SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PROHORMONY - wszystkie potrzebne informacje!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 104165

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 115
własnie ze odblokowywałem sie "ANABOLIC XTREME ADVANCED PCT HARDCORE ACCELERATOR" A ten "nolvadex" to raczej na recepte tak nie dostane ? jeszcze mi z kiedys zostało tylko pół lista "Clomipihen citrate 5-mg" ale tylko 6 tabletek wiec zaczynam je jesc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 545
witam.I jak to z tym odblokiem po sus500?Trzeba zastosowac?Pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1033 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 38760
Od razu po cyklu Clomid 12tab starczy i później jakiś booster testosteronu np: Novedex XT.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 545
Kurde nie mam za bardzo jak zakupic Clomid.Macie moze jakies namiary?A ten Clomedem nie mozna tego zastapic?Pozdrowionka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4613 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19327
.

Zmieniony przez - Luk122 w dniu 2009-02-16 19:52:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2029 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27153
Mam pytanko. Komuś poleciały włosy z czachy po m-drolu ?
Androgen 4-krotnie większy niż metyltestosteron, podobieństwo do masteronu. Jem 2 dzień po każdej kapsułce leko prostatę czuć. Po winie miałem to samo. A jak włosy z czachy ? Chciałbym jeszcze trochę zachować bo winko już trochę przekosiło .

Jeszcze nie spotkałeś sam siebie. Ale korzyść z tego, że w międzyczasie poznaje się
innych ludzi jest taka, że jeden z nich może przedstawić Ci Ciebie samego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 189
Mam zamiar zastosować M-drol. Chciałbym uzyskać informacje , kiedy go brać, jakie osłonki do niego stosować ( ile czasu przed i w jakich dawkach), oraz jakie witaminy i jaki odblok (oczywiście w jakich dawkach kiedy i przez ile czasu) Mam zakupiony DYMATIZE X-Pand 925g, czy mogę brać to razem z M-drolem, a może lepiej po?? Czy powinienem dokupić sobie coś jeszcze do tego. Mój budżet to jakieś 400-500 zł. Chciałbym uzyskać oczywiście jak najlepsze efekty. Z góry dzięki za pomoc i czekam na rady.
1

"Wiem, że nic nie wiem" Sokrates

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 376 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19142
czlowieku masz na 1wszej stronie............
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 979 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15212
Ludzie drodzy, z tym M-drolem to przesadzacie, po cholere się truć takim hardcorem , jak inne ph tez b dobrze działają. Ja osobiście M-drola i jego klonów nie stosowałem, ale po tym co czytam, nigdy bym tego nie wziął. Mi styka Ph, które w składzie mają Estra-4,9-diene-3,17-dione, bardzo dobry towar, nie aromatyzuje , nie blokuje, masa i siła idzie do góry...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1623 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25550
Jak mamy dwie kapsy do zjedzenia to dzielimy do posilkow(powiedzmy sniadanie i obiad po jednej) czy wrzucamy 2 naraz do obiadu?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Mdrol-Epitine...legendarne kombo

Następny temat

prop+vino

WHEY premium