SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PROSZĘ O UŁOŻĘNIE MI PLANU TRENINGOWEGO

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1152

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 338
Witam ćwicze już 5 miesięcy prosiłbym o ułożenie mi dobrego planu na massę mam 179cm i 70kg i dzeki z gory
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 310 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16088
to skorzystaj z planow mawashiego, jesli faktycznie masz taki staz to moze wez sie za trening dla sredniozaawansowanych, ale planu nikt tu ci nie ulozy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 338
A pomogł bys mi go znalesc;]? i to jest moj prawdziwy staz a i jeszcze co to jest za plan mawashiego pjerwsze słysze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2885 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 32920
Wklej ankiete dzialu( wiek, waga, sprzet itp)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 338
Prosił bym bardzo zebyście mi pomogli ustalic jakis trening na masse dlamnie najlebszy poniewaz ja sie zbytnio nieorjentuje w ustalaniu takich rzeczy , bardzo bym prosił;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2885 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 32920
No ale jak mamy ustalic jak nic nie wiemy o Tobie. Wklej ankiete! Chociaz jaki masz sprzet napisz i co trenowales przez te 5 miechow..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 338
No to ze sprzetu to mam 3sztangi jedna łamana i dwie proste mam 159kg cięzaru 3 chantle atlas samorubke ławeczke,i przez te 5 mjechow ćwiczyłem według planu gotowca ktorego wziołem z neta ale niestety usunołem go pare dni temu bo robiłem formata koma;] niewjem co jeszcze moge powjedzec jak cos jeszcze to mowcie!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2885 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 32920
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 338
ten plan to on był na żezbe;] ale co to jest fbw i split?;]13159670 moje gg pisz tu lepjej sie dogadamy;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2885 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 32920
No to zrob 2 tygodnie przerwy i rob ten plan. Dieta na + kalorie robisz mase , dieta na minus rzezba. Tyle.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Potrzebna pomoc przy treningu pleców

Następny temat

Planik do oceny

WHEY premium