SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POMOC w dooborze suplów

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1170

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 250
Witam mam takie pytanie
mam zamaiar kupić Xtreme Napalm dotego Xtreme Detonator i jakiś gajner np Mutant mass. jak myslicie czy takie połączenie bedzie dobre ??
może cos jeszcze do tego ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 828 Wiek 4 lata Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15598
Mono tak naprawdę zawsze daje efekt zależy od michy treningu regeneracji ilości pitej wody i oczywiście przerwa między cyklami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12034 Napisanych postów 160423 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234343
ANKIETA
wypełnij, a będzie latwiej współpracować oraz indywidualnie rozwiazemy problem
[https://www.sfd.pl/REGULAMIN_DZIAŁU__ANKIETA-t569834.html] 
+ rozklad b/w/t w diecie

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
prosze uzupelnic

https://www.sfd.pl/REGULAMIN_DZIAŁU__ANKIETA-t569834.html

TomQ! idz grac w nfs a nie tu ludzi uprzedzasz

Zmieniony przez - BartoO w dniu 2010-12-21 15:06:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12034 Napisanych postów 160423 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234343
ok ide pyknac ze 2 wyscigi

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 250
1) nie mam ;)
2) 17
3) 87 kg. 180 cm
4) 2 lata
5) masa
6) monohydrant kreatyny , gajnery ,
7) cleanburexin
8) monohydrant krety
9) diete mam nie chce mi sie opisywać
10)
11) 500 zł +/-
12) chce wiedziec czy to co wypisałem to dobre połącznie i co mozna ewentualnie dodać i jakbym miał to brać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 828 Wiek 4 lata Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15598
Gainer-uzupełnienie diety
Clenburexin-spalacz tłuszczu

Sam sobie odpowiedz jak chcesz mase to mono+dieta ewentualnie coś na uzupełnienie braków w diecie a clenburexin to na masie niepotrzebne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a jaki rozklad b/w/t w diecie ?

polaczenie takie samo jak shock + storm tylko chyba troche drozsze

skoro dieta jest to sam powinienes wiedziec czy potrzebny jest gainer
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 250
to chyba zle zrozumiełem : ) wypałaniałem te ankiete i tam było napisane że spalacze jakie stosowałes wiec wypisałem .

a mnie interesuje odpowiedz na to co napisałem na początku ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 250
jak narazie nie mam odpowiedzie ;D
no gajner mam bo tam mam drobne braki w diecie .
a w jakim sensei drozsze ?
pieniadze nie graja roli poporstu chce wiedziec czy takie połączenie ejst dobre czy mozna cos do tego dodać i co mozna ewentualnie jeszcze brać do tego ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 828 Wiek 4 lata Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15598
A no chyba że tak to spróbuj stack+ mono ekonomiczniej a efekt ten sam.

Zmieniony przez - przemas931 w dniu 2010-12-21 15:29:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 250
też tak myslałem .
ale mono już biore teraaz i nie wiem czy jak bede brał 2 raz czy da to jakis efekt . dlatego pomyślałem ze stak to lepsze rozwiązanie ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy powarzny Cykl...

Następny temat

Dawkowanie suplementow

WHEY premium