SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PROBLEM Z ODDAWANIEM MOCZU

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 29823

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52
Witam. Mój problem nadal występuje, ale na szczeście nie jest już tak silny jak wówczas. Dużo mi pomógł 3 psycholog, tym razem facet i to państwowy. Niestety jak już wcześniej nadmieniłem, borykam się z drugim problemem, którym ejst zbyt częste oddawanie moczy. Badałem się w tym kierunku i jest to pzeszkoda podpęcherzowa, czyli szyja. Jeden z drugim sie mocno wiąże i niestety nie jest mi łatwo, ale życie to walka i napewno się nie poddam. Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 276 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1280
Ludzie, ale wy macie problemy Ja tez tak mam i mam to w dupie, gadałem nawet o tym z kumplami to wiele osob z nich ma tak samo, chociaz oczywiscie nie wszyscy. U mnie to wystepuje gdy musze lac do pisuaru i ktos za mną stoi albo drzwi od kibla sie nie zamykają czy okienko w drzwiach jest wybite ( najczesciej w szkołach ), ale jak jestem w kabinie to jest looz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 276 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1280
Dodam jeszcze ze w wieku dojrzewania bardzo czesto wystepują takie anomalie, gdyz hormony burzują i mamy zaburzenia typu fobia społeczna, czyli strach przed chodzeniem do sklepu, pocenie sie przy mijaniu drugiej osoby itd... kiedys nawet łeb mi sie trząsł jak patrzyłem komus w oczy, ale z wiekiem wszystko ustaje i ucicha, chociaz oczywiscie jeszcze niektore objawy są. Na wszystko mozna wymyslic choroby ale nie bierzcie sobie do łba ze jestescie chorzy, bo wiele osob ma rozne rzeczy z ktorych nie zdaje sobie sprawy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52
w większości przypadków trwa dłużej. W sumie też nie słyszałem o osobie która się całkowicie tego wyzbyła. Ale napewno da się w dużym stopniu da sie go zmniejszyć i tak naprade to wszystko zależ od nas samych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52
****a literki mi zjada, nie mam pojęcia dlaczego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 49 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3
U mojego męża urolog stwierdził problem z prostą. Co prawda chodzi często do toalety, ale albo nie może nic zrobić albo robi za często. Niestety przy tym wstawaniu to i mnie budzi. Nie jest to miłe bo nie zawsze ma gdzie skorzystac z toalety gdy jest poza domem. Był u lekarza i zalecił branie prostaceum. Możecie mi powiedzieć czy pomaga?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5
Problem z oddawaniem moczu może mieć związek z prostatą. Mąż przyjmuje prostaceum i problem z oddawaniam moczu jest o wiele mniejszy.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ciężka choroba :(

Następny temat

sraczka po rutynie czy witaminie c ?

WHEY premium