SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POMPKI MIĘDZY TRENINGAMI

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7963

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wiek : 17
Waga : 82kg
Wzrost : 182
Staż treningowy: 9msc
Obwód pasa 79
Obwód klaty: 108
Obwód uda: 59
Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często): kulturystyka, piłka nożna żadko
Ograniczenia żywieniowe(uczulenia, choroby) : brak
Stan zdrowia: idelany
Preferowane formy aktywności fizycznej: kulturystyka
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : raz250gram bcaa raz double impact 2razy monohydrnat
Stosowane wcześniej diety/rozklad b/w/t: dieta ryż kurczak warzywa na patelni głownie 5dni w tyg ogólem jem dużo byle mało tluszczu
Wrażliwość na stymulanty: brak
Możliwosci finansowe: 200zł
Cel: 93 KG wagi
7-9% BF
Pas 76 cm
klatka 130cm
łydka 40cm<...
Biceps ~ 45 cm
Przedramie~ 40 cm

Witam chciałem zapytać czy można robić pompki miedzy dniami treningowymi cwicze wtorek-czwartek-sobota i chciał bym wiedziec czy moge robić plan 100 pompek w poniedzialki srody i piątki
(JA TO TEN PO LEWEJ)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11972 Napisanych postów 160246 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233733
po co?
a gdzie czas na regeneracje?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7499 Napisanych postów 49493 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385408
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
chodzi o to , że nigdy tak szybko nie rosła mi klata jak po dajmy w 7 seriach trzystu pompkach , to lepiej na Mnie działało niż 4 super serie z obciążeniem 50-55 kg na kalte
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7499 Napisanych postów 49493 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385408
Devoouls
chodzi o to , że nigdy tak szybko nie rosła mi klata


słodzisz sobie patrze i patrze na to zdjece
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mówię to co czułem i widziałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to zamien jakies cwiczenie z treningu klaty na pompki i będzie git
Nie ma co robic pompek co dwa dni bo regeneracje zaburzysz a to jest podstawa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
w takim razie trzeba może zmodyfikować plan treningowy na piersiowe, popracować nad aspektem technicznym podczas ćwiczeń na tą partię itd. jak pisali poprzednicy w dni pomiędzy dniami treningowymi robienie pompek nie jest dobry pomysłem, mięśnie potrzebują regeneracji aby mogła zajść zjawisko superkomensacji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11972 Napisanych postów 160246 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233733
nie dziwie sie jak rosla klata (byla opuchnieta) jak prawie katowales ja codziennie. efekt jak na a6w

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ok dzięki wielkie za te rady napewno zastosuje , ale nie wiem właśnie jak zmodyfikować plan bo to ja juz nie wiem czy miesnie miałem spuchnięte czy poprostu to taka pompa byłą ale myśle zee bardziej działą na Mnie ilość powtózeń niż cięzary...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Brakuje kcal

Następny temat

białko serwetkowe wpc80

WHEY premium