SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

PORADA w suplementacji

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 517

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 205
Witam prosze o porade bo jest kilka kwesti w ktorych nie wiem jak stosowac suplementacje
moje suple to _ BCAA olimpa mega caps, kreatyna, bialko, mutant mas

1.kwestia (rano)
ranno naczczo po przebudzeniu robie 40min na rowerku i po rowerku bezposrednio 6 kapsułem BCAA olimpa mega caps i 3g kreatyny po 10min sniadanie
czy moze lepiej bylo by po przebudzeniu naczczo brac bcaa i kreatyne a potem rowerek 40min i posilek??

2. kwestia (przed i po treningu)
20min przed treningiem 7g bcaa (moja waga 77kg) trening silowy ok 1.5h po treningu rowerek 40min po wszystkim w tym samym czasie biore 7kap. bcaa 3g kreatyny plus 20g bialka i 60g mutanta- wszysko przyjmowane razem
czy po treningu moge bezposrednio brac bracc same albo kreatyne i bcaa? a dopiero po jakims(jakim) czasie bialko i odzywke? albo czy np po treningu silowym moge wiasc kreatyne albo samo bialko i wtedy na rowerek 40min?prosze o porade

3. kwestia (na noc)
30g bialka plus 6kap bcaa - czy brac to i to czy wystarczy samo bialeczko? albo same bcaa?

ps mozecie doradzic jakis dobry spalacz ktory bralbym zawsze przed rowerkiem i cos dobrego na pompe na treningu (nigdy wczesniej nie bralem nic takiego)

Zmieniony przez - Olo2385 w dniu 2010-01-17 15:35:15

Sprawdź ile masz % tłuszczu?

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 211 Napisanych postów 22984 Wiek 6 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 172512
1. Bcaa - rowerek - kreatyna - śniadanie.

2. Może być wszystko naraz.

3. Białko, a najlepiej to twaróg i oliwę.

4. Ankietę weź dorzuć pełną.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening pózno wieczorem

Następny temat

Pierwszy cykl