SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PROJEKT MASA 2 - 120**Team Panda**Pods str 22 i 28

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 25570

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 812 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 99403
Sztywny Nie jest najgorsza, ale nie ma porównania do Mc . Z tego co widzę to u Ciebie też z siłą b.dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 812 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 99403
Obwody:

WAGA CIAŁA: 83/82,5
OBWÓD PRZEDRAMIENIA: 30,5/30
OBWÓD BICEPSU: 38/38
OBWÓD ŁYDKI: 37,5/38
OBWÓD UDA: 60/60
OBWÓD BIODER: 98/98
OBWÓD WOKÓŁ PEMPKA: 82,5/82,5
OBWÓD KLATKI PIERSIOWEJ: 106/107
OBWÓD BARKÓW: 120,5/121

Darku musimy zmienić przesunąć środowy trening klatki na wtorek przynajmniej na jakieś 2 tyg.


Zmieniony przez - 120 w dniu 2013-02-25 08:48:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 812 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 99403
Dzień Nietreningowy

Zrzut:

+Papryka 150g, pieczarki 300g

Jedzenie:6h
Post:18h

Suplementacja:
Mono 7g
Beta-alanina 4,5g
Vita-Min 2 kaps.
Wit.C 2 g



Zmieniony przez - 120 w dniu 2013-02-25 18:33:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 184405
Zmiana trening- dobra, kickbacki dodaj w takim razie przenosimy z treningu barków do klaty na te 2 tygodnie.

Dieta- DNT + 50-70 kcal w węglach, DT 150
Możliwe, że spadło tłuszczu, bo dieta nastawiona będzie na recomp/masę jakościową.



W siadzie podwijasz dupę... Postaraj się skołować podkładki- w butach do podnoszenia ciężarów masz 2-3 cm podbicia, a one w chuy dają. Załatw sobie listewkę i zobaczymy jak to będzie wyglądało- fajnie jakbyś nagrał z boku.

Strasznie to wymęczyłeś, gratulacje. Za tydzień zrób 70 x 5, 85 x 5, 95 x 3, 105 x 2, 115 x max, 90 x max



W ss mcnpn hacki 2,5 kg za tydzień. Nie musisz schodzić tak nisko w ciągu- jak chcesz bardziej rozciągnąć dwojki to staraj się jeszcze mocniej wyjść biodrem do tylu i podłóż sobie pod palce (nie: pięty) podkładkę/mniejszy talerz.

Znowu podoba mi się wysiłek.



W żurawiu (wiem, że to trudne/niemożliwe bez braku sil) musisz mieć tułów w jednej linii z nogami, a nie kąt prosty. Staraj się nad tym pracować. Dodatkowo teraz skupiaj się na wydłużaniu i spowalnianiu negatywa : na pierwszej serii robisz tylko pół ruchu, a nie o to chodzi. Przed żurawiem radzę Ci porozciągać (nawet słabe 10 sekundowe spięcie statyczne) łydki, oszczędza to sporo sensacji. Masz możliwość zrobienia tego na ziemi? Psychicznie lepiej by Ci się to robiło niż na ławce.
Syzyfki- za szybko, rękę masz trzymać na oparciu dla równowagi- ona nie ma prawa się zacisnąć, bo nią będziesz wstawał. Nagraj z innego kąta, chce zobaczyć więcej dołu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 812 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 99403
Pandarek
Zmiana trening- dobra, kickbacki dodaj w takim razie przenosimy z treningu barków do klaty na te 2 tygodnie.


Ok, Mds w treningu barków zostaje jak rozumiem ?

Pandarek
Dieta- DNT + 50-70 kcal w węglach, DT 150
Możliwe, że spadło tłuszczu, bo dieta nastawiona będzie na recomp/masę jakościową.


Ok, czyli będę trzymał się czegoś w okolicy tego:
Dnt 185/116/235
Dt 206/110/360

Pandarek
W siadzie podwijasz dupę... Postaraj się skołować podkładki- w butach do podnoszenia ciężarów masz 2-3 cm podbicia, a one w chuy dają. Załatw sobie listewkę i zobaczymy jak to będzie wyglądało- fajnie jakbyś nagrał z boku.




Podkładki, a raczej 2,5 kg talerzyki używałem przed testem. Nagram z nimi na następnym treningu nóg.

