SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PRACA W ATLETA ŁÓDŹ - SPRZEDAWCA

temat działu:

ATLETA

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5914

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697


Pozdrawiamy
Atleta Team


Zmieniony przez - Chaczyk w dniu 2014-12-12 15:56:35
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
Ogłoszenie jest wciąż aktualne!

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres mailowy atleta@atleta lub kontakt telefoniczny 601-225-903.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 78909
Witam! Czy jeśli jestem zainteresowany pracą od połowy maja 2015 (lub w czerwcu) do końca września 2015 (lub nawet dłużej, jeśli studia pozwolą), mam dopiero 19 lat i takie sobie doświadczenie (tj. nigdy nie pracowałem "oficjalnie", ale jestem raczej osobą odpowiedzialną, sprawne liczenie również mam opanowane, o czym będę mógł za miesiąc poświadczyć wynikiem z matury z matematyki + interesuję się światem supli i kulturystyki ) to są jakieś szanse, że dostanę tę pracę?

Zmieniony przez - DreamEvil w dniu 2015-04-10 13:12:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Witam.
Niestety nie. To nie kwestia wieku, ale dyspozycyjności.
Potrzebujemy pracownika na lata, nie na kilka miesięcy. Samo ogarnięcie tematów związanych z działalnością naszej firmy (nie mam na myśli stricte wiedzy o odżywkach) trwa, lekko licząc, 2 miesiące. Oprócz tego inne wdrożenia, poznanie produktów itp.
Wierz mi, że jest tego tyle, że dopiero po kilku miesiącach pracownik może powiedzieć, że jest na 100% przygotowany do pracy u nas.
Dlatego szukamy kogoś na długą, wieloletnią współpracę.

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 78909
okej, rozumiem, dzięki za odpowiedź
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mineral Low Carb-smaki

Następny temat

Andrzej Maszewski - Restart Odcinek 3 !!

Wiecej