SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POMPKI+DRĄŻEK=MASA

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1316

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24
Witam, co prawda na forum jestem nowy lecz śledziłem anonimowo od kilku lat ;)


Przychodzę tu z takowym pytaniem...

Kolega polecił mi taki zestaw na masę:

od poniedziałku do piątku

RANO
- 3 serie pompek po maksimum powtórzeń

WIECZOREM
-3 serie podciągnięć na drążku nachwytem
-3 serie podciągnięć na drążku podchwytem

Przy czym w każdej serii nachwytem powinno być po tyle samo powtórzeń, to samo podczas podciągania podchwytem.(np. nachwyt 6,6,6, podchwyt 7,7,7)


No i po całym tygodniu tak wyglądającym cały weekend restu by w poniedziałek znowy lecieć.


Jak sądzicie? Mozna tak zdobyć masę? On sobie to chwalił, powiedzial, ze po miesiącu już było widać efekty. Jest to możliwe? Chcę zdobyć trochę masy. Chciałbym kalistenicznie to zrobić lecz mam do dyspozycji ew. obciązenie.


Proszę o radę dla niedoinformowanego :)

I stand, with both arms, folded, under my chest
'Cause I know, I won't stop, 'til I'm the last one left
Fighting 'til I'm dead, eating 'til I'm fed
never gonna stop 'til I catch my breath
Fighting 'til I'm dead, eating 'til I'm fed
never gonna stop 'til I catch my breath

And then I'll do it all again

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24
Nie mogę znaleźć opcji edytuj ;/

Dodam, ze w tych pompkach jedną serię się robi na wąsko.

Może ktoś już cwiczył takim systemem? Może ktoś wie jak zmodyfikować by ładnie szło?:)

I stand, with both arms, folded, under my chest
'Cause I know, I won't stop, 'til I'm the last one left
Fighting 'til I'm dead, eating 'til I'm fed
never gonna stop 'til I catch my breath
Fighting 'til I'm dead, eating 'til I'm fed
never gonna stop 'til I catch my breath

And then I'll do it all again

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 66 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 580
ćwicz całe ciało, nie tylko plecy klate i biceps :) zajżyj do podwieszonych treningów mawashiego/kup książkę oliviera lafaya "trening siłowy bez sprzętu" za 30 zł i ćwicz według któregoś z tych a na pewno uzyskasz lepsze efekty niż na samym podciąganiu się i pompach :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 283 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1395
ten plan jest bezużyteczny, pompki i podciąganie, kurde, nic tym nie zrobisz. Całe ciało ćwiczymy. Masz tematy podczepione, zajrzyj, poczytaj. Ewentualnie jak masz drążek poczytaj o treningu Lafaya i nie słuchaj już kolegów
pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 66 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 580
metalowiec dobrze gada :D nie słuchaj kolegów którzy pewnie wyglądają jak kij od miotły :D lepiej poszukać na forum niż żałować że wygląda sie conajmniej śmiesznie/ma się nie równe proporcje :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24
Ja wieeem, ze pompkami i podciąganiem nie zrobię całego ciała :P Ale jeśli chodzi o górę to czy nieskuteczny jest taki plan? Kolega, ktory mi to polecił właśnie wygląda całkiem nieźle :)

Jeśli chodzi o ćwiczenie ciała to jestem w temacie nie od dziś, kilka lat się coś tam działa ale nigdy nie leciałem na masę, bo do MMA mi to niepotrzebne. Raczej szybkość i wytrzymałość. A teraz zastanawiam się nad zrobieniem masy bo mam niecałe 180cm(dawno się nie mierzyłem) i ważę tak 73 kg góra. I nie wiem czy do takiego wzrostu przydałoby się więcej mięcha.

I stand, with both arms, folded, under my chest
'Cause I know, I won't stop, 'til I'm the last one left
Fighting 'til I'm dead, eating 'til I'm fed
never gonna stop 'til I catch my breath
Fighting 'til I'm dead, eating 'til I'm fed
never gonna stop 'til I catch my breath

And then I'll do it all again

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24
A czasu na siłkę nie miałem za bardzo więc wyskoczyłem z takim tematem.

I stand, with both arms, folded, under my chest
'Cause I know, I won't stop, 'til I'm the last one left
Fighting 'til I'm dead, eating 'til I'm fed
never gonna stop 'til I catch my breath
Fighting 'til I'm dead, eating 'til I'm fed
never gonna stop 'til I catch my breath

And then I'll do it all again

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 66 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 580
do MMA zawsze się siła całego ciała przyda :P nie znam się na ciosach ale co to za zawodnik który ręką zabija a low-kickiem żadnej szkody nie wyrządza?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Bez sensu plan. Dobry jeżeli chcesz zwiększyć ilość pompek i podciągnięć, na pewno nie na masę. :P

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zdecydowanie tym treningiem nie zrobisz masy. Co najwyzej zwiekszysz ilosc podciagniec i pompek, ktore mozesz zrobic, ale masa to nie tak.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Po FBW

Następny temat

Filmy do planów treningowych

WHEY premium