SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POMOC-rzezba:)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1428

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 160 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 869
witam...chcialbym sie was zapytac co myslicie o HMB? czy to wogole dziala jak brac i jakie:) i co ewentualnie mi doradzicie...poniewaz chce sobie zrobic rzezbe zeby miesnie sie pokazaly:) jakies suple? co radzicie?? za kazda dobra rade dziekuje:)

=> FoX <=

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285
jest wiele suplementów WSPOMAGAJĄCYCH wytrzymałość/ wytrzymałość siłową/ siłę
najwazniejsza sprawa to odpowiedni trening (czy to na siłowni ,czy np. w formie tlenowej)
Z suplementów na początek mozesz sprobowac inozyne, betaalaninę ew. jakąś czystą formę kreatyny może to być monohydrat, ester, jabłczan dawki 4-8g dziennie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285
odżywianie - 85% sukcesu
trening aerobowy / interwałowy / siłowy / itd 10% sukcesu
suplementy 5%

hmb 0%

https://www.sfd.pl/HMB_-_wyniki_badań_dla_zainteresowanych_tematem-t376399.html

Zmieniony przez - Banan w dniu 2008-10-04 11:42:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1863 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15456
kolego mylisz pojęcia chyba
żeby rzeźbe robić
trzeba mieć z czego więc najperw się mase robi a później rzeźbi
z resztą nic nie wiemy o tobie to trudno doradzić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
nom
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 160 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 869
17 lat:) 69kg 180cm wzrostu:) od stycznia robilem redukcje:p teraz pracuje nad brzuchem no i chcialem cos miesnie zrobic:)

=> FoX <=

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285
69kg / 180cm i 'rzeźba' - faktycznie, na pewno jest co palić
miesni z powietrza nie zbudujesz -> dlatego juz napisałem co jest najważniejsze, ODŻYWIANIE - i do tego działu Cię zapraszam, bo zapewne w tej kwestii masz braki teoretyczne i praktyczne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 160 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 869
hmmm....mam jeszccze oponke na brzuchu i nad nia pracuje zeby jej nie bylo:)myslalem o jakis suplach np hmb ale nie wiem czy to dziala...no chyba ze kreatyna mono i hmb...sam nie wiem dlatego was prosze o pomoc:) ogolnie chce zeby przyszlo mi troche w miesniach i zeby sie wyrzezbic ale zeby nie nabrac tluszczu...tymbardziej ze od stycznia pozbylem sie 32kg:) i mam zle wspomnienia z tluszczem:D pozdrawiam:)

=> FoX <=

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285
Dałem Ci już 2 wskazówki
1 - odpowiedni dział ,gdzie masz zajrzeć, bo jestes zielony w temacie, i kazdym kolejnym postem to potwierdzasz
2 - link n/t badań o hmb, a Ty znowu piszesz 'czy to działa' , kliknij , poswiec te 5min! , przeczytaj, postaraj sie cos zrozumiec, lub chociaz doczytac calosc tematu i wtedy pomysl sam nad pytaniem, ktore tutaj zadajesz

Narazie sam nie wiesz czego chcesz, a i brak Ci podstaw teoretycznych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 160 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 869
HMB czytalem 3 posty:)i badania:)niby dziala...wszycy mowia ze nie:) chodz czasem znajdzie sie ktos kto powie ze na niego zadzialalo:) no nie znam sie mowie szczerz dlatego chce porady a z tych wszysich postow nic sie nie dowiem o jedni pisza tak drudzy tak...chce tylko porady co by ktos zrobil na moim miejscu...jakie suple wziasc?? dieta itp ja wiem wszystko:) najpier chce wiedziec o to co pytam:)

=> FoX <=

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285
HMB czytalem 3 posty:)i badania:)niby dziala...wszycy mowia ze nie:)

Nie ściemniaj!
NIe przeczytałes wiec linka powyzej danego przeze mnie ,bo tam zawartych jest wiele przydatnych informacji. Nie chce Ci się nawet kliknąc i poswiecic paru minut? a liczysz ,ze My będziemy marnować na Ciebie czas?
Troche powagi chłopaku, bo takim podejsciem daleko nie zajdziesz.


"jakie suple wziasc??"
żadnych

"dieta itp ja wiem wszystko:) "
nic nie wiesz, kolejny raz ściemniasz, jest to proste jak konstrukcja cepa

Dział odżywianie + czytanie forum.

Zmieniony przez - Banan w dniu 2008-10-04 12:31:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 160 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 869
hmmm wiesz przemyslalem to wszystko...poczytalem i doszlem do wniosku ze masz racje:) doszlem tez do wniosku ze potrzebowalbym cos na sile/wytrzymalosc...jest taka odzywka?? pomozesz mi w tym?

=> FoX <=

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

1 małe pytanko

Następny temat

cm3 czy olimp mega caps do noxplode??

WHEY premium