Pandarek
W żurawiu (wiem, że to trudne/niemożliwe bez braku sil) musisz mieć tułów w jednej linii z nogami, a nie kąt prosty. Staraj się nad tym pracować. Dodatkowo teraz skupiaj się na wydłużaniu i spowalnianiu negatywa : na pierwszej serii robisz tylko pół ruchu, a nie o to chodzi. Przed żurawiem radzę Ci porozciągać (nawet słabe 10 sekundowe spięcie statyczne) łydki, oszczędza to sporo sensacji. Masz możliwość zrobienia tego na ziemi? Psychicznie lepiej by Ci się to robiło niż na ławce.
Syzyfki- za szybko, rękę masz trzymać na oparciu dla równowagi- ona nie ma prawa się zacisnąć, bo nią będziesz wstawał. Nagraj z innego kąta, chce zobaczyć więcej dołu.


Żuraw wyglądał tak bo wcześniej go nie robiłem praktycznie w ogóle, syzyfki nagram z oddalenia i zwolnię nieco tempo.

Darku i Doms-y takie, że nie mogę chodzić

Zmieniony przez - 120 w dniu 2013-02-25 22:19:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
też to kocham przy nogach niemożność chodu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 184405
Antos098
też to kocham przy nogach niemożność chodu.


A przecież Emil robił nuki wczoraj dopiero... Jutro będzie apogeum zayebistości

Tak, mds w tricepsie zostaje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 812 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 99403
Dzień Treningowy

Trening:klatka

1.Dipsy Klatkowe 8x8p
2,5 / 5 / 7,5 / 10 / 10 / 15 Regres 5kg x 5,5p / Cc x 6
2,5 / 5 / 7,5 / 10 / 10 x 6 / 10 Regres: 5kg / Cc x7























Przez zwiększenie głębokości odjąłem kg, ale też zwiększyło mi się czucie klatki i praktycznie w ogóle nie fatygował mi sie przy tym ćwiczeniu triceps.

2. A. Wycisk Hantli Płasko 4 x 10p
B. Gilotyna Lekki Skos 4 x 10p
A 17 / 19 / 22 / 24
17/ 19 / 22 / 24
B 30 / 30 / 30 / 30
30 / 30 / 30 / 30









Próbowałem schodzić jak najniżej i wyciskać hantle tak jak mi nakazałeś. Przy gilotynie nieźle piekło.
3. Rozpiętki 4 x 15p
7 / 7 / 7 / 7
7 / 7 / 7 / 7






Starałem się jak najbardziej rozciągać, oceń sam.

4.Kick Back 3 x 8p
12 / 17 / 22
Lekka bujaka, ostatnia seria już b.ciężko, dobrze weszło.









+15 min Aero

Zrzut:

Jedzienie:6h
Post:18h

Suplementacja:
Mono 12g
Beta-alanina 4,5g
Vita-Min 2 kaps.
Wit.C 2 g
Chela-Mag b6 1kaps. Przedtreningiem

Antoś
też to kocham przy nogach niemożność chodu.

Pandarek
A przecież Emil robił nuki wczoraj dopiero... Jutro będzie apogeum zayebistości


Odpowiem wam tak


Zmieniony przez - 120 w dniu 2013-02-26 18:56:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 184405
W dipsach zwiększyłeś zakres ruchu, ale puszczasz plecy i się nieziemsko bujasz. Za tydzień daj ten sam ciężar i staraj się dodać powtórzeń, ale przede wszystkim kontrolować ruch: kontrolowany negatyw (nie znaczy mega spowolniony) i koncentryk bez gibania się. Nóg nie musisz dawać aż tak bardzo do przodu, możesz je zgiąć w kolanach żeby odciążyć brzuch.

W serii łączonej- daj za tydzień 26 kg w ostatniej serii i 35 kg w gilotynie. Skup się na tym, żeby Ci nadgarstki nie latały w lewo i prawo; hantle powinny być tak samo właściwie przez cały ruch. W gilotynie ciągle mam wrażenie, że ciut za wysoko dajesz.


Nie masz regulowanego skosu w ławce? Mógłbyś to zrobić oczko niżej, na mniejszym pochyleniu? Niezbyt podoba mi się praca rąk, a mam wrażenie, że bliżej poziomu będzie Ci łatwiej to wykonać poprawnie.


W tricepsie widzę ewolucję formy z powtórzenia na powtórzenie Nie komentuję, bo dopiero na ostatniej serii zaczyna to przypominać poprawny ruch- za tydzień daj 15- 20 -25 i maks powtórzeń (do 12-15). W tej wersji właśnie masz umiejętnie bujać i spinać triceps na samym końcu ruchu; sam zauważyłeś, ze na większym ciężarze Ci to wychodzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
bo to ćwiczenie trzeba robić na większych kg.
Kickbacki na hantlach 5-7kg, to g**** a nie stymulacja
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

///PROJEKT MASA 2 - SZTYWNY91///**Team Panda**

Następny temat

///PROJEKT MASA 2 - mate45//**Team Panda**

WHEY premium