SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PROSZE O POMOC :( Zanik talii :(:(

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1331

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4
Witam wszystkich forumowiczow. Chcialabym poprosic o rade, a wiem, ze tutaj wiele osob zna sie na gimnastyce itp. A więc: cwiczę codziennie po pol godziny ponad miesiąc (nie opuscilam zadnego dnia), aby poprawic swoją sylwetkę do wakacji. Najpierw 80 przysiadow, pozniej 50 tzw. "sikających pieskow", czyli unoszenie nogi w bok z klęku podpartego (po 25 na kazdą noge) i na koniec unoszenie bioder w gorę w pozycji lezącej. Czyli ogoln ie trening na posladki. Muszę powiedziec, ze efekty są rewelacyjne, posladki są jedrne i uniesione. Jednak zauwazylam, ze moja talia zaczęła zanikać. Moje wymiary przed rozpoczęciem cwiczen to 85-61-95, takze wcięcie w talii bylo moim atutem, a teraz mam w talii 64 cm!!! Wiem, ze miesnie sie rozrastają i powinnam przestac cwiczyc, aby zanikly ale wtedy cala reszta ciala znow obrosnie w tluszcz, a posladki nie będą juz takie ladne. Nie wiem co zrobić, moze zle cwicze??? Bardzo prosze o radę, jestem zalamana, bo lubie cwiczyc, a widze tylko jedno wyjscie - przestac cwiczyc (i pozegnac sie z jedrnym tylkiem i smuklymi nogami) :( Bardzo proszę o pomoc, z góry dziękuję.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pomóżcie trzynastolatkowi!!

Następny temat

czy mięsnie mogą zniknąc? ? ? ?

WHEY premium