SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PRZYKŁADY TRENINGÓW

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 71774

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Będą -jak się dogadamy.

Pozdrawiam wszystkich ambitnych
"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail-Moderator Działów:"Trening" & "Dla zupełnie zielonych" & "Z archiwum kulturystyki"

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 12783 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 104474
...a dogadujemy się czy nie ??????????

BRUTUS
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Heh-jak "odżyje" moja poczta to podam Ci jak zrobimy oki??

Pozdrawiam wszystkich ambitnych
"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail-Moderator Działów:"Trening" & "Dla zupełnie zielonych" & "Z archiwum kulturystyki"

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 12783 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 104474
ok.

BRUTUS
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 250 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3782
No i SOGAcz ode mnie. Włąśnie tego cały czas szukałem. Świetnie i wielkie dzięki

!!! " NO PAIN NO GAME" !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 569 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2027
BRUTUS to pytanie do ciebie. Nie bede za bardzo sie rozpisywal o tym ile waze itd bo chyba to nie jest wazne. Chce ci tylko tyle o mnie powiedzec ze chodze z kolega na silownie juz okolo 8 tygodni i chcemy miec mase no wiesz miesnie z jednoczesnm rozroztem ogolnym tazn zeby byc wiekszym oklonie i nasz trening wyglada tak: robimy cwiczenia jakby po dwa dni, to znaczy w jeden robimy klate laweczka prosta,skosna do gory i na dol a takze cwiczenia takie jak wycickanie ciezarow w poziomie przed klatka i nie wiem za bardzo ja ta maszyna sie na zywa pewnie bedzie Cie to smieszylo ale wyglada tak. Siedzi sie i w dwoma rekami z obydwu stron po bokach sciaga sie uchwyty az do pozycji przed soba i pozniej znow dotylu to jest tez na klate i pare podonych do tych do wyciskania ciezarow podobnych tyle tylko ze zroznymi katami.Dzien drugi biceps na modlitewniku podciaganie sie na drazku uchwyt szeroki i podnoszenie sie tylem na drazkach bocznych na triceps. Pozniej prostowanie rak na czyms podobnym do modlitewnika ale zamiast ciagnac trzeba pchac dwa drazki do wyprostowanych rak i rece sa podparte pod lokciami, nastepne cigniecie ciezaru za glowy do przodu, nastepne siedzac przyciaganie ciezaru w poziome do siebie na wysokosci mostka. i tak cwiczymy niedziela poniedzialek sroda czwartek bo w takie dni mozemy cwiczyc. Moja prosba jest taka czy mogl bys mi ulozyc plan treningowy lub napisac co przy czym mozna cwiczc klata i triceps albo biceps i cos tak. i ajkie cwiczenia powinienem jeszcze robic bo chce do tych cwiczen dodac cwiczenia na miesnie przedramienne z gory dziekuje za pomoc.

"Trzeba byc jak tygrys, miec respekt u innych ale byc silny"

"Trzeba byc jak tygrys, miec respekt u innych ale byc silny"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 12783 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 104474
tiger - nie wiem czy Ci odpowiedziałem(teraz zauważyłem ten post i nie pamietam,jak by co to napisz jeszcze raz bo nie wiem czy aktualne).

Poza tym to odświeżam mój poscik i robie konkurencje Patriotowi




E=mc2 Rulezzzz
Doradca w dziale "Trening"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 569 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2027
no wiec tak to jest aktualne mam trening jako takiale chyba nie jest dopracowany do konca i jeszcze jedno pytanie do tego powyzej czy ja musze stosowac cos takiego jak trenig na mase pozniej na rzezbe zeby miec dobry przyrost miesni jak tak to prosil bym o wytlumaczenie ok dzieki za odpowiedz

"Trzeba byc jak tygrys, miec respekt u innych ale byc silny"

"Trzeba byc jak tygrys, miec respekt u innych ale byc silny"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 238
Odemnie sog za dobry plan ktory wlasnie wprowadzam w zycie.

Nie krytykuj, nie potepiaj, nie narzekaj.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 12783 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 104474
Nomplan macie zupełnie nie przemyslany, z tego co zrozumiełam, w jeden dzień ćwiczycie klatke , a w drugi plecy-biceps-triceps.Tylko nie wiem co z pozostałymi dniami, powtarzacie ten trening d początku? W sumie to malo ważne, tak czy siak trening nie jest dobry-nie widze tam ćwiczeń na barki i nogi.
Cwiczysz krótko a w dodatku nie przemyslanie , więc proponuje Ci treningi Weidera , tu masz link
https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=31907
Polecałbym wybrać trening dla początkujących na 6 tygodni z użyciem wolnych ciężarów oraz maszyn.
Kolejno trening po 6 tygodniach równiez z użyciem wolnych ciażarow i maszyn(jeżeli masz oczywiście do nich dostęp).

Tu masz link do atlasu ćwiczeń , zebyś wiedział jak wyglądają wszystkie te cwiczenia oraz dowiedział się jak je wykonywac poprawnie.
http://www.kulturystyka.pl/atlas/
Jeżeli masz jakies pytania to pytaj.





_______E=mc2 Rulezz______
=Moderator w dziale Trening=
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Biceps!! ale dlaczego....??

Następny temat

podciaganie na drazku

WHEY premium