SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POMOC przy redukcji

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 728

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez apokalipsa z działu Trening dla zaawansowanych.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5
Witam. Mam 25 lat, 163 cm wzrostu i 48 kg wagi( nosze rozm.36). Najwięcej tłuszczu odkłada mi się na brzuchu.Obecnie jestem na redukcji ze względu na jego niezadawalający wygląd, w stosunku do reszty ciała jest on zbyt duzy. Ze sportem na codzień nie mam doczynienia.Jeżeli chodzi o siłownie to ze wzgledu na codzienna prace od godz 7-17 i pozniejsza cheć spędzenia czasu z dzieckiem nie mam na nia czasu ani chęci. Jeżeli chodzi o diete to śniadanie zjadam o godz 6 np.jajecznica o godz 10 ciemna bułka z twarogiem,jogurtem naturalnym i sczypiorkiem,lub masłem orzechowym ,14 obiad np kurczak smązony na PAMie w panierce z płatków owsianych do tego gotowany ryż i sałatka z warzyw w ziołach, o godz 17 4 kromki pieczywa Wasa z serem żóltym i pomidorem o godz 20 ćwiczenia 45 minut .Po ćwiczeniach kilka migdałow i białko 250ml z mlekim 2%. Ogólnie diete staram sie mieć urozmaiconą,jedzenie mi smakuje ale ciągnie mnie do słodyczy :( Moje pytania są nastepujące: Czy ten przykładowy jadłospis jest ok ?? I najważniejsze Czy ćwiczyć powinnam codziennie czy co drugi dzień??Jedni mówią ze miesnie muszą odpoczywać,regenerować sie i trzeba ćwiczyc co drugi dzien, a w treningach typu insanity ćwiczy sie od pn-sob wolna jest tylko sobota. Ogólnie chodzi mi o ćwiczenie tego typu w domu np. z Chodakowska, Mel B itd. Bardzo prosze o pomoc .Pozdrawiam Agnieszka
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
https://www.sfd.pl/[art]_PIERWSZA_REDUKCJA__PRZYGOTOWANIE_DO_DIETY.-t681908.html 

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

niezbilansowana dieta redukcja

Następny temat

Dieta redukcyjna do sprawdzenia, oceny

WHEY premium