SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POTRZEBUJE WSZELKIEJ POMOCY I PORAD W SPRAWIE DIETY I CWICZEN

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1005

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 65


Witam

Mam taki mały problem odnośnie prowadzenia diety. W ciągu 2 lat urosłem 15cm, nabralem 3kg ale teraz je zrzucilem(2 lata temu wazylem 58kg i bylem troszke grubiutki. Problem odnosi sie do tego ze jestem mlody i nie wiem jaka dieta pasowalaby do mojego organizmu. Obecnie nie jestem zadowolony ze swojej postury i zastanawiam sie czy to sie zmieni w ciagu kilku lat i czy odpowiednia dieta bedzie mogla mi pomoc wyszczuplec i przybrac masy miesniowej. Za nic nie wiem jak to osiagnac. Wkurza mnie jeszcze fakt ze mam szeroka klate - 81, troche mniej w pasie- 74 i szerokie biodra, grube uda, choc dzieki bieganiu nabralem dwa duze miesnie. No i na koniec slaby metabolizm i to chyba on powoduje takie dziwne zmiany. Boje sie ze mimo wysilku bede wygladac dalej tak samo. Prosilbym o wszelaka pomoc co do tej kwestii, z gory dziekuje

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 16

Waga: 58

Wzrost: 170

Obwód klatki: 81

Obwód ramienia: .

Obwód talii: .

Obwód uda: .

Obwód łydki: .

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: .

Aktywność w ciągu dnia: szkola 5-7h
box lub spacery
biegi


Uprawiany sport lub inne formy aktywności: biegi 5-7 razy na tydzien rano przed szkola lub wieczorem

Odżywianie: od miesiaca 2-3 posilkow, sniadanie, obiad, kromka lub bulka i nic po godz 18. Wczesniej jadlem wiecej i wieczorem ;/

Cel: poprawa estetyki i proporcji

Ograniczenia żywieniowe: ...

Stan zdrowia: dobry

Preferowane formy aktywności fizycznej: planuje 3 treningi na boxu na tydzien i 5-6 razy w tygodniu po serii roznych cwiczen na silownii- prowizorka sztanga itp ...

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: ...

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: nie, wolalbym nabrac miesni ciezko pracujac, chodzby mialo to dlugo trwac

Stosowane wcześniej diety: wczesniej byla dieta potem nic jedzenie czasem sport i takie tam ...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 204 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3898
to bardzo źle jak tylko 2-3 posiłki dzienne, lepiej jeść 5-7 co 2-3 godziny ale małych wtedy metabolizm jest ciągle na wysokich obrotach
https://www.sfd.pl/10_wskaz�wek_�ywieniowych-t315293.html
myślę że to powinno wystarczyć
i wiadomo...trochę ruchu, gdzieś wyjść, pobiegać, pograć w piłkę, kosza i będzie git
pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zimna woda

Następny temat

dieta na mase

WHEY premium