SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PROSZE O RZETELNE WYPELNIENIE ANKIETY...

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10796

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
WITAM WSZYSKICH BYWALCOW DZIALU TRENING!

BARDZO PROSZE O DOCZYTANIE DO KONCA PRZYNAJMNIEJ POSTU ORYGINALNEGO I UDZIELENIE KONSEKWENTNIE PRZEMYSLANEJ ODPOWIEDZI W POWYZSZEJ ANKIECIE.



Tematow jest obecnie na poand 640stron, w 3 miesiace przybylo tych stron ok 20. Po przemnozeniu przez 50 NA STRONE otrzymujemy NIE LICZBE ale SMIETNIK.

Zadne praktyki zwracania uwagi nie powstrzymaja nikogo przed zamieszczaniem wlasnych planow do oceny i pytan o najprostsze czasem sprawy. Ludzie chca miec pewnosc ze cwicza dobrze i ja to rozumiem... ale stwarza to problemy porzadkowe..

Nie mam nic przeciwko takim praktykom i sam chetnie odpowiadam jesli moge..
Czasem w odpowiedziach na pytania uzytkownikow znalezc mozna ciekawe informacje ktorych nie ma gdzie indziej. To tak jak skrypty na studiach. Bez tego wiedza nie jest kompletna od strony "wykonawczej"...
Nie przekreslam wiec ludzi niedoswiadczonych w treningu, ani ich pytan. Kazdy kiedys zaczyna... zaawansowani kiedys zmieniaja podejscie i zaczynaja inny typ treningu w ktorym nie maja doswiadczenia, przykladowo trojboista/ciezarowiec zaczyna parac sie kulturystyka lub ma po prostu pytania o doswiadczenia "wspolbraci w wierze" o dana idee ktorej wprowadzenie do wlasnego treningu rozwaza...

Chodzi jednak o balagan ktory bardzo trudno zniesc. Kiedy chce cos znalezc powinienem UZYC WYSZUKIWARKI. Jest tylko taki maly problem :
-nie ma tzw otagowania, czyli wpisanych "slow-kluczy" wiec szukam:

***w tekscie(a tu wyjdzie wiele slowek nie na temat, w dodatku z roznych dzialow)/
***w temacie(czasem tematy sa "nie na temat"/niescisle, np "pomocy ziomki") .
***wg pseudnimu(tu mozna liczyc na jakis konkretny poziom trafnosci jak sie juz zna osoby z forum)

Swietne sa posty bedac spisami tresci( https://www.sfd.pl/temat273747/ ->SOG dla Hermana2003), ale nie rozwiazuja innych problemow o ktorych pisze...

Spedzam tak kilka godzin i nic ciekawego. Oceny wystawione na podstawie ilosci glosow lub odpowiedzi sa z kolei wielce mylace.


PROSZE ELITE SFD O ROZPATRZENIE WPROWADZENIA DZIALU O PRZYKLADOWEJ NAZWIE "TRENING - KONSULTACJE" POZOSTAWIAJAC DOROBEK ARTYKULOW NIE BEDACYCH PYTANIAMI POD STARA NAZWA "TRENING".

PROSZE TEZ WSZYSTKICH FORUMOWICZOW O POPARCIE/UZASADNIONY SPRZECIW WOBEC TAKIEGO PODZIALU POPRZEZ WYPELNIENIE ZALACZONEJ ANKIETY.

OTO MOJE ARGUMENTY ZA:

-MNIEJ SPAMU: skad sie biora odpowiedzi typu "spie*da*aj z takimi pytaniami"? Po prostu ludzie sie wkurzaja ze ktos zadal pytanie ktorego nie chcieliby tu widziec. Wchodza na forum by usprawic swoj trening a zamiast tego zatrzymuja sie na czyichs problemach i traca koncentracjena udzielaniu NIECHCIANYCH- a wiec czesto kiepskich/obrazliwych odpowiedzi . Niektore spamy sa na prawde nie na miejscu. Czasem temat pytania i sam post jest powazny ale znajdzie sie ktos ze zlym humorem. W takim stanie ludzie nie wchodzilby do dzialu ""TRENING - KONSULTACJE" i udaliby sie prosto do "TRENINGU" takiego jakim sobie zyczy by wygladal....lub gdziekolwiek indziej gdzie im pasuje w danej chwili,

-MNIEJ NERWOW: tak jak wyzej... wracamy do forum bo nas to "kreci", prawda? Dla mnie to swietna forma relaksu. Ale jesli psujemy sobie humor tylko dlatego ze napotykamy "heretykow" i niedouczonych nieumiejacych niczego znalezc a koniecznie chcacych znac odpowiedzi SZYBKO... Wiadomo dlaczego tacy ludzie sie pojawiaja i jest to naturalana kolej rzeczy, poza tym by cos znalezc trzeba najpierw cos znac/doswiadczyc!

