SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PROGRAM TRENINGOWY__ Wyciśniesz 20kg więcej.

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7142

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 183 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6755
Maliniar - nie napisałem ze wyciskanie jest do dupy. Ale uważam że ten plan jest. Oczywiście to moje zdanie do którego mam prawo.

Dżings - na klate cisne 150. Zalezy mi nakażdej partii. Ale wybacz czytając w tym artykule ze po taki treningu wycisne 20 kg więcej włos jeży mi się na głowie.

A i tak dalej uważam ze wyznacznikiem siły bardziej jest Mc i clean&jerk niż wyciskanie.
"sezonowca" nie skomentuje. pozdro

Zmieniony przez - MacLaut w dniu 2007-04-03 16:53:43

To co nas nie zabije to nas wzmocni...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1329 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15844
Tak poważnie zapytam się w jakim celu, "ktoś" wrzucił to do działu Weightlifting, Powerlifting and Bench Press, bo to co tutaj jest zamieszczone nie ma kompletnie żadnego powiązania z konkretnym treningiem siłowym, dynamicznym, czy jakimkolwiek innym. A tak na marginesie takie atykuły powinny mieć miejsce tylko i wyłącznie w dziale Trening.
Drogi Kruszku,
W sumie jak nie przyznać Ci racji, że Clean and Jerk jest sprawdzianem siły, dynamiki, jest super ćwiczeniem. A Widziałeś poczynania Kołeckiego w ostatnim okresie? Chyba stary dobry Szymek szykuje dobry powrót...
Ale z tym wyznacznikiem siły to muszę coś dodać - już nie raz spierali się na tym forum o ćwiczenia, które są wyznacznikiem siły dla człowieka. Ja powiem tak, jeśli ktoś nie zajmuje się Dwubojem, Trójbojem, czy tam Wyciskaniem to dla Niego silna ława, mocny podrzut, czy silny Ciąg nie jest żadnym wyznacznikiem siły, dla trenujących sztuki Walki wyznacznikiem może być jakieś cwiczenie wymagające dużej sprawności, wytrzymałośći, dynamiki i w końcu sily mieśni. Dla kogoś, kto zajmuje sie Trójbojem wiadomo, ze zawsze Przysiad - Wyciskanie - Martwy ciąg będzie i pozostanie sprawdzianem własnej naturalnej siły. Dla Wyciskaczy - Bench press of course, a dla Dwuboistów to już wiadomo, że Clean and Jerk oraz Rwanie. Każdy zawodnik, niezależnie od dyscypliny jest zakochany w tym, co robi i będzie dążył do dalszych postępów, sukcesów itp.

"Motywacja jest tym, co pozwala Ci zacząć, nawyk tym, co pozwala Ci wytrwać"


Pozdrawiam,

Promass

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 17167 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 56924
Tak, widziałem - zauważyłem też że był w rankingu światowym dość wysoko - no mam nadzieję że jego wybicie wstrząśnie platformą w 2008 roku, do tego Dołęga w kategorii ciężkiej - liczę na medale!

Wesoły wegan :)

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

czy jest sens??

Następny temat

Trening na wagę płaczu..

nutloveb