SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POPROSTU WEJDŹ--sam zobaczysz.

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9025

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Wiek 55 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3695
Każda aktywność powinna być nagrodzona sog. Pozdrawiam

Mirosław

Mirosław

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kurcze jeszcze tylko jeden sog do znawcy.
a pamietam jak jeszcze tu nowy byłem (nie tak dawno temu)

-----====(D-B-Z-team)====-----
>>cel:ZNISZCZYĆ WROGA-<<

one-eight-seven
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Hehehe, przypomniały mi się moje początki w tym dziale, a było to jeszcze 6 tygodni temu , spokojnie z odpowiednią wiedzą i odrobiną czasu nieźle tu namieszasz

"W cierpieniu rodzi się mądrość pozwalająca docenić piękno zycia"

*Dyletant działu "Trening"
*Członek Mafii SFD*
*Etatowy spinacz do papieru w drukarni w Wąchocku*
*Pozatym: Robię projekty katedr i domów, gram w międzynarodowych super produkcjach, anonimowo działam charytatywnie, staram się nie dopuścić do III wojny światowej, podrywam laski i uczę się czytać....
*Nie jestem rasinimistą!Ale! To jest wielkie ale!Jako członek narodowej partii szwabolistycznej wierzę że, Uberleyben, must ge schtammen, zeinreich der podstępnyś Amstrong Jones!

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
w 6 tygodni zdążyłeś zdobyć 306 sogów????
kurde ja jestem dłużej od ciebie.. dobry jesteś...

-----====(D-B-Z-team)====-----
>>cel:ZNISZCZYĆ WROGA-<<
one-eight-seven
--= =--
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Nieeee, zdobyłem 370 sogó w 9 tygodni, zarejestrowałem się tu 10 października, załozyłem 20 kont, podłączyłem się do sogarni i prosiłem znajkomych na GG o dawanie mi sogó w różnych działach i tak oto mam 370 sogó i status eksperta w dwóch działach

"W cierpieniu rodzi się mądrość pozwalająca docenić piękno zycia"

*Dyletant działu "Trening"
*Członek Mafii SFD*
*Etatowy spinacz do papieru w drukarni w Wąchocku*
*Pozatym: Robię projekty katedr i domów, gram w międzynarodowych super produkcjach, anonimowo działam charytatywnie, staram się nie dopuścić do III wojny światowej, podrywam laski i uczę się czytać....
*Nie jestem rasinimistą!Ale! To jest wielkie ale!Jako członek narodowej partii szwabolistycznej wierzę że, Uberleyben, must ge schtammen, zeinreich der podstępnyś Amstrong Jones!

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jaja se robisz tak???
to by ci bana dali--nie sugeruje że tak robisz ale to że jestem pełen powdziwu.w tak krotkim czasie tyle sogow
gratulacje!!!
chyba, że toco powiedziałeś to prawda.



kurde co jest??--juz nikt tu nie wchodzi??
19 sogów mam w treningu już.

-----====(D-B-Z-team)====-----
>>cel:ZNISZCZYĆ WROGA<<
one-eight-seven
--= =--
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
A jak myślisz? Jasne że jaja sobie robie, nie siedzę tutaj po to żeby nabijać sobie sogi ale dlatego że uważam SFD za pewien rodzaj kultury internetowej, bardzo ciekawej zresztą i przyznasz mi tu racje.
Jest tu wszystko czego dusza zapragnie, zaczynając od doradzania w treningu a kończąc a bezsensownym gadaniu w szatni, po prostu cudeńko. Tyle sogów udało mi się uzbierać za pracę w dziate Trening i Nasze zdjęcia, tam też ekspert jestem

Skoro nie wchodzą to odświerzam temat

"W cierpieniu rodzi się mądrość pozwalająca docenić piękno zycia"

*Dyletant działu "Trening"
*Członek Mafii SFD*
*Etatowy spinacz do papieru w drukarni w Wąchocku*
*Pozatym: Robię projekty katedr i domów, gram w międzynarodowych super produkcjach, anonimowo działam charytatywnie, staram się nie dopuścić do III wojny światowej, podrywam laski i uczę się czytać....
*Nie jestem rasinimistą!Ale! To jest wielkie ale!Jako członek narodowej partii szwabolistycznej wierzę że, Uberleyben, must ge schtammen, zeinreich der podstępnyś Amstrong Jones!

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
To masz ode mnie 20-ego.

Pozdrawiam.

"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzięki.
hehe kurde, znawca w treningu--dobre
dzięki.


-----====(D-B-Z-team)====-----
>>cel:ZNISZCZYĆ WROGA<<
one-eight-seven
--= =--
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
No to dawać mi tutaj raz sogacza nr 500 i to szybko

Pozdrawiam wszystkich ambitnych-"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail-Moderator Działów:"Trening" & "Dla zupełnie zielonych" & "Z archiwum kulturystyki"
http://www.kulturystyka.pl/atlas/ 

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Tricepsy od środka

Następny temat

METODA SANDOWA (TYLKO HANTLE)

WHEY premium