SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PROCES OLIMP-VITALMAX - OŚWIADCZENIE

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 38158

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Faktycznie, moglibyśmy na tym zakończyć dyskusję gdyby nie parę drobnych nieścisłości do których muszę się odnieść.
Nie chcę nazywać ich kłamstwami, raczej biorę to na karb tego, że na rozprawie oprócz adwokata nie było nikogo z Olimpa, tego człowieka który odpowiada na sfd niestety także, więc może po prostu zadziałał słaby przepływ informacji w firmie.
Niemniej jednak chciałbym to sprostować.

Twierdzenie przez wspólników spółki "Atleta", iż używają znaków towarowych "Carbo", "Gainer", "Mega Caps" w sposób legalny jest kłamstwem nie znajdującym żadnego uzasadnienia. Jeżeli jest inaczej niech przedstawią dowody, z których wynikałoby, iż mogą wykorzystywać przedmiotowe znaki towarowe w sposób zgodny z prawem.

To raczej Olimp zarzucając mi postępowanie niezgodne z prawem musi to udowodnić. Tak jest w każdym państwie prawa, także u nas. Trzeba udowodnić czyjąś winę, ja nie muszę nic udowadniać. Resztą niech zajmie się sąd.

Po pierwsze Sąd nie odrzucił żadnych wniosków złożonych przez firmę Olimp, bowiem nie one były przedmiotem pierwszego posiedzenia Sądu. Po drugie Olimp nie zgodził się na złożenie kaucji w kwocie 300.000 zł tytułem kaucji w sytuacji wydania przez Sąd postanowienia zabezpieczającego zakazującego wprowadzania do obrotu przez "Atleta" S.C. kwestionowanych produktów firmy Vitalmax. Nic innego nie było przedmiotem pierwszego posiedzenia. Po trzecie, firma Olimp nie cofnęła na rozprawie żadnych wniosków.

Totalna nieprawda. A co było przedmiotem pierwszego posiedzenia sądu? Właśnie wnioski Olimpa o zabezpieczenie powództwa.
Wnioski o "caps", "mega caps" i "mega capsules" sąd oddalił z różnych przyczyn, a wnioski o "carbo" i "gainera" był gotów przyjąć, ale my wystąpiliśmy o minimum 200 tys. kaucji (nie 300 tys.) ze strony Olimpa na co Olimp nie przystał i wycofał wnioski.
Skoro Olimp twierdzi że:
- po pierwsze sąd nie oddalił wniosków
- po drugie Olimp nie wycofał wniosków
- a po trzecie to wnioski te nie były przedmiotem pierwszej rozprawy
to może szanowny rywal odpowie: co w takim razie było tematem tej rozprawy i skoro ani sąd nie oddalił tych wniosków ani Olimp ich nie wycofał to dlaczego ich nie ma???
Sami się pogubiliście w tych tłumaczeniach.

Odnośnie rozpowszechniania nieprawdziwych wiadomości mam nadzieję że miałem błędne informacje i nie ma takich incydentów, przynajmniej ze strony Olimpa skoro firma tak twierdzi.
Ale moje oświadczenie jest zdecydowanie prawdziwe.
Jeszcze pozwolę sobie na małą dygresję odnośnie rozpowszechniania informacji na ten temat przeze mnie.
Oczywiście, że na każdych zawodach czy każdym spotkaniu branżowym rozmawiamy o tym. W przeciwieństwie do ludzi z Olimpa ja mam samych przyjaciół w branży, żyję bardzo dobrze z przedstawicielami wszystkich firm i w takich sytuacjach zawsze mogę liczyć na ich pomoc a oni na moją.
Natomiast trochę dziwi fakt, że Olimp bardzo chciałby wszystko ukryć, tym bardziej że przy okazji perypetii prawnych z Fillebornem Olimp zaangażował telewizję i gazety a w necie udzielał się bardzo w tym temacie.
Dlaczego teraz chcecie żeby ludzie nic o tym nie wiedzieli? Macie coś do ukrycia?

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 195
chciałbabym zauważyc jedną bardzo istotną rzecz - na jekiej podstawie szanowni Państwo z Olimpa stawiaja znak ochronny "R" przy swoich produktach, nie mając co do tego żadnych praw? To jest przestępstwo ścigane przez prokurakturę. Co do upowszechniania przez Pana Kardasa sprawy to z tego co mi wiadomo sami zaczęliście wypisujac na mega capsach dyrdymały pt" ze tylko wy macie do tego prawo a wszystkie inne to nieudana imitacja i że tylko wy macie do tago prawo"(oczywiście znowu bezpodstawnie). I ostatnia sprawa czy wy wogóle wiecie o co walczycie w sądzie? przeczytajcie uwaznie co macie napisane w zgłoszeniu do UP i zastanówcie się co mówiecie!!!wiecie co to jest znak słownograficzny????? może zmieńcie doradcę bo wyczyniacie głupstwa naruszając zasady uczciwej konkurencji, mącąc w branży i psując atmosferę. Szkoda że zawsze musi byc jakaś czarna owca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Oto historia z kantem,
co podwójne ma dno,
gdyby napisał ją Dante,
to nie tak by to szło..
by szło..
zdr.
ps. dobrze zarabiają handlowcy Olimpa??

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lessie ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2616 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17485
całkiem nieźle i nieźle się potrafią zabawic - spotykam się z nimi przynajmniej na dwóch imprezach w roku. Fajne chłopaki, przynajmniej Ci z mojego regionu...

lessie...po prostu lessie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czy olimp przez takie głupie akcje nie traci klijentów?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
to spoko.
jak będa szukali na mój rejon to wyślę cv.
zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958348
odświeżam , bo ważne

Zmieniony przez - banan14_88 w dniu 2006-11-12 17:22:33
...
Napisał(a)
Usunięty przez banan14_88 za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 767 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23820

SAMSUNG ML-3561N A4 USB - 1500zł

Drukarka laserowa, mega wydajna do zastosowań biurowych.

Nowa, nieużywana!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958348
widzisz, ty człowieku masz jeden stanowczy problem..nie rozumiesz rzeczy które ci się kiedys pisało - miales juz bana - wiec po co znowuy pyskujesz?
teraz sobie odpoczniesz dłużej

Zmieniony przez - banan14_88 w dniu 2006-11-12 20:02:21
...
Napisał(a)
Usunięty przez miętki za pkt 1 regulaminu
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

sumplementy-dawkowanie,help! :)

Następny temat

PROCES OLIMP-VITALMAX - OŚWIADCZENIE

WHEY premium