SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PROSZĘ O POMOC LUDZI ZNAJĄCYCH SIĘ NA RZECZY :)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1222

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 244
Witam. Od 3 miesięcy nie ćwicze. Lecz teraz powoli do tego wracam spadło mi dużo kilogramów bo cierpiałem na RELUKS ŻOŁĄDKOWO-PRZEŁYKOWY, więc musze jeść rzeczy wmiare lekkostrawne by znów nic nie wywoływało u mnie kwasów żołądkowych :) Dania które wypisałem- mam do nich dostęp i mi pasują, i nic mi po nich nie ma więc wymyśliłem coś takiego, nie pracuje, obecnie mogę siedzieć w domu więc prosze o :


rzucenie na to okiem, i wypowiedz :) najlepiej ludzi znających się na rzeczy, czy z tego można coś ułożyć ...

każda rzecz wypisana pojedyńczo

trzeba to tylko połączyć jakoś w pośiłki jako takie ... i napisać o której godzinie :)

mam 21 lat, waże chwilowo 65 kilo = przez refluks i odżywianie się głownie waflami ryżowymi straciłem 12 kilo.

proszę o rady i z góry dziękuje


RYŻ BIAŁY 100g

MLEKO 250ml

TWARÓG CHUDY 100g

MIÓD 25g

GAINER MASS XXL 50g

KEFIR 100ml

PŁATKI KUKURYDZIANE 100g

SCHAB WIEPRZOWY BEZ KOŚCI W PLASTRACH (2-3 PLASTRY)

RYŻ BIAŁY 100g

RYŻ BIAŁY 100g

JAJA NA MIĘKKO (2/3 SZTUKI)

GAINER MASS XXL 50g

DŻEM TRUSKAWKOWY NISKOSŁODZONY

CHLEB (2-3 KROMKI)


OPRÓCZ TEGO JEM WITAMINY CENTRUM, WYPIJAM 2 LITRY WODY.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 244
Planuję jeść po 3 woreczki ryżu dziennie ( lubie go, dobrze wchodzi) no i jest zdrowy. Myśle że to chyba nie problem puki co- puki odrabiam stracone kilosy i masuje? A poza tym to nie wiem co z tego wykombinować by jako tako było, Z góry dziękuje za poświęcenie tematu i pomoc. Szczesliwego nowego roku !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 244
Takie połączenie jest choć w 1 procencie dobre ? MLEKO 250ml + PŁATKI KUKURYDZIANE 100g + MIÓD 25g


GAINER MASS XXL 100g


TWARÓG CHUDY 100g


RYŻ BIAŁY 100g + SCHAB WIEPRZOWY BEZ KOŚCI W PLASTRACH (2-3 PLASTRY)


RYŻ BIAŁY 100g + KEFIR 100ml


JAJA NA MIĘKKO (2/3 SZTUKI) + DŻEM TRUSKAWKOWY NISKOSŁODZONY + CHLEB (2-3 KROMKI)


RYŻ BIAŁY 100g z czym ????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam.
Jeśli szukasz indywidualnych porad, diety opracowanej precyzyjnie dla Ciebie przez naszych dietetyków oraz treningu przygotowanego przez naszych trenerów personalnych to skorzystaj z tej oferty.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2619 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36108
Po pierwsze to przeczytaj tematy podwieszone, skoro siedzisz w domu i masz czas. To przyniesie najlepszy skutek.

Z tych produktów to wywal dżem i płatki kukurydziane. Nie wiemy też jaki chleb jesz.

Ponadto żeby wyczerpująco odpowiedzieć to musiałbyś tutaj wrzucić dokładną dietę, gramaturę i przede wszystkim wypełnić solidnie ankietę.

Hard work & dedication

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 529 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2122
Dokładnie, wypełnij ankietę a potem coś wymyślimy. Na ten moment to Ci powiem tak: ryż biały zamień na ryz brązowy, twaróg chudy na półtłósty, płatki kukurydziane na owsiane, chleb najlepiej pełnoziarnisty, dodaj pierś z kurczaka i ryby, koniecznie warzywa ze względu na witaminy najlepiej świeże, wywal gainera.

Who dares wins

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 529 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2122
półtłusty* ;)

Who dares wins

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomocy, ważne!

Następny temat

Nabranie masy czy możliwe?

WHEY premium