SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PRODŻEKT DZIKA MASA - ELbodybuilder po DZIKĄ MASĘ

temat działu:

PRODŻEKT DZIKA MASA / PRODŻEKT DZIKA PLAŻA

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7026

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Wiek 24 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1310
Cześć wszystkim,

Słowem wstępu: Nazywam się Wiesiek mam 20 lat na siłowni trenuje od około 6 lat i 5-6 miesięcy( z tego ok. 3 lata na domowej siłowni). Przy początkach mojej ,, kariery`` na siłowni moim sportem była koszykówka i na niej się głownie skupiałem, siłownia w tedy była dla mnie dodatkiem( trwało to około 4 lat). Od około 2 lat kulturystyka jako sport, a w zasadzie styl życia, stanęła na pierwszym miejscu i od tego czasu postawiłem oddać się temu możliwie jak najbardziej, przez te 2 lata moje zainteresowanie kulturystyką wzrastało i nadal wzrasta. To tyle słowem wstępu pora przejść do konkretów:

Cel: Jak najczystsza dzika masa mięśniowa.

Dieta:

W dni treningowe:

B: 204 g
W: 337g
T: 130 g

W dni nietreningowe:

B: 174 g
W: 302 g
T: 130g

BTW to będzie rozłożone na 6- 7 posiłków które staram się jeść o wyznaczonych godzinach. Jakie produkty i o których godzinach jem będę pisał na bieżąco podczas prowadzenia dziennika.

Trening:

Trening split 3 lub 4 razy w tygodniu w zależności jak uda mnie się wygospodarować czas.

Rozkład partii:
1. Plecy+ łydki
2. Klatka+ barki+ ręce
3. Nogi( całe)

Co do konkretnych ćwiczeń, ilości serii itd. napiszę na bieżąco, ponieważ trenuje teraz bardziej intuicyjnie z zarysem planu.
Co do priorytetów, to teraz najbardziej skupiam się na( przy każdej partii wyszczególniłem sobie odcinek/ cześć na której obecnie najbardziej mi zależy, na rozbudowie/ poprawie):
- Barkach( szczególnie przód)
- Klatka( górno- środkowa część i dół klatki)
- Biceps( głowa długa)
- Łydki( brzuchaty łydki)
- Czwórki( głowa obszerna przyśrodkowa)
- Dwójki( ogólna poprawa)
- Przedramię( ogólna masa)
- Triceps( ogólna poprawa)
-Brzuch( dół brzucha)
-Plecy( prostownik grzbietu oraz okolice przyczepów początkowych najszerszego grzbietu)

Brzuch robię 2 razy w tygodniu po 8 serii w zależności jak mam czas to albo na siłce przy jakimś treningu albo w domu.

4 razy w tygodniu kardio, z tego z razy 30 min HR. 140- 150 i zazwczyaj ok. 1, 5 h jakaś inna aktywność np. basen lub koszykówka( zajęcia na studiach).

4 razy w tygodniu po ok. 30 min staram się ćwiczyć pozowanie.

Suplementacja:

- wpc UNS
- carbo
- przedtreningówka
- bcaa
- zma UNS
- wit. C UNS
- Czosnek
- Agmatyna UNS
- Monohydrat

Co, ile i kiedy stosuje rozpisze w trakcie prowadzenia.

I Najważniejsze czyli zdjęcia( reszty zdjęć jak na razie nie mogę dodać, jak tylko będę mógł to wrzucę resztę):

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Wiek 24 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1310
Reszta zdjęć:

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 29 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 34564
Cześć. Super, że zdecydowałeś się na masowanie w naszym towarzystwie.
Mam nadzieję, że progres będzie widoczny gołym okiem ;)

Pozowanie to ciężka sprawa (przynajmniej jak dla mnie) także podziwiam za te 4 razy w tygodni.

Powodzenia!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Dzika masa by ELbodybuidler- Dzień 1- 13. 10. 14 r

Dieta:

4 jajka+ 85 g mąka żytnia
Podzielone na 3 posiłki( zdjęcia) : 500 g pierś+ 335g makaron p ziarno+ 450 g fasolka szparagowa
100 g orzechy włoskie
200 g twaróg chudy+ 50 g masło orzechowe

Suplementacja:

5 g mono: rano na czczo
1 g wit. C + 1 kaps. czosnek: do pierwszego posiłku
5 g mono: w ciągu dnia
2 tab wit i min+ 1 tab ZMA: do ostatniego posiłku

Trening:

Pozowanie 30- 35 min

Bardzo się ciesze że ruszam z dziką masą z UNS`em, na pewno będzie się działo

Dziś wpis dodaje tak wcześnie dlatego że na 13 jadę do pracy i w domu będę dopiero koło 24.

Posiłki 2, 3, 4

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Dzika masa by ELbodybuidler- Dzień 2- 14. 10. 14 r

Dieta:

4 jajka+ 85 g mąka żytnia +100 g pierś ż kurczaka+ 300 g pomidor+ 230 g jałbko ( zjdjęcie)
Podzielone na 2 posiłki : 400 g pierś+ 240 g makaron p ziarno+ 350 g brokuł+ 3 wafle ryżowe
100 g orzechy włoskie
200 g twaróg chudy+ 50 g masło orzechowe

Suplementacja:

1 g wit. C + 1 kaps. czosnek: do pierwszego posiłku
2 tab wit i min+ 1 tab ZMA: do ostatniego posiłku

Trening:

Może zrobię jak się wyrobię:
Trening pozowania 20- 30 min

Jutro jadę na spotkanie z Jayem, mega się jaram

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 29 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 34564
Czyli będziesz we Wrocławiu ? Udanego spotkania ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Tak dokładnie, w sumie po co miałbym jechać do Warszawy jak jestem z Wrocławia ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10771 Napisanych postów 47042 Wiek 26 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 57816
To cię dopiero zmotywuje. Wrzuć jakieś foty z Jayem po powrocie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 196 Wiek 23 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 25205
Powodzenia! :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Dzika masa by ELbodybuidler- Dzień 3- 15. 10. 14 r

Trening:

Klatka+ barki+ biceps+ triceps+ łydki+ brzuch+ kardio

Trochę mniejsza objętość ćwiczeń bo taki sam zestaw lub bardzo podobny zrobię w sobotę bo wiem że będę miał czas i uznałem że będzie fajnie tak zrobić dla odmiany.

Wyciskanie hantli skos+ ok. 55 stopni 23kgx12 30kgx6 32, 2 kg x 4, 32,5kgx4+ 2 drop do 18kgx7 drop do 10 kg x 12
Wyciskanie hantli skos- 2 s 30 kg x 8- 9 2 s 21 kg x 25- 30
Unoszenie ramienia w przód z linką wyciągu dolnego 1 i 3 s 1 szt x 12 powt, 2 s 2 sztx6-7
Unoszenie ramienia w bok z linką w. dolnego, za plecami 1 i 3 s 1 szt x 12 i 15 powt powt, 2 s 2 sztx 6
Wyciskanie sztangi wąsko 50 kg x 7, 60 kg x 6, 70 kg x 4, 60 kg x 5+ drug curls ze sztangą 1 i 4 s 20kg x 12, 2 i 3 s 30kgx6
Wyciskanie fran. sztangi leżąc 2 s 15 kg x 25- 27
Wspięcia na palce stojąc obunóż smith 1 i 4 s 50kgx12, 2 i 3 s 70kg x 8- 9
Unoszenie kolan do klatki w zwisie na drążku po 10 powt+ Spięcia leżąc z uniesionymi nogami po ok. 15 powt 4 sł

Kardio: rower 30 min 18 km

Wczoraj treningu pozowania nie zdążyłem zrobić ale dziś za to zrobiłem ok. 20- 25 min dosyć intensywnie( niestety na więcej nie miałem czasu)

Dieta

W dni treningowe wprowadzam małą zmianę, nie jem orzechów a te 60 g tłuszczy dodaje w trakcie dnia do posiłków w postaci oleju rzepakowego.

4 jaja+ 100 g p owsiane+ 300 g pomidor+ 230 g jabłko+ 100 g pierś
200 g wołowina+ 100 g ryż+ ok. 175 g mieszanka warzyw+ 30 ml olej rzepakowy
200 g indyk+ 100 g ryż+ ok. 175 g mieszanka warzyw+ 30 ml olej rzepakowy
Dopiero zjem: 200 g twaróg chudy+ 50 g masło orzechowe

Suplementacja:

5 g mono( rano na czczo)
1 g wit. C UNS+ 1 kaps. czosnek( do pierwszego posiłku)
3 miarki agmatyny UNS+ 20 g bcaa ( przed treningiem)
40 g wpc UNS+ 40 g carbo+ 5 g mono( po treningu)
2 tab wit i min+ 1 tab ZMA UNS( do ostatniego posiłku)

Dziś wypiłem pierwszą porcję białka od UNS`a o smaku karmelowym. Pierwsze wrażenie mega pozytywne, bardzo fajny smak, wcześniej miałem białko o smaku kokosa równie pyszne, szczerze polecam.

Zdjęcie drugiego posiłku i klika fot ze spotkania( udało mnie się też cyknąć zdjęcie z Mariuszem Mrozem)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Dzika masa by ELbodybuidler- Dzień 4- 16. 10. 14 r

Dziś stosunkowo skromny wpis, który dodaje już tak wcześnie ponieważ na 13 jadę do pracy( dziś niestety dzień bez treningu, ale na szczęście tylko jeden a jutro zrobię nogi).

Dieta:

4 jajka+ 3 kromki+ 200 g pomidor
Podzielone na 3 posiłki( zdjęcia): 500 g pierś z kurczaka+ 335 g makaron p ziarno+ 450 g fasolka szparagowa( do posiłku który przed chwilą zjadłem dodałem też 2 pieczarki i trochę cebuli)
100 g orzechy włoskie
200 g twaróg chudy+ 50 g masło orzechowe( żeby nie było jest to masło które w składzie ma 95% orzechów, jest bez soli i cukru )

Trening:

Tak jak pisałem wyżej dziś dnt, tylko trening pozowania( dziś dłuższy i lepszy)- ok. 30 min

Suplementacja

1 g wit. C UNS + 1 kaps. czosnek: do pierwszego posiłku
2 tab wit i min+ 1 tab ZMA UNS: do ostatniego posiłku

I mużyka na dziś:

Zmieniony przez - ELbodybuilder w dniu 2014-10-16 10:30:52
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PRODŻEKT DZIKA MASA - UNS Dzika Masa by adkens

Następny temat

PRODŻEKT DZIKA MASA - dj.turn