SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POMOZCIE W ULOZENIU PLANU TENINOWEGO!!!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 855

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27
Prosze o ulozenie jakiego prostego planu trenigowego. Chdozi mi tylko o poloczenia poszczegolnych partii tak zeby efektywnie cwiczyc. Szukam na forum ale jakos nie moege znalewc nic odpowienidego. Chodzi mi o taki trening (na mase) zeby cwiczyc rozne miesnie 2x w tygnodniu (przez 5-6 dni). Nie wiem tylko jak wszystko polaczyc.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1315 Wiek 2 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14830
Napisz coś więcej o sobie m.in. staż na siłowni, wiek.

wuder

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 361 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8438
1. Nikt ci sam nie ułoży planu, możemy ci jedynie pomóc w jego ułożeniu i poprawić.
2. Najpier czytaj potem pytaj
L. wysłanych artykułów 3
L. przecz. artykułów 10
3. Piszesz że szukasz na forum i nie umiesz znaleźć nic odpowiedniego - no 10 artykułów to już naprawde dużo czytania

ֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆֆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27
ciwcze ponad rok, ale raczej do tej pory na ogolna rozbudowe miesni. Mam 24 lata. Zaproponujcie cos. Chodzi mi o cos takiego np. w poniedzialek robie klatke i triceps i w czwartek to samo, wtorek np plecy i piatek to samo. Nie wiem jak mam polaczyc poszegolne partie o to mi chodzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3913 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25673
Przedewszystkim jak chcesz ćwiczyćna mase to ćwicz wszystko 1x w tygodniu
Możesz ułożyć to standardowo:
pon - klatka+triceps
śr - plecy+biceps+przedramie
pt - barki+nogi
Ale rozpisz jeszcze konkretnie plan: ćwiczenia na poszczególne partie, ilość serii i powtórzeń.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27
Na klatke ciwczylem 12 11 10 9 8 7 (z kazdorazowym dorzucaniem 5 kg), nie wiem czy na jakies partie robic jeszce tym systemem. A czy 1 raz w tygodniu kazda partia to nie za malo? Chcialem troszke tez cos wyrzezbic, bo z przybieraniem wagi to ciezko :/ ale ciagle walcze :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3913 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25673
12 11 10 9 8 7 ?
Zrób progresje 12 10 8 8 i zdecyduj sie czy chcesz robić mase czy rzeźbe.
Co do trenowania 1x w tygodniu to w sam raz, oczywiście można ćwiczyć 2x w tygodniu, ale z mniejszą intensywnością
Albo proponuje HST, wedlug mnie to najlepszy sposób na mase
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan do oceny

Następny temat

3 Pytania.

Wiecej