SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PROMOCJI CIĄG DALSZY...

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5828

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 7776 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 40781
super promocja oby tak dlaej..
Mysle ze na mikolajki cos znowu wystawisz.
hrhrh

Mam przyjazną materie i jem węglowodany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 932 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21109
Czy jset jeszcze ta promocja na Profi Whey Mass?? Bo nie moge tego nigdzie znalezc. A zeby nie bylo to jest tak, ze za 75 zl dostaje 3 kg tak??

Zmieniony przez - arek16 w dniu 2006-11-08 13:47:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 8365 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19958
dokładnie tak promocja jest w mistrzowskich zestawach.


pozdrawiam:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1669 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 52363
no na mikolajki to musi byc wypas zestaw bo wlasnie taki sobie planuje skombinowac
pozdro

"to jest ten co za kilka puszek bialka wytatuował sobie znak firmowy na plecach?" leże i kwicze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 8365 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19958
napewno zrobimy coś super
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 86307
no to odkladam $

trening -> ból -> rozwój

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojdan Moderator
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5026 Wiek 6 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30480
Kogut dostales powiadomke z odpowiedzia ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645
Pod choinkę coś dajcie.
Skorzystam.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1119 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38213
moze jakas promocja na KO

Nie po to umieramy aby pyłem zostac, ale śmiac się i żyć ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 8365 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19958
dostełem odpiszę dzisiaj. Mam już pewnie pomysł ale jeszcze tego produktu nie ma.


Co do promocji na KO cały czas myśle bo już dostałem maila odnośnie takiej promocji . Obniżyć ceny tak samej z siebie nie mogę bo będą problemy z producentem. Moze kreatyna 250g gratis?. Widział ktoś może tansze ko w jakimś sklepie. Tylko nie może to byc alegro itp. Jak tak to bede maił powód do obniżenia ceny.Jak coś to piszcie na priva
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

xpand czy no-xplode

Następny temat

Co kupic??

WHEY premium