SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POmocy przedtreningowki hemo rage + arginina ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1095

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 62 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 440
chce kupic hemo rage slyszalem ze dobrze poobudza ale slabaa pompa arginina bedzie dobrym pomyslem do tego ? chyba ze macie cos innego do zaoferowania przdtreningowki jadlem napalam nox pumpa no xplodaa 2 animal nampa ;d slyszalem o tym NO Xplode STACK + KWAS LINOLOWY zna ktos opnie prosze o kulturalne odpowiedzi ;d
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 42 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3152
Miałem hemo rage - wersję w małej puszce i wrażenia miałem przeciętne. Jak na zabawkę z 1,3 szału nie robi. Dużo lepsze skupienie i wariat w głowie po NoxPumpie Doriana czy Meso. Pompki rzeczywiście nie było wielkiej jak po typowych boosterach, ale chyba nie o to chodzi w stymulantach.

flag nor fail

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 62 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 440
to nie wiem co kupic ;d teraz ; d meso troche drogi i 25 porcji wiadomo ze trzeba wiecej ladowac ja duzy chlop jestem no 2 porcje to na miecha mi nie styknie ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 863 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 42581
moze show time? biore ostatnio 3/4 porcji, wczoraj wzialem noxa ny tez 3/4 i wydaje m isie ze show time lepiej wali ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 42 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3152
Ja jadę teraz DS Craze (45 porcji za 125 dostałem) i jestem zadowolony, ale to w ramach odpoczynku od geranium....w sezonie jesienno-zimowym pewnie wskoczę na doriana albo jakiś nowy wynalazek :)

flag nor fail

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 62 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 440
nie znam tego show tima a ktos ma jaka kolwiek wiedze na temat
NO Xplode STACK + KWAS LINOLOWY ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160369 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234175
ale co ci interesuje ztego polaczenia?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

saw?

Następny temat

Suplementacja co po kreatynie

WHEY premium