SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PROSZĘ O POMOC LUDZI ZNAJĄCYCH SIĘ NA RZECZY :)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 856

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 244
Witam. Od 3 miesięcy nie ćwicze. Lecz teraz powoli do tego wracam spadło mi dużo kilogramów bo cierpiałem na RELUKS ŻOŁĄDKOWO-PRZEŁYKOWY, więc musze jeść rzeczy wmiare lekkostrawne by znów nic nie wywoływało u mnie kwasów żołądkowych :) Dania które wypisałem- mam do nich dostęp i mi pasują, i nic mi po nich nie ma więc wymyśliłem coś takiego, nie pracuje, obecnie mogę siedzieć w domu więc prosze o :

rzucenie na to okiem, i wypowiedz :) najlepiej ludzi znających się na rzeczy, czy z tego można coś ułożyć ...

każda rzecz wypisana pojedyńczo

trzeba to tylko połączyć jakoś w pośiłki jako takie ... i napisać o której godzinie :)

mam 21 lat, waże chwilowo 65 kilo = przez refluks i odżywianie się głownie waflami ryżowymi straciłem 12 kilo.

proszę o rady i z góry dziękuje

RYŻ BIAŁY 100g

MLEKO 250ml

TWARÓG CHUDY 100g

MIÓD 25g

GAINER MASS XXL 50g

KEFIR 100ml

PŁATKI KUKURYDZIANE 100g

SCHAB WIEPRZOWY BEZ KOŚCI W PLASTRACH (2-3 PLASTRY)

RYŻ BIAŁY 100g

RYŻ BIAŁY 100g

JAJA NA MIĘKKO (2/3 SZTUKI)

GAINER MASS XXL 50g

DŻEM TRUSKAWKOWY NISKOSŁODZONY

CHLEB (2-3 KROMKI)

OPRÓCZ TEGO JEM WITAMINY CENTRUM, WYPIJAM 2 LITRY WODY.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Planuję jeść po 3 woreczki ryżu dziennie ( lubie go, dobrze wchodzi) no i jest zdrowy. Myśle że to chyba nie problem puki co- puki odrabiam stracone kilosy i masuje? A poza tym to nie wiem co z tego wykombinować by jako tako było, Z góry dziękuje za poświęcenie tematu i pomoc. Szczesliwego nowego roku !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Takie połączenie jest choć w 1 procencie dobre ? MLEKO 250ml + PŁATKI KUKURYDZIANE 100g + MIÓD 25g

GAINER MASS XXL 100g

TWARÓG CHUDY 100g

RYŻ BIAŁY 100g + SCHAB WIEPRZOWY BEZ KOŚCI W PLASTRACH (2-3 PLASTRY)

RYŻ BIAŁY 100g + KEFIR 100ml

JAJA NA MIĘKKO (2/3 SZTUKI) + DŻEM TRUSKAWKOWY NISKOSŁODZONY + CHLEB (2-3 KROMKI)

RYŻ BIAŁY 100g z czym ????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 20191 Wiek 8 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam.
Jeśli szukasz indywidualnych porad, diety opracowanej precyzyjnie dla Ciebie przez naszych dietetyków oraz treningu przygotowanego przez naszych trenerów personalnych to skorzystaj z tej oferty.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2619 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 36108
Po pierwsze to przeczytaj tematy podwieszone, skoro siedzisz w domu i masz czas. To przyniesie najlepszy skutek.

Z tych produktów to wywal dżem i płatki kukurydziane. Nie wiemy też jaki chleb jesz.

Ponadto żeby wyczerpująco odpowiedzieć to musiałbyś tutaj wrzucić dokładną dietę, gramaturę i przede wszystkim wypełnić solidnie ankietę.

Hard work & dedication

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 529 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2122
Dokładnie, wypełnij ankietę a potem coś wymyślimy. Na ten moment to Ci powiem tak: ryż biały zamień na ryz brązowy, twaróg chudy na półtłósty, płatki kukurydziane na owsiane, chleb najlepiej pełnoziarnisty, dodaj pierś z kurczaka i ryby, koniecznie warzywa ze względu na witaminy najlepiej świeże, wywal gainera.

Who dares wins

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 529 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2122
półtłusty* ;)

Who dares wins

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomocy, ważne!

Następny temat

Nabranie masy czy możliwe?

nutlove nowy