SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PROSZĘ POMOC Z OBCIĄŻNIKAMI EKSPERTÓW

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1953

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 257
Witam...Mam 16 lat i 169 cm... Czy trenowanie przez całe wakacje wytrzymałości siłowej jak również szybkości i dynamiki z obciążnikami 3 kg na każdej z nóg nie obciąży nadmiernie moich stawów oraz co gorsza czy nie zahamuje wzrostu !!! Proszę o pomoc !!

Oszukuj,kłam,kradnij ale cokolwiek robisz nie daj się złapać !

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3667
biegaj bez obciążników, to w zupełności wystarczy. jak chcesz zwiększyć efekty, to możesz biegac szybciej albo po piasku/pod górkę. poczytaj o sile biegowej i interwałach. wzmacniaj mięsnie nóg. nawet jeśli bieg z obciążnikami da jakiś lepszy efekt, to za pare lat, a nawet miesięcy mozesz mieć problemy ze stawami i bardzo żałowac, że tak trenowałeś.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 129 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 851
3 kg? Na pewno nie jeśli dasz im czas na regeneracje(2 dni)

Pozdro.

No pain,no gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1608 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6959
mity na temat wzrostu ma tym forum zostały juz kilkakrotnie obalone, więc nie bój sie nic będziesz rósł. jak wygląda Twój plan treningowy z tymi obciąznikami?

idź za głosem serca,
p****** presje rówieśniczą,
ćwicz to co chcesz nawet gdy kumple nie ćwiczą!!!
mój trening: http://www.sfd.pl/nie_mam_pewności_czy_trening_jest_dobry,_co_na_to_specjaliści_-t504590.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
co do wzrostu zostalo napisane poprawnie,
ale uwaga do Makabiany
jesli masz pisac bezsensowne posty nic nie wnoszace do ematu, to zajmij sie czyms innym.

ps.3kg za duzo jak na poczatek, to sie tylko wydaje ze to maly ciezar a czuje sie go calkiem inaczej, ja bym ci calkowicie odradzal cos takiego.

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 129 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 851
Bery89
Jeśli wg ciebie wspomnienie o jakże ważnej regeneracji jest nic nie wnoszącą rzeczą do tematu to pogratulowac wiedzy przyszły niedoszły specjalisto

No pain,no gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
omg jak juz cos piszesz to napisz raz a porzadnie a nie na wyrywki dopisujesz. Ach regeneracja no tak wazne tylko ze to jest sprawa oczywista.

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14650 Napisanych postów 53105 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400303
Panowie chca odpoczac? Jesli tak to prosze dalej...

zdr.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 257
Szczerze konkretnego planu nie mam... Całe wakacje siedzę na działce i do robienia mam NIC... A moim marzeniem jest zostać najlepszym piłkarzem a po rocznej kontuzji 2 lata temu spadła mi znacząco szybkość... Z mojego małego piłkarskiego doświadczenia planuje poprostu co drugi dzień minimum 3 h treningu szybkościowego ( Skipy , interwały z przyśpieszeniem co kilkaset metrów , starty z różnych pozycji , dynamiczne wbieganie pod górke w lesie oraz jak najszybsze bieganie między drzewami... w te dni co nie będę trenował szybkosci chce poświęcić tez 3h nawet 4 na siłownie ale nieobchodzi mnie siła/masa tylko dynamika a rzeźba mi sama przyidzie ponieważ chudy jestem i wszystko widać ;p... Oczywiście resztę czasu codziennie będę kopał piłkę z psem oraz uczył się sztuczek technicznych... dietę będę miał głownie wysokowęglowodanową i zdrową ponieważ mam dużo własnej roboty warzyw w ogródku ;p ... planuje kupić jeszcze pare kilo max carbo w celu energi i uzupełniania to co strace... więc jeżeli 3kg za dużo to ile byście radzili 1 kg ? 0,5 ?

Oszukuj,kłam,kradnij ale cokolwiek robisz nie daj się złapać !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 257
Chciałbym dodać że na pewno będę używał jakiegoś obciążenia podczas biegania bo wiem że to przynosi niesamowite efekty tylko nie wiem właśnie jak ze stawami... Zapatrzyłem się na kolegę ponieważ on tak trenował i po 4 miesiącach szybkość miał oszałamiającą i tylko sie zapytałem jak ze stawami to powiedział że brał coś wstylu odżywek dla stawów że się szybko regenerowały i mniejsze uszkodzenia miały co wy myślicie na temat "czegoś na stawy" ????

Oszukuj,kłam,kradnij ale cokolwiek robisz nie daj się złapać !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Biegaj po lasach, skacz itd. Wykorzystuj wszystko co się da do treningu. Zobaczysz jakąs gałąź to się podciągnij pare razy, powyciskaj jakiś kamien itd...

Trening na świeżym powietrzu dużo daje. Poczytaj w strongmanach arty Michaila.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 257
Tak tylko czy jak będę tak biegał skakał itd z obciążnikami 2x3 kg na nogach w wieku 16 lat to czy stawów mi nierozwali za bardzo ?

Oszukuj,kłam,kradnij ale cokolwiek robisz nie daj się złapać !

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kilka pytań związanych z ćwiczeniami.

Następny temat

Prosze o Pomoc !!!!!

Wiecej