SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PROCES OLIMP-VITALMAX - OŚWIADCZENIE

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 38132

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2907 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27817
dajcie spokój swieta są

Czuwa nad Tobą Bóg
Nie wszyscy Cie w dupe kopną
są ludzie bez nóg

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 122 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13
To wiadomo coś czy nie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
W dalszym ciągu cisza. Jest przerwa w rozprawie, akta z tego co wiem są u biegłego.

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36535 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260889
te polskie sady to sa na prawde nieudolne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2136 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11778
hmm... realia polskich sądów każdy zna
sprawa ta powinna sie już wyjaśnić lepiej to zawsze mieć głowy i nie martwić się sprawami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2627 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 33410
wiadomo coś jak tam sprawa? bo w SDW czytałem oświadczenie firmy Olimp że wygrała proces przeciwko firmie Regis (właściciel marki Activita) właśnie odnośnie stosowania nazw "Carbo", "Gainer"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
szkoda ze sobie nie opatentowali nazwy "kreatyna", "bialko" albo "suplement diety"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 301 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3102
albo sfd

to jak wygrali z activita to i wygraja z vitalmaxem

ZASADA NR 1 /a co do kobiet/:
Uwierz mi, nie musisz jej kupować jedzenia. Nie traktuj jej jak dziecka z Etiopii.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
U nas w dalszym ciągu przerwa w procesie.
Z Activitą faktycznie Olimp wygrał. Jeśli by tak dalej poszło to w Polsce wśród firm odżywkowych tylko Olimp mógłby używać nazw Carbo i Gainer.
Ja liczę że mamy na tyle mocne argumenty przed sądem że do tego nie dojdzie, ale po wyroku w sprawie z Activitą nie można niczego przesądzać.

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Jako ciekawostkę nie dotyczącą bezpośrednio tej sprawy, ale kto wie co będzie w przyszłości, powiem Wam, że szykuje się nowy spór z Activitą a może i z kimś jeszcze.
Otóż, wg mojej wiedzy, Olimp wezwał Activitę do wycofania produktu "Thermo Shape".
Okazało się bowiem, że Olimp zgłosił do ochrony w Urzędzie Patentowym jako znaki słowne "Thermo" i "Therm" (zgłosili też np. słowo "Strong").
Jeśli Urząd nie będzie się temu zbytnio przyglądał i udzieli firmie Olimp ochrony na te słowa, żadna firma odżywkowa na polskim rynku nie będzie mogła w nazwach swych produktów użyć tych słów.
To taka inoformacja głównie dla tych, którzy w tym poście twierdzili że być może faktycznie to Olimp wymyślił carbo i gainera. Tamte nazwy są stare i niewiele osób pamięta tamte czasy, ale o thermo czy strong chyba wiemy wszyscy?

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

sumplementy-dawkowanie,help! :)

Następny temat

PROCES OLIMP-VITALMAX - OŚWIADCZENIE

WHEY premium