SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PROŚBA O ODWOŁANIE BANA

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1882

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 833
Witam szanowne grono administratorów SFD mam sprawe odnośnie zbanowania mnie w dziale juniorów.Dostałem wiadomość na e-mail dnia 7.12.12 o zbanowaniu w dziale Juniorów,ban ma trwać do 2013-07-14 00:00:00. .W wiadomości nie uzasadniono szczegółów związanych z powodem zbanowania.
Chciał bym zaznaczyć iż założyłem konto na tym forum niedawno i wiele jeszcze nie wiem na temat obsługi wielu rzeczy,być może popełniłem jakieś błędy ale z pewnością następnym razem już tego nie popełnię i postaram się o prawidłowe i bezproblemowe zamieszczanie jak i komentowanie różnych tematów.Bardzo zależy mi na tym żeby dalej móc korzystać z tego forum w celu uzyskanie wielu odpowiedzi na wspólny dla nas temat czyli "siłownia".Proszę więdz o zweryfikowanie mojego przypadku i zrozumienie.
Będę bardzo wdzięczny jeżeli ktoś mi pomoże w rozwiązaniu tego problemu.
Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 833
Ja również życzę wam Wesołych Świąt a szczególnie BPL-G dzięki wielkie widać poczułeś magię świąt hehe.Sorry że życzenia troche opóznione ale intencja się liczy.Niech w nowym roku urośnie wam min 15 kg czystych mięśni:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Tylko BPL-G moze wyjaśnić za co Ci dał.

Ale ja myślę że posiadasz dwa konta
kamilo1994
kamil1994

I z tych oby dwu kont zakładasz różne tematy robiąc spam w dziale zamiast pytać w jednym temacie z jednego konta.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 833
Założyłem 2 konto żeby zamieścić dietę jaką sobie ułożyłem,bo na moim się nie da a chce o szybka ocenę aby móc ją stosować.Jeżeli dalej będę miał bana to będę korzystał z 2 konta.Sorki za spam.Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
bana dotales za doradzenie w dziale Junior nie majac do tego chocby podstawowej wiedzy, bana masz tylko na ten dzial poniewaz za takie rady 'dziekujemy'
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 833
Doradziłem coś zle ? Myślałem że tutaj każdy może sie wypowiedzieć na dany temat.I za to że mam za małe doświadczenie dostałem bana na ok rok? Masakra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 833
A chciał bym zapytać skąd wiesz że np nie orientuję się w danym temacie?Tym co wiem chciałem się podzielić z innymi to chyba tym forum na tym polega,a czy założyłem konto dzisiaj czy 5 lat temu nie powinno mieć znaczenia.A jeśli założy konto na forum osoba która ma 10 letnie doświadczenie też ocenisz go za osobę o małej wiedzy? Moim zdaniem powinno to skończyć się jakimś ostrzeżeniem albo upomnieniem zważając na to że nie byłem wcześniej o nic karany itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 7954 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 46406
A chciał bym zapytać skąd wiesz że np nie orientuję się w danym temacie?-Bo sam zakładasz podobne tematy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 833
Może wypowiadałem się o podobnych tematach ale nie wypisywałem dokładnych diet którą teraz zamieściłem.Mam teraz pytanie do BPL-G czy jest jakaś szansa na odbanowanie mojego konta w dziale Junior.Jeżeli jest wyjście że jeśli następnym razem coś skomentuję będzie ban o większym wymiarze.Jak istnieje coś takiego chętnie bym z tego skorzystał . Proszę o zrozumienie każdy jest człowiekiem i ma prawo się pomylić,nie wieże że i ty nigdy się nie pomyliłeś ale to już moja sprawa.Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 426 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3562
To ja podbijam prośbę do Konia o zdjęcie bana ze starego Konta (równo 2 lata temu ). Pozdrawiam. Wesołych świąt.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7510 Napisanych postów 49513 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385489
kamilo1994 na forum używamy jednego konta , a za doradzanie bez podstwowej wiedzy mozesz wnieść wiecej złego niż korzysci bo to dział junior
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
kamil1994 ban ściągnięty, wesołych
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mój dziennik

Następny temat

Problem

WHEY premium