-WIECEJ TWORZCZOSCI: PODAM PRZYKLAD; WCHODZE NA FORUM I CHCE COS WARTOSCIOWEGO NAPISAC... I TRAFIA TO MIEDZY WIERSZE LUDZI POTRZEBUJACYCH POMOCY! Pozniej ginie. Taki juz jestem ze najpierw pomoge a potem zaczne cos "ogolnego" co na prawde wiecej znaczy... nie wiem jak Wy ale sadzac po ilosci artow edukacyjnych w stosunku do reszty widac ze zamiast sie doksztalcac wiekszosc buszuje po pytaniach dajac czesto jednozdaniowe odpowiedzi. I POMYSLEC ZE JAK WRACALEM Z PRACY MIALEM JESZCZE WENE TWORCZA...

-LEPSZA JAKOSC UDZIELANEJ POMOCY/ KONSULTACJI : kiedy ktos jest niedoswiadczony lub nie czuje sie chetny/na silach po prostu omija dzial z daleka. Ktos chetny do pomocy udzieli lepszej rady/bardziej wyczerpujacej nie ktos kto przypadkowo wpadl zachecony zle sformulowanym tematem.

Co z tematami bez odpowiedzi? Wtedy zacznie sie szukanie... poza tym mozna do kogos na priv sie udac... lepsza zadna pomoc niz deprywacja i wzajemne obrazanie w polowie dolaczonych wypowiedzi.

-WIEKSZA LATWOSC ODNALEZIENIA TEMATOW EDUKACYJNYCH : po masowym "przesiedleniu" w dziale "trening" zostalaby wiec kwintesencja tematow do czytania i edukacji. A co za tym idzie nie tylko usprawnienie forum co rowniez usprawnieie wiedzy i przemyslen, a z czasem doswiadczen kazdego chetnego do analizowania roznych stanowisk... to tak jak z podzialem narzadow wewnetrznych w organizmach wielokomorkowych... efektywnosc i koniecznosc!

-WIEKSZA LATWOSC ODNALEZIENIA TEMATOW DO KONSULTACJI (PO ODPOWIEDNICH ZABIEGACH OCZYWISCIE, JAK NP TAGOWANIE CZY POSTY PODWIESZONE) Jesli chce wyszukac podobne tematy na przykladzie innych osob z podobnymi problemami to "konsultacyjne" posty podwieszone/tagi daja wiecej takich mozliwosci. Prawdopodobnie wymagaloby to wspolpracy chetnych do pomocy forumowiczow w zwiazku z iloscia materialu, ale wystarczy prowadzic klasyfikacje na bierzaco i szufladkowac/tagowac...
ZALOZMY ZE JESTEM NOWY I ZACZYNAM SIE ZA CZYMS ROZGLADAC.. TRACE CIERPLIWOSC PO KROTKIM CZASIE BO NIE MA INFORMACJI DLA MNIE...
POMYSLCIE O TYCH CO NIE MAJA INTERNETU TYLKO KORZYSTAJA Z NIEGO U KOGOS ZNAJOMEGO. PRZECIEZ NIE BEDA U NIEGO SIEDZIEC PRZEZ MIESIAC APATRZENI W MONITOR..


-WYZSZY POZIOM OGOLNY NA FORUM: rozumiem przez to wyzsza kulture, rozumienie, porzadek, widocznosc informacji, i lepsze samopoczucie oraz w dalszej perspektywie o co nam wszystkim chodzi: lepsze efekty treningowe...


WSZYSTKO DA SIE ROZWIAZAC, NP OMIJAJAC ZMIANY CZYSTO INFORMATYCZNE MOZNA ZMUSIC DO TAGOWANIA PRZEZ KASOWANIE N-O-W-E-G-O POSTU ORYGINALNEGO I W WIADOMOSCI Z ZALACZONYM SKASOWANYM TEKSTEM MODERATOR ZAMIESZCZALBY TAGI W TEMACIE LUB NA POCZATKU TEKSTU /PROSIL O ICH DODANIE I PONOWNE WKLEJENIE NOWEGO TEMATU...
TEMAT ZUPELNIE "NIE WART SWIECZKI" NIE MUSIALBY BYC TAGOWANY, A CZASEM PO PROSTU KASOWANY I TYLE! DODATKOWO OBOWIAZYWALBY NP "SLOWNICZEK TAGOW"...

Z CZASEM POWINNO WYJSC COS BARDZO PRZYZWOITEGO

JESZCZE RAZ PROSZE O ODPOWIEDZIALNE GLOSOWANIE I JAKO ZE PODALEM WIEKSZOSC ARGUMENTOW "ZA" PROSZE O EWENTUALNE ARGUMENTY "PRZECIW"...




DZIEKUJE ZA ZAINTERESOWANIE TEMATEM.

-WODYN.

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
Wodyn za krotko tu ejstes by to zmienic, spam rulez since 2002

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 169 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2340
Ciekawa propozycja WODYN, ale watpie by takie cos weszlo w zycie. Aczkolwiek popieram Cie.

Live for nothing... or die for something.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
SEBA, TO NIE TYLKO JA TO MAM ZMIENIAC TYLKO WSZYSCY KTORZY SIE DO TEGO PRZYLACZA W JAKIS SPOSOB.

Poza tym jakie to ma znaczenie jak dlugo tu jestem? Wystarczajaco by widziec ze trzeba zmian, ale szkoda kasowac caly niemal dorobek forum...

A spam rulez w spamerni, bo tam jego miejsce.... i w sumie nie mam nic przeciwko!

Wypelnij prosze ankiete... nic wiecej...

A jak masz cos przeciwko to uargumentuj..

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
W sumie to jak michail wrocil - a wszelkie znaki na ziemi i niebie na to wskazuja to bedzie po sprawie, zawsze umial tutaj zadbac o prozadek.
Tzn nie to zeby krzychu czy apo nie potrafi ale tyle ile on spam postow skasowal to chyba zadnej inny mod
Pozatym nie mial oporow przed kasowaniem odp nie na temat wiec chyba wszystko pojdzie na lepsze.
Tylko co Mu moj spam psot zawinil...

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Brylu:

-Lepiej pozno niz wcale
-Lepiej zginac probujac niz siedziec z zalozonymi rekoma
-Ten plan jest wiecej niz realny, wierze ze cos z niego wyjdzie...a w malo rzeczy wierze...

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
SEBA, TO NIE TYLKO JA TO MAM ZMIENIAC TYLKO WSZYSCY KTORZY SIE DO TEGO PRZYLACZA W JAKIS SPOSOB.
PRAWDA JEST TAKA ZE ZBYT WIELE POZOSTAJE GLUPICH PSOTOW NA KTORE NIE DA SIE ODP NORMALNE A KTORE NIE SA KASOWANE- NAPEWNO JUZ ZAUWAZYLES

Poza tym jakie to ma znaczenie jak dlugo tu jestem? Wystarczajaco by widziec ze trzeba zmian, ale szkoda kasowac caly niemal dorobek forum...
TAK ALE TA POTRZEBA BYLA I W 2002 I W 2003 I W 2003 I TYLE OSOB TYLU MODOW TEGO NIE ZMIENILO, ZE WATPIE BY TAKIE PORUSZENIE NARODOWE COS DALO TO TAK JAKBY DO POLITYKOW WPROWADZONO AKCJE CZYSTE RECE KAZDY POPRZE TYLE ZE EFEKTOW I TAK NIE BEDZIE

A spam rulez w spamerni, bo tam jego miejsce.... i w sumie nie mam nic przeciwko!
NO WLASNIE TYLKO ZE WIELE OSOB SOBIE SPAMUJE W TEMATACH TYPU "CZESC MAM 12 LAT CHCE CWICZYC NA SILOWNI ALE NIE ROBI PRZYSIADOW BO SIE BOJE ZE NIE UROSNE" NO I JAK TU ODP POWAZNIE MILION KTORYS RAZ? I ODSYLAC DO PSOTOW Z KTORYCH NIKT NIE WYCIAGNIE WNIOSOW I ZA PARE DNI NAPSIZE INNA GLUPOTE?

Wypelnij prosze ankiete... nic wiecej...
WYPELNILEM 1 PUNKT- A CO MI SZKODZI

A jak masz cos przeciwko to uargumentuj..
MICHAIL WRACA- STARCZY?

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
seba;

co do Twojego spamu to sadze ze odciaza dzial w konkretnych tematach. jednak co iles stron powinien byckasowany jesli przeciaza serwer.. Nic nie tracisz na tym ...


A samo kasowanie nie zalatwia tego o czym pisalem... Porzadku!

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 169 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2340
Niechcacy z rozpedu wypelnilem w ankiecie punkt drugi :/ a miał byc 1... Jakby co to jestem za pierwszym

Live for nothing... or die for something.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
Spam posty sa kasowane powyzej 1000 str, wooglnie posty o wartosci nie inteligentej.

A ze kasowanie nic nie pomoze to co pomoze? przeciez zaluzmy chwilowo tkaie idealne rozwiazanie nastepuje skasowanie wszystkiego dostaja tylko arty naukowe np nie wiem cykl mawashiego twoje arty tam arty modow itp to za rok za dwa znow bedzie to samo -glpota ludzka i lenistwo nie zna umiaru.

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
brylu: a mialo byc rzetelnie...

seba: co do "poruszenia narodowego" trudno by pojedynczy moderatorzy sami wszystko od razu zrobili, mozna stracic checi zaraz po uswiadomieniu sobie ogromu zadnia. Zaprzeczysz? Kasowanie przez Michaila to tez zmudna /syzyfowa praca bo to jeden czlowiek kontra zywiol ludzki. Jednak tlum mozna do pewnego stopnia kontrolowac. I na takie dobrowolne samokierowanie licze. Nic od razu czy na chama.

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prosze o porady i ocene treningu

Następny temat

Trening dla 14-latka ! !

WHEY premium