SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POWRÓT DO FORMY - POWRÓT DO ZDROWIA - CO WYBRAĆ ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 779

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cześć,
po około 2-3 letniej przerwie wróciłem na siłownie.
Swojego czasu troszkę się tu udzielałem i dużooo czytałem.
Dużo się zmieniło - ślub dziecko i firma -wszystko na raz spowodowało że zapuściłem się i zdrowie podupadło.
CHOLESTEROL CAŁKOWITY ZA WYSOKI, LDL i TRÓJGLICERYDY WYSOKO, OKRESAMI NADCIŚNIENIE=BÓL GŁOWY :/
Jest dużo do roboty, zwalenie balastu - około 15kg, nabranie gęstości i powrót do wyników siłowych.
Za jakieś 4-5 miesiące założę "duży temat" z fotami, skanami badań w tym: Testosteronu, HDL, LHD, Trójglicerydami i ciśnieniem itd.
Zarówno przed rozpoczęciem powrotu do formy, w 2-3 miesiacu i w około 4-5
Nie lubię pisać na bieżąco i patrzeć jak zaśmiecony jest wątek wypowiedziami. Będę zbierał wszystko i napisze jeden wielki temat podsumowujący.

WAS PROSZĘ ( tylko znających temat ) o POMOC W DOBORZE I ROZPLANOWANIU SUPLI NA TEN OKRES.
Sam nie jest laik w tym temacie - ale jest teraz tyle nowych wynalazków że Wasza pomoc będzie bardzo przydatna.

Aktualnie zapodaje witaminki OLIMPA ( "wersja light" ), oraz CZOSNEK z OLIMPA.
Do tego TRIBULUS PROFESIONAL od HI-TEC 3 kapsy na noc i 3-5g GABA DYNAMITZA

Mam jeszcze trochę blistrów HMB - na mnie całkiem spoko działało - siła zawsze lekko w gorę
Jeszcze dostałem od lekarza Statyny na okres 2-3 miechów w dawce 40mg

SPALACZE ODPADAJĄ - NIGDY NIE PRZEPADAŁEM ZA NIMI, DO TEGO CZASEM LEKKIE NADCIŚNIENIE, CHYBA ZE SA JAKIEŚ WYNALAZKI NIEPOWODUJĄCE NERWÓWKI I CISNIENIENA ZBYTNIO

O czym ja myślałem żeby było w miarę spoko i nie za drogo.
( Preferuje zakupy w PL ale jak trzeba to i z USA będzie )

NA START 4-6 tyg - JAKIŚ BOOSTER TESTOSTERONU + TRIBULUS na większą motywację i dobre wejście
Myślałem o Test-A-Boost lub samo 6-OXO - za 100 można kupić T-A-B, ale coś nie widzę ostatnio dobrych opinii o nim ?
Czyżby 6-oxo w nim zawarte wyparowało ? W dwóch kapsach 300mg 6-oxo i dodatki stawiało by ten suplement dużo lepiej cenowo niż 6-oxo z ERGOPHARM.
Jakie opinie stosujących ostatnio TEST-A-BOOST ?
Novadex XT trochę za drogo jak dla mnie wychodzi.

NASTĘPNIE: stary dobry XPAND - jak już złapie rytm + moze HMB ? ( wykorzystać synergie )

PO 6 tyg XPANDA: no właśnie co ??

NA KONIEC: ( po tym będzie podsumowanie powrotu do formy na forum) po około 4 tygodniach przerwy od XP chciałbym znów poleciec z jakimś STACKIEM KREATYNOWYM + DOBRYM BOOSTEREM TESCIA

STAŁA SUPLEMENTACJA:
VITAMINKI - OLIMPA chyba wypadają b.dobrze ?
Może OMEGA 3 - ale z racji diety bogatej w ryby chyba sobie daruje.

DIETA: JEST I BĘDZIE - INTUICYJNA - WIEDZA JEST - MOTYWACJA RÓWNIEŻ I SPOKO

TRENING: TBW - 3 RAZY W TYGODNIU + BIEŻNIA 4-5 RAZY W TYG ( puls 65 %)
MÓJ WIEK: 22 LATA WZROST: 176 WAGA: BLISKO 100kg

ZA WSZYSTKIE UWAGI WNOSZĄCE "COŚ" DO TEMATU - Z GÓRY DZIĘKUJE :)
LAIKI I SŁYSZAŁEM ZE DOBRE JEST... - TAM SĄ DRZWI!
POZDRAWIAM
PIOTREK
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Stimulant X

Następny temat

Storm+Shock a Storm+HP - pyt o dawkowanie

WHEY premium