dowolne)
2. Fitness mężczyzn (1 runda – programy dowolne)
3. Fitness sylwetkowe kobiet Eliminacje
4. Fitness atletyczne kobiet Eliminacje
5. Fitness plażowe mężczyzn 178 cm Eliminacje
6. Fitness plażowe mężczyzn +178 cm Eliminacje
7. Fitness sylwetkowe kobiet (1 runda – ocena sylwetki)
8. Fitness atletyczne kobiet (1 runda – zwroty, pozy obowiązkowe, porównania)
9. Fitness plażowe mężczyzn 178 cm (1 runda – zwroty, porównania)
10. Fitness plażowe mężczyzn +178 cm (1 runda – zwroty, porównania)
11. Fitness kobiet (2 runda – zwroty, porównania)
12. Fitness mężczyzn (2 runda – zwroty, porównania)
13. Fitness sylwetkowe kobiet FINAŁ (2 runda – I-walking + ocena sylwetki)
14. Fitness atletyczne kobiet FINAŁ (2 runda – pozy obowiązkowe, dogrywka)
15. Fitness atletyczne kobiet FINAŁ (3 runda – programy dowolne)
16. Fitness plażowe mężczyzn 178 cm FINAŁ (2 runda – zwroty)
17. Fitness plażowe mężczyzn +178 cm FINAŁ (2 runda – zwroty)

I BLOK DEKORACJI:
- Fitness sylwetkowe kobiet
- Fitness atletyczne kobiet
- Fitness plażowe mężczyzn 178 cm
- Fitness plażowe mężczyzn +178 cm
18. Fitness plażowe mężczyzn (top 3 x 2) SUPERFINAŁ (zwroty x 2)
Nagradzanie
19. Eliminacje do MŚ – Fitness plażowe mężczyzn (top 7 z każdej kategorii)
20. OFICJALNE OTWARCIE ZAWODÓW: ok. godziny 12:00
21. Fitness kobiet FINAŁ (3 runda – programy dowolne)
22. Fitness mężczyzn FINAŁ (3 runda – programy dowolne)
23. Fitness plażowe atletyczne Eliminacje
24. Kulturystyka klasyczna mężczyzn Eliminacje
25. Wellness fitness kobiet Eliminacje
26. Fitness plażowe atletyczne (1 runda – zwroty, porównania)
27. Kulturystyka klasyczna mężczyzn (1 runda – zwroty, pozy obow., porównania)
28. Wellness fitness kobiet (1 runda – ocena sylwetki, porównania)
29. Fitness kobiet FINAŁ (4 runda – ocena sylwetki)
30. Fitness mężczyzn FINAŁ (4 runda – ocena sylwetki)
31. Fitness plażowe atletyczne FINAŁ (2 runda – prezentacja indyw., zwroty x 2)
32. Wellness fitness kobiet FINAŁ (2 runda – I-walking, zwroty x 2)
33. Kulturystyka klasyczna mężczyzn FINAŁ (2 runda – pozy obowiązkowe, dogrywka)
34. Kulturystyka klasyczna mężczyzn FINAŁ (3 runda – program dowolny)

II BLOK DEKORACJI:
- Fitness kobiet
- Fitness mężczyzn
- Fitness plażowe atletyczne
- Wellness fitness kobiet
- Kulturystyka klasyczna mężczyzn
PRZERWA 40 MINUT
35. Eliminacje do MŚ: Pary mieszane (2 runda – pozy obowiązkowe, porównania)
36. Eliminacje do MŚ: Pary mieszane (3 runda – program dowolny)
37. Fit model kobiet (1 runda – ocena sylwetki w stroju jednoczęściowym)
38. Fit model mężczyzn (1 runda – ocena sylwetki – koszulka gimnastyczna)
39. Bikini-fitness kobiet 163 cm Eliminacje
40. Bikini-fitness kobiet +163 cm Eliminacje
41. Classic Physique mężczyzn Eliminacje
42. Kulturystyka Eliminacje
43. Bikini-fitness kobiet 163 cm (1 runda – ocena sylwetki, porównania)
44. Bikini-fitness kobiet +163 cm (1 runda – ocena sylwetki, porównania)
45. Classic Physique mężczyzn (1 runda – zwroty, pozy obow., porównania)
46. Fit model kobiet FINAŁ (2 runda – I-walking, zwroty x 2)
47. Fit model mężczyzn FINAŁ (2 Runda – prezentacja indyw., zwroty x 2)
48. Bikini-fitness kobiet 163 cm FINAŁ (2 runda – I-walking + zwroty x 2)
49. Bikini-fitness kobiet +163 cm FINAŁ (2 runda – I-walking + zwroty x 2)
50. Kulturystyka mężczyzn (1 runda – pozy obow., porównania)
51. Classic Physique mężczyzn FINAŁ (2 runda – zwroty, pozy obow., dogrywka)
52. Classic Physique mężczyzn FINAŁ (3 runda – programy dowolne)
53. Fit model mężczyzn FINAŁ (3 Runda – prezentacja w swobodnym stroju sportowym)
54. Fit model kobiet FINAŁ (3 Runda – prezentacja w sukni wieczorowej)
55. Kulturystyka mężczyzn FINAŁ (2 runda – pozy obowiązkowe, dogrywka)
56. Kulturystyka mężczyzn FINAŁ (3 runda – programy dowolne)

III BLOK DEKORACJI:
- Fit model kobiet
- Fit model mężczyzn
- Bikini-fitness kobiet 166 cm
- Bikini-fitness kobiet +166 cm
- Classic Physique mężczyzn
- Kulturystyka mężczyzn

57. Bikini-fitness kobiet (top 3 x 2) SUPERFINAŁ (zwroty x 2)
Nagradzanie

58. Eliminacje do MŚ – Bikini-fitness kobiet (top 10 z każdej kategorii)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 96 Napisanych postów 322 Wiek 20 dni Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 3447
Wyniki kategorii Fitness sylwetkowe kobiet:
1) Martyna Stępień
2) Katarzyna Jankowiak
3) Katarzyna Klaman
4) Dorota Ogonowska
5) Katarzyna Świderska
6) Urszula Kosianowska
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 96 Napisanych postów 322 Wiek 20 dni Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 3447
Wyniki kategorii Fitness atletyczne kobiet:
1) Karolina Kon-Cendrowska
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 96 Napisanych postów 322 Wiek 20 dni Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 3447
Fitness plażowe mężczyzn do 178 cm:
1) Patryk Walczuk
2) Adrian Długokęcki
3) Michał Majewski
4) Patryk Majchrzak
5) Patryk Zaniewski
6) Marcin Bajena
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 96 Napisanych postów 322 Wiek 20 dni Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 3447
Fitness plażowe mężczyzn powyżej 178 cm:
1) Mateusz Duda
2) Dominik Maćkowiak
3) Kacper Bąkiewicz
4) Daniel Samsel
5) Sebastian Łoń
6) Paweł Boufał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 96 Napisanych postów 322 Wiek 20 dni Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 3447
Wyniki kategorii Wellness fitness kobiet:
1) Nikoletta Sularz
2) Dagmara Dominiczak
3) Sylwia Gawęda
4) Agnieszka Andrych
5) Aleksandra Łukasik
6) Dorota Szweda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 96 Napisanych postów 322 Wiek 20 dni Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 3447
Fitness plażowe atletyczne mężczyzn:
1) Daniel Weisgerber
2) Adrian Dziełak
3) Łukasz Drygiel
4) Mateusz Mikołajewicz
5) Tobiasz Rusek
6) Robert Głuch
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 96 Napisanych postów 322 Wiek 20 dni Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 3447
Kulturystyka klasyczna mężczyzn - open:
1) Sylwester Szczekocki
2) Dawid Cnota
3) Maciej Pietkiewicz
4) Damian Kosiec
5) Karol Rogaczewski
6) Paweł Jankowski
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 96 Napisanych postów 322 Wiek 20 dni Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 3447
Bikini Fitness Kobiet do 163 cm:
1) Natalia Czajkowska
2) Anna Woźniakowska
3) Ludmiła Wojdak
4) Martyna Derlat
5) Joanna Tańska
6) Ewa Menzel
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 96 Napisanych postów 322 Wiek 20 dni Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 3447
Bikini Fitness Kobiet powyżej 166 cm:
1) Magdalena Stawisiński
2) Wiktoria Gąsior
3) Daria Lis
4) Daria Lewandowska
5) Barbara Tojka
6) Marianna Pałka
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ATHLETICON 9-11 październik 2020 organizowany przez Dwayne Johnson

aerofull