SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PROSZĘ O POMOC zaczynam ćwiczyć

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 494

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 129 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1861
Siema
To mój pierwszy post na tej stronce
Mam 14 lat około 170cm i ważę 45kg !!!
Od wakacji zaczynam ćwiczyć (mam ławeczkę, worek do boksowania i rowerek :]). Bardzo chciałbym przytyć i myślę nad wyborem jakiejś dobrej odżywki na masę. Kupiłbym nawet bardzo drogą odżywkę byleby dała efekty, trochę się boję żeby nie narobić sobie rozstępów
Wyciskam 30kg . A jeden kumpel z kasy waży 80kg i wycisnął 100kg. Siłą odchodzę od kolegów. Też nie pochwale się żeźbą której nie ma XD. Proszę, aby doradził mi ktoś jaką odżywkę przyjąć, aby nie narobić sobie rozstępów, ale żebym szybko zauważył efekty. Ćwiczyć mógłbym nawet codziennie tylko też na razie nie wiem jaki plan sobie ułożyć do mojej wagi
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12034 Napisanych postów 160423 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234343
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ocena planowanego cyklu

Następny temat

Bardzo proszę o pomoc. Masa.

WHEY premium