SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POMOC mostek ,redukcja

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 129

Formularz - Proszę o pomoc

29

Waga

96

Wzrost

180

Obwód ramienia

40

Obwód klatki

109

Obwód uda

66

Obwód talii

99

Staż na siłowni

5

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

2,5 g 5g 1g

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

cykl enan solo 16 tyg 500 tydzień

Opisz swój plan treningowy

split 4dni

Cel cyklu

masa

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

1-16 enan 500 na tydzień , pól roku

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

20-21

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

skinny fat

Stan zdrowia

bardzo dobry

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

nie

PPM (podstawowa przemiana materii)

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 29 lat Na forum 357 dni Przeczytanych tematów 384
Witam

Obecnie jestem pod koniec cyklu

test enan 1-16 250 e3d
deca 1-12 300 e7d

leciał etadron na zbicie estro, cabaser na prolaktyne plus HCH od 8 tyg 500 ui co 4 dzień
badania regularnie co 3 tyg , ostatnie wyniki

estriadol 81 max norma 43
prolaktyna 16 max norma 324
progesteron 0,26 nie znam norm

samopoczucie bardzo dobre, libido świetne

Doszedłem niestety do wniosku że zacząłem przygode z sokami z dupy strony biorąc pod uwagę moja sylwetkę, przed cyklem waga to 83kg BF ok 20 , powinien zacząć od zbicia BF natomiast moje naturalne redukcje kończyły się typ ze waga spadała do 69 kg a tłuszcz na brzuchu nadal zostawał ( skinny fat), w związku z tym przeprowadziłem 2 cykle na mase , wymiary poszły do przodu i jest postęp natomiast w pasie obecnie dochodzi do ok 100cm , wiem że to w dużej części woda podskórna ale jednak dyskomfort jest duży , wiem ze popełniłem błąd tym bardziej ze estro ponad normę jednak trochę tego tłuszczu jeszcze dołożyło

obecnie cel to mostek i następnie konkretna redukcja

i tu moje pytania

1 jak miałby wyglądać taki mostek w moim przypadku? 250 test e7d plus HCG 1000 ui co 5 dzień bedzie ok? HCG szło w cyklu więc nie mam pojęcia jak dawkować na mostku
2 ile tygodni taki mostek? 4 6 8 ?
3 jakimi środkami i w jakich dawkach najlepiej zrobić porządna redukcje? ( oczywiśćie dieta dopieta plus aeroby) prop masteron t3? czy dodać tren? wiem ze to mocny srodek ale 30 na karku , w głowie mam pookładane wiec myślę ze sajdy bym ogarnał. clen raczej odpada , finanse nie graja roli.

Dziękuje bardzo za pomoc

Zmieniony przez - DominikJankowski w dniu 2019-08-11 11:45:18
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4377 Napisanych postów 43079 Wiek 34 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 535002
1. Daj test 250mg week rozbite na 2 iniekcje np pon/czw...hcg możesz lecieć jak wcześniej 500 e4d albo nawet e7d...
2. Jak długi mostek zależy od ciebie , takie minimum 4tyg może być 12tyg w zależności ile chcesz odpocząć...
3. