SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PROSZE POMÓŻCIE - rozdam chetnie sogi:)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2510

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1027 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5425
uwazam ze zjedzenie 2-3 jajek przed samym treningiem nie byloby dla mnie dobrym wyjsciem... czulbym sie zamulony... ale glukoza chyba nie wiec sprobuje... a co do tego hgh to musialby ktos szeroko pojety sie wypowiedziec, zeby rozwiac nasze watpliwosci

powrót do żywienia po latach przerwy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 7435 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 26133
zakrzes tego juz Ci nie powiem,wiem ze Ci wg starej szkoly kulturystycznej nie polecaja tego,ale bardziej ze wzgledu na wahania cukru,ale przy wczesniejszym posilu z ww zloznych nie powinno byc problemu,zreszta jak uwazacie,sprobowac napewno warto,takie podniesienie zwieksza poziom cukru przez co podnosci poziom insuliny,ktora raczej jest potrzebna przy trneingu

"POZWOL MI ZWYCIEZYC, A JESLI NIE ZDOLAM, POZWOL MI BYC DZIELNYM W MEJ WALCE"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1027 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5425
ja dzisiaj tak zrobilem - 10min przed treningiem jakies 20g glukozy... chyba za krotko cwicze zeby wiedziec czy sprawia mi to jakas roznice... ale moge powiedziec jedno - nie bylo uczucia mulenia ani sennosci, ktore mnie zazwyczaj ogarnia jak cos zjem wiec negatywnie na trening to raczej nie dziala. Czy mialem wiecej sily - tego nie wiem Poza tym zjadlem dobre sniadanie wczesniej a po takim zawsze cwiczy mi sie dobrze. Jak kiedys bede szedl na silke po chlebie z szynka (wtedy cwiczy mi sie troche gorzej) to tez wyprobuje ta metode i zobacze roznice. Poza tym jak juz bede bardziej zaawansowanym "kulturysta" to bede mial na uwadze ta metode

P.S. a tobie reggie zwieksze SumeOddanychGlosow za pomysl

powrót do żywienia po latach przerwy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 7435 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 26133
siwex,dzieki,odbilem
to nie moj pomyslale tak jak sie powoluje Binia z Alternatywnej Drogi,najpierw bylem bardzo sceptyczny tej dziedzinie,ale poki czlowiek na sobie sam nie wyprobuje sie nie przekona,a chwala to sobie ludzie
pozdrawiam,no i przyrostow zycze

"POZWOL MI ZWYCIEZYC, A JESLI NIE ZDOLAM, POZWOL MI BYC DZIELNYM W MEJ WALCE"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
macie po sogu i napiscie efekty za tydzien

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1027 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5425
tak jak mowie - ciezko mi ocenic efetky - ale moge powiedziec ze widocznych efektow negatywnych nie ma nie czuje sie senny czy zamulony jak juz napisalem. A co do tego hgh to musialby ktos sie wupowiedziec...

powrót do żywienia po latach przerwy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
fakt faktem, ze insoolina zmniejsza sekrecje hgh /nie pamietam w jakim stopniu – trzeba by doszookac/... niemniej jednak najwieksze jego ilosci ‘uzysykiwane’ sa w nocy; zreszta nie tylko insoolina przyczynia sie do redookcji wydzielania hormonu wzrostu – jest to chociazby stres czy niedostatecznie dloogi sen


osobiscie stosooje glookoze do ladowania przed treningiem silowym /jestem na tkd/... przy intensywnych treningach bywalo bez niej ciezko /zdarzaly sie hipki/; dzieki temu treningi silowe sa efektywniejsze/intensywniejsze; co wiecej pozwala to na wyrzoot insooliny -> hormon anaboliczny; poza tym podaz wegli pozwala uzyskac prawie ze nic nie znaczacy wzrost kortyzolu -> efekt antykataboliczny

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1027 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5425
to jeszcze gdybys takim malenkim przypadeczkiem znalazla wplyw tej glukozy na hgh i czy jest on na tyle duzy zeby nie stosowac tej metody bo jak na razie to same plusy widze

Ale i tak juz jestem bardzo wdzieczny za rozwianie watpliwosci

powrót do żywienia po latach przerwy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
nie chodzi tyle o sama glookoze, ale o insooline - to wlasnie za jej sprawka spada poziom hgh

btw
postaram sie doszookac w wolnej chwili

28:06:42:12
That is when the world will end.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zaczynam..mam prosbe

Następny temat

Rzucanie palenia a dieta

WHEY premium