SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PROŚBA O UŁOŻENIE PLANU !!!!!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1727

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 137
Witam wszystkich. Mam mały problem, nie moge ułożyć sobie treningu na siłowni każdy muwi co innego z tego co mówią starałem się wyciągnąć jakąś średnią, i ułożyłem plan z którego nie ma żądnych efektów no możę lekkie zakwasiki. mój wiek 15 lat 170 cm wzrostu 55 kg waga. Prosze o ułożenie planu (oczywiście żęcz chodzi o trening na mase) acha zapomniałem o starzu który wynosi tydzień.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 705
witam apropo tego tematu mam do was kilka ptan- jak cwiczyc na mase bo juz sam nie wiem jedni gadaja zeby cwiczyc duzymi ciezarami i powoli.. a drudzy malymi i szybko no i kogo sie tu sluchac..?no a druga sprawa to taka ze wlasnie chcial bym sobie ulozyc trening na mase miesniowa zbytnio nie mam dobrego sprzetu na ktorym mogl bym cwiczyc mianowicie atlas.. ale da sie chyba zdzialac;) jak narazie jade cwiczenia ogulno rozwojowe od wrzesnia wiec prosze o jakies propozycje.. ;) pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 23 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 86
1 to musisz mnieć jakąś siłe a nie mase.Ja ci powiem pochodz z 2 miechy na siłke i na siłe a nie na mase.Bo zamało jeszcze ćwiczysz coto jest tydzień
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 137
no dobra no to chociasz jakiś trening na to przygotowanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 145 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1249
człowieku

Masz posty podwieszone o treningu dla początkujących. Początkujący nie ćwiczy ani na masę ani na siłę ani k***a na nic. Początkujący PRZYGOTOWYWUJE SIĘ do rozpoczęcia właściwych treningów. Ty pewnie byś po miesiącu chciał mieć 40cm w bicepsie?
Ja mam staż z przerwami około 10 lat. Miałem wypadek i nie ćwiczyłem blisko rok. Wiesz od czago zacząłem???? Od treningu dla początkujących pomimo tego, że jestem slniejszy i lepiej zbudowany niż przeciętny Kowalski.

ehh

We must secure...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 115 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 494
PON.
KLATA,NOGI,TRIC,BRZUCH
KLATA-ŁAWKA POZIOMA,DO GÓRY GŁOWĄ, DO DOŁU GŁOWĄ,DO GÓRY GŁOWĄ HANTELKAMI
NOGI-PRZYSIADY ZE GRYFEM NA BARKACH,PROSTOWANIE NÓG NA MASZYNIE, ZGINANIE NÓG LEŻĄC NA BRZUCHU(NA MASZYNIE),ŁYDKI NA MASZYNIE STOJĄC(MOIM ZDANIEM LEPSZE JEST TO OD TEJ CO SIE SIEDZI)
TRIC-SIEDZĄC LUB STOJĄC UGINANIE RĘKI Z HANTLEM(RĘKE TRZYMASZ ZA GŁŁŁŁŁOWĄ W GÓRZE), WYCISKANIE FRANCUSKIE(LEŻĄC NA PLECACH)
BRZUCH-BRZUSZKI IM WIĘCEJ TYM LEPIEJ(MOIM ZDANIEM TAK DO 20-50),SKRĘTOSKŁONY

I BIERZESZ CAŁY CZAS TAKI SAM CIĘŻAR ŻEBYŚ DAŁ RADE W 1 SERII CONAJMNIEJ 6 RAZY ZROBIĆ(JEŚLI CHODZI O KLATE, NOGI, TRIC) I POTEM WKAŻDYM ĆWICZENIU 4 SERIE I 10-12 POWTORZEŃ A BRZUSZKI TO MAS ZNAPISANE ILE

CZW.
PLECY, BARY, BIC
PLECY-KROWA, SIEDZĄC ŚCIĄGANIE DRĄZKA ZA PLECY, DOLNE PLECÓW NA MASZYNIE(ODWROTNIE DO BRZUSZKÓW)
BARY-WYCISKANIE NA BARY(GRYF ZA GŁOWĄ), WYCISKANIE (GRYF PRZED GŁOWĄ), UNOSZENIE (LEKKO ZGIETYMI ŁOKCIAMI) RĘKOMA, W BOK HANTELKAMI(SIĘDZĄC LUB STOJĄC), UNOSZENIE HANTELKAMI RĄK W PRZÓD(LEKKO ZGIĘTE W ŁOKCIACH)
BIC-UNOSZENIE RĄK HANTELKAMI(SIEDZĄC), NA MODLITEWNIKU Z WYGIETYM MAŁYM GRYFEM, UGINANIE MŁOTKOWE

I BIERZESZ CAŁY CZAS TAKI SAM CIĘŻAR ŻEBYŚ DAŁ RADE W 1 SERII CONAJMNIEJ 6 RAZY ZROBIĆ I POTEM ZA KILKA TRENINGÓW ZWIEKSZASZ CIEŻAR JAK POCZUJESZ ŻE MASZ WIĘCEJ SIŁY JAK CHCESZ MOŻESZ SOBIE DODAWAĆ I ZMIENIAC ĆWICZENIA TO TYLKO PRZYKŁADOWY PLAN JAKI AJ STOSOWAŁEM KIEDYŚ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 145 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1249
Pikachu26 - dwa dni w tygodniu ma chłopak ćwiczyć???Po sześć powtórzeń z tygodniowym stażem treningowym??? A może byś go tak obwodówką wprowadził do treningu dzielonego??? A o rozgrzewce nie zapomniałeś?A gdzie stretching? Szkoda gadać ((

We must secure...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 115 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 494
TAK, JAK MU SIE NIESODOBA TO NIESKORZYSTA, TO MU UŁÓŻ LEPSZY PLAN MĄDRALO BEZ KOMENTARZA!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
polecam obwodówkę.

Znajdziesz ja tutaj : https://www.sfd.pl/temat217669/

zjedz niżej PLAN ACT.

Po co układać na nowo jak masz gotowe ??

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 145 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1249
Pikachu - hamuj trochę chłopcze swój ton. To co Ty zaproponowałes daleko odbiega od standardów a w dodatku odbiega w złą stronę. Na tyle się czujesz pewnie żeby podważać zasady treningowe wymyslone przez speców, sprawdzone przez tysiące trenująych?Ja uważam, że doradzasz źle a jak masz źle doradzać to lepiej nie doradzaj w ogóle. Jeśli uważasz, że Twój plan jest OK to proszę daj go na forum do oceny ekspertów, niech się wypowiedzą. A jesli ten plan to tylko Twoje widzimisię to na Twoim miejscu nie byłbym taki hardy.

We must secure...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 62 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1076
pikachu,chłopak ma 15 lat i dopiero zaczyna ćwiczyć,więc daruj z dzielonym.A jeśli chodzi o jakiś rozsądny plan na dzień dobry to:

Wyciskanie na ławce(klatka Rozpiętki na maszynie sciąganie drążka wyciągu do karku(plecy sciąganie drążka wyciągu górnego(na triceps)
Unoszenie sztangielek na boki w staniu(barki)
Unoszenie sztangielek z suspinacja nadgarstka(biceps)
Wyciskanie ciężaru na suwnicy(na nogi)
Unoszenie nóg na maszynie(nogi)
Uginanie nóg na maszynie(nogi)
Wszystkiego po 3 serie mniej wiecej około 10 powtórzeń,bez progresji.Około 2-3 razy w tygodniu było by dobrze.Taki trening będzie dobry na początek i powinien Cię przygotować do poważnego treningu.

Człowiek jest tym,o czym cały dzień myśli.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 62 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1076
byłbym zapomniał,brzuch trenuj codziennie,sposób treningu sobie wymyśl .Ja bym proponował na początek wznosy nóg do pionu ,brzuszki i coś na skośne.Co do łydek to wznoszenie łydek na jednej nodze(z ciężarami poczekaj).

Człowiek jest tym,o czym cały dzień myśli.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dziwne pytanie

Następny temat

Trening dla koszykarza !!! pomocy :P:)

WHEY premium