SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POPCORN JAKO ZRODLO TLUSZCZY

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1181

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 8 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 350
co sądzicie o popcornie jako źródło tłuszczy ? ma niski poziom tłuszcz nasyconych(3,5/39g) więcj wydaje się dobrym pomysłem na źródło tłuszczy a smakowo jest rewelacyjny jak dla mnie : ) proszę o popieranie swoich opinii argumentami :) Za każdą treściwą odpowiedz daje łapkę w górę :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 199 Napisanych postów 1532 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 11842
Daj zamiast źródła węglowodanów cukier, a zamiast białka żelatynę, słyszałem ze dużo białka ma.
A tak na serio to NIE. Do d*** pomysł, raz w czas można zjeść ale nie żeby nabijać tłuszcze w ciagu dnia... chyba sobie kpisz A poza tym co masz do nasyconych tłuszczy?


1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 8 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 350
Skoro już coś musiałeś napisać to tak jak prosiłem podaj argumenty dlaczego nie. Dla mnie opinia gościa z tak słabą klatką którą masz na zdjęciu, tak słabym poczuciem humoru i inteligencją nie jest wartościowa ; ) Prosiłem o treściwe wypowiedz a nie odwrotnie...
4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 199 Napisanych postów 1532 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 11842
Jeżeli dla Ciebie to jak kto wygląda daje obraz tego co wie to gratuluję :) Mam taką klatkę ponieważ nie ćwiczę dłuższy okres ponieważ nie mogę... kontuzja co zrobisz? Mam płakać i zamknąć się w sobie i tak to pierwsze robię dość często z nie mocy i nie wstydzę się tego bo nie ma czego... Wiem to że okres w którym nie mogę ćwiczyć przeznaczam na naukę, i zapewniam Cię że wiem dużo więcej od Ciebie i nie życzę sobie takich podjazdów. Skoro uważasz się za inteligentną osobę, nigdy nie zadałbyś takiego pytania. To tak jakbyś spytał się czy możesz zamiast ryżu jeść cynamon, bo mi smakuje i jest zdrowy i węglowodany zawiera...

Co do Popcornu. Na pewno jest lepszy niż ciastka,chipsy i tego typu przekąski. Jest to obfite źródło także WĘGLOWODANÓW i sodu. Także chęcią "nabicia trochę tłuszczy" możesz mieć problem z wkomponowaniem do jadłospisu produktów węglowodanowych. Zależy to też wszystko od tego ile i jak często zamierzasz ten popcorn jeść, jeżeli codziennie to moim zdaniem kiepskie rozwiązanie. Zależy także jaki będzie to popcorn, można go przecież przyrządzić w sposób prażenia w maszynie, pod wpływem wysokiej temperatury lub prażyć na patelni pod przykryciem, taka wersja może zawierać około 5g tłuszczy i 70g ww. Opcja bogatrza w tłuszcze to wersja gdzie smażymy kukurydzę na oleju roślinnym. Ma to być popcorn typu: "biedronka" ? Kwestia też tłuszczy nasyconych, tłuszcze nasycone kiedyś były demonizowane strasznie z powodu cholesterolu wielu chorób i blablabla... Spójrz że ludzie od lat, jedli głównie nasycone tłuszcze : tłuste mięsa,ryby, masło,jaja,mleko,śmietanę, smalec i byli zdrowsi niż my teraz. Do niedawna panowalo przekonanie że tylko kwasy nienasycone i wielonienasycone... Oliwki,oleje lniane, rzepakowe,awokado,orzechy, itp... Teraz tłuszcze nasycone znów wracają do łaski. Dlaczego? Zadaj sobie pytanie z czego jest ludzkie ciało? Woda,mięśnie(woda,białko) kości i tłuszcz. Ale jaki tłuszcz?Chyba nie roślinny...tylko zwierzęcy. Przez to że jesteśmy także z tłuszczy zwierzęcego(nasyconego) tłuszcze tego typu są przez nasze ciało chętniej wykorzystywane i trawione. Pozdrawiam
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 153 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3403
Dodam od siebie, że tłuszcze nasycone również regulują pracę naszych stawów, chcesz to ograniczaj nasycone, nie zdziw się jednak, jak złapiesz kontuzje.
MilkyLayne, się aktywny stałeś, nie ma już na co odpowiadać :D

Prawdziwym kluczem do sukcesu nie jest opieranie się na schematach, prawdziwym kluczem jest stworzenie idealnego schematu dla siebie.
http://www.sfd.pl/[BLOG[XxSPIDxX__od_zera_do_pakera_:D-t1085771.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 38 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1594
MilkyLane dlaczego dajesz się sprowokować takiemu ignorantowi, dla którego autorytet rośnie proporcjonalnie wraz ze wzrostem klatki. Niech żyje w świecie w którym popcorn jest podstawowym źródłem tłuszczu.
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 199 Napisanych postów 1532 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 11842
Dzięki :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zastoj w redukcji

Następny temat

Moja dieta-ocena

WHEY premium