SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POMOCy!!!!!!!!!!!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1183

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 388
Mam pytanie jestem w trakcie cyklu tescia prolki i naposimu. Cykl trwa juz 1,5 tygodnie jestem po 3 strzalach biore 3 tab dzienie i czy moglbym za tydzien to bede juz mial 2,5 tyg. cyklu wypic alkohol? Czy nie mozna . NIe pije alkoholu ale bedzie uroczystosc i wypadaloby.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Wyjątkowo przepyszny zestaw!

Zgarnij 3X NUTLOVE 500 w MEGA niskiej cenie!

KUP TERAZ
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1258 Wiek 44 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 55306
Siema DD widze ze jestes na wyspie i jak tam zycie leci podoba ci sie?? ja tera 2 tyg w polandi urlopik gdzie zamieszkujesz w Londynie

3 mechy bez treningow!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2489 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33177
picie na mecie to nie najlepszy pomysł.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 863 Napisanych postów 1070 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22259
Zastanow sie co chcesz robic,cwiczyc-koksowac czy pic?
A wogole co to znaczy"wypadałoby"???Skoro sie zdecydowales na cykl to wypadałoby nie pic.
Jak wypijesz to nie umrzesz,ale...czytaj wyzej...

off

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 288 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5023
zaraz tam nie umrzesz ale napewno oslabisz dzialanie koksow i wogole lipa musisz wybrac koksujesz albo pijesz tam jakis toascik mozesz wypic ale lpeiej nie pij

bez masy nie ma kasy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10982 Napisanych postów 50411 Wiek 28 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 57816
temat jak bys umieralPOMOCY a tresc pytania z d.u.p.y
pij ile wlezie i nie spodziewaj sie dobrych efektow cyklu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 595 Napisanych postów 23110 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 106501
wypij kontrolnie lampke szampana
i styka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2585 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17421
a ja myslalem ze temat bedzie o tym ze koles zlamal sobie igle w dupie bo tyle wykrzyknikow.

CO do pytania to rob jak uwazasz - chyba wiesz ze na cyklu sie nie pije bo bla bla bla wydaje mi sie ze pytanie zadajesz tylko po to zeby ktos ci napisal ze mozesz pic i nic sie nie stanie- to ja ci pisze jak chcesz pic to pij, zawsze mozesz zrobic kolejny cykl i kolejny...

damixx - cos cie ostatnia czesto widze w dopingu

!-=PEACE, LOVE & TOLERANCE=- !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 595 Napisanych postów 23110 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 106501
eska trzeba troche sie dokształcic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 272 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25610
mozesz spokojnie sie napic ale z UMIAREM to nie powinno byc zadnego problemu. ja tam na cyklu czasem sobie popije (ostatnio bez umiaru ) i nie zauwazam spadkow ani jakiegos agresora heheh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10982 Napisanych postów 50411 Wiek 28 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 57816
nalewaj sobie wode do kieliszków i wal śmiało na zdrowie, później każdy będzie się dziwił że taki twardy łeb masz. ale wytłumaczenie masz - taka masa to dużo trza wypić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 6929 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 32603
Czy można ? - Nikt ci nie broni.

Kwestia tylko sensu cyklu i picia jednocześnie.

Z side'ow możesz się spodziewać wysokiego ciśnienia przy połączeniu alq + SA.

Expert w dziale DOPING

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

metanabol + xpand ?? :)

Następny temat

Stanoject

nutloveb