SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PROŚBA O RADY

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2078

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 130
Witam wszystkich postanowiłem zasiegnąc rady doswiadczonych po namowie kolegi, wiec jestem i napisze w czym rzecz, jestem po paru cyklach saa w tym byla deca tesc metka susta to bylo z 3 lata temu, pozniej przerwa w saa i teraz skończylem cykl z PROP100 x2 i stanox 90tab- rezultat w czasie 2 choroby duzo problemów tak wyszlo niestety- 8kg masy z czego 5 kg zostało wiec nie jest zle. wczoraj skonczylem odblok z clomidu. Cwicze porzadnie mam pojecie w miare. Jest pare pytan: kiedy moge zacząć kolejny cykl? co dla mnie było by najbardziej odpowiednie mój cel z 82kg przejsc na 90 juz po spadku, jakie suple najlepiej jakie witaminy kupic co na odblok? jakies przydatne rady. O to prosze najbardziej, ponizej zamieszczam moj opis:
wiek 22lata
staż 7 lat z malymi przerwami
waga 82 kg
wzrost 184
ramie 41
przedramie 35
klatka 110
talia 85


Płeć: Mężczyzna

Wiek: 22

Waga: 82

Wzrost: 184

Obwód klatki: 110

Obwód ramienia: 41

Obwód talii: 85

Obwód uda: -

Obwód łydki: -

Staż na siłowni: 7

Ilość spożywanego białka: -

Ilość spożywanych węglowodanów: -

Ilość spożywanych tłuszczów: -

Opis przebytych cykli sterydowych: 3 lata temu deca tesc meta susta teraz po propie100 x2 i stanox

Trening: 4x w tyg i 1 dzien boks czasem piłka nozna

Cel cyklu: 82kg -> 90

Odstęp czasowy od ostatniego cyklu: własnie po cyklu

Poziom BF%: -

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy): bardziej chudne

Stan zdrowia: w miare ok troche wyzsze cisnienie

Sklonność do łysienia lub porostu owłosienia: bardziej rosna wlosy

PPM podstawowa przemiana materii: -

Wyciskanie leżąc (MAX): 110

Martwy ciąg (MAX): -

Przysiad (MAX): 100
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 130
dobra panowie to napiszcie mi perw to co prosiłem wyżej a pozniej rozpiszcie po chłopsku co najlepiej mam jesc czego najwiecej co i jak dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 360 Napisanych postów 3449 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56832
Masz dietę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 8824 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 107077
co ty robiłes przez 7 lat??
i to juz z dodatkiem koksu..
daj sobie luz z saa

Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie. ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816

Opis przebytych cykli sterydowych : 3 lata temu deca tesc meta susta teraz po propie100 x2 i stanox

jadles cos w tym czasie? cwiczyles??
po ankiecie mozna wywnioskowac ze tylko sie kules i wpJerdalale$ orale i nic wiecej...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 264 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10192
mlz90 kim Ty jesteś,żeby krytykować?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hmm chyba czlowiekiem... tak mi sie wydaje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 264 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10192
Wydaje mi się, że jeszcze za wcześnie na krytykę z Twojej strony, ale to taki off topic, pozdr;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
moze za wczesnie ale pisze co mysle... po takich cyklach powinien miec lepsze rezultaty... ale to IMHO...
pzdr jogas

Zmieniony przez - mlz90 w dniu 2009-04-09 12:36:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 130
dzieki za te rady właśnie tego potrzebowałem...
dokładnie ok 5lat temu robiłem cykl z 10strzałow deci z organonu i tesc ruski, pozniej była metka jakas ampa durajecta i susta ale to nie nazwal bym cyklami nie duze ilosci, na odwał brane bez głowy. W tym masa odzywek,kreatyn itd. osiągi były 92 kg, pozniej mialem przygode i zerwany staw w barku, spadki ogromne teraz powoli wracam bark wygojony mozna katować. Obecnie po cyklu 2x PROP100 i stanox 90 na odblok 24 clomu. wynik w miare ok suchar 5kg. w czasie cyklu przeszedłem 2 choroby, antybiotyki itd... wiec lekko nie było, i jeszcze masa problemów sie zwaliła na głowe. tak to bywa. Saa zacząłem po 3 latach treningów kiedy juz nie mogłem ruszyc z miejsca, pozniej wyszło jak wyszło, prosze o rady od doswiadczonych , darujcie sobie wypowiedzi daj sobie spokoj z saa itd. myślę o cyklu z enanu i jakiejs metki + dobry odblok w tym jakies carbo, mega mass 4000 i witaminy co Myślicie o tym?
a co do diety... staram sie jesc dobrze, nie duzo lecz często choc zadnej diety nie mam rozpisanej. dziekuje za odpowiedzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mozesz poleciec

1-10 Enan
1-6 Meta
cykl jaknajbardziej masowyale miche musisz 3mac, nie musisz wyliczac co i jak ale 750-1000 g cycka, paczke ryzu, kostke twarogu trzeba by wszamac:)uzupelnij diete białkiem lu gainerem zaleznie od tego ile Ci czego brakuje, dorzuc witaminki np(Olimp dobrze cenowo wychodza) i bedzie ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 130
dzieki za odpowiedz -> odzywa18
tylko mam jeszcze pytanie jaki enan teraz jest najpewniejszy i najlepszy, jaka metka najczystsza i tez niezle pompuje.
napisałes 1-10 enan ale czy E7D czy E5D?bo nie wiem ile bedzie mi potrzeba i metka oczywiscie ED to wiem.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

JAk otworzyc..

Następny temat

osłonka

WHEY premium