SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PRAWDA O ODŻYWKACH!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 11894

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 468 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3317
KAROL_PL ten gosciu który wydał ta ksiązke jest napewno mądrzejszy niz ty!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 507 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6268
looz chlopaki, nie kazdy musi brac odzywki tak jak nie kazdy musi chocic na silownie, wszystko to kwestia gustow i upodoban :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 468 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3317
ja nikogo przeciez nie namawiam zeby nie brał odzywek. Tylko ze ten człowiek ma troche racji i nie mówcie ze nie i powtarza ze dieta jest najwazniejsze!!

A posiada ktos z was albo czytał ta ksiązke całą??!!

Zmieniony przez - jarasek71 w dniu 2007-12-31 19:17:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 2157 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38624
na dodatek wygląda jak emo .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1004 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16416
zazwyczaj takie arty głupie piszą osoby które nie maja pojecia o suplach

POzdrawiam

Trening czyni mistrza! ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 100 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15161
jarasek71 Nie obrażaj innych bo nikt tu do ciebie nic nie ma, ale po prostu ta książka jest jedną z tych "wspaniałych na wszystko" więc jeśli chcesz mieć rozeznanie to przeczytaj więcej a nie sugeruj się tą jedną...
A poza tym wesołego sylwka!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 728
Jak ze wszystkim jedzenie nie jest pełnowartościowe i dlatego Ci którzy robią coś więcej ponad przeciętną muszą dostarczac wartości odżywczych z innych źródeł. Można powiedzieć że gdyby nie stosować antybiotyków na różne choroby to wirusy by nie mutowały i nie potrzeba by było robić nowych lekarstw. Chodzi oto czy idziemy do przodu czy mamy stac w miejscu. Cena rozwoju niedługo obiad bedzie można bedzie miec w kapsułce, i napewno bedzie wielu którym sie to spodoba. Wszędzie są lobby ale zeby od razu oszustwa sam nie wiem niecyh kazdy sobie sam przemysli temacik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 468 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3317
nie mam zamiaru obrazac innych tylko niech nie pisza glupot ze ten czlowiek nie mam pojęcia o silowni bo w to nie uwierze, kto nie przeczytał jego ksiązki niech nie pisze glupot

Zmieniony przez - jarasek71 w dniu 2007-12-31 20:17:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 298 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3990
jarasek71 fajnie ze pokazales cos innego o odzywkach ale i tak kazdy ma rozne zdania , to tak jak o sterydach , wszyscy wiedza ze sa szkodliwe ale czy to powstrzymuje ich od brania , nie sadze , tak to juz z ludzmi . Dzis na swiecie nic nie ma zdowego i naturalnego :) no chyba ze masz swój ogródek . Myslisz ze jak kupie surową piers kurczaka to bedzie 100 natural ??? nie sądze kurczak tez był faszerowany chemia zeby szybciej rósł .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 468 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3317
ok ja tylko chciałe zamiescic informacje o odzywkach o których sie nie przeczyta w zadnych gazetach które sprzedaja i produkuja odzywki. I tak kazdy bedzie je brał Ja tez Ale przyznam ze art fajny.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gain Fast VS Gain Bolic VS Weider Mega Mass VS Mass Xxl Vs Magnum 8000

Następny temat

Co lepsze?

WHEY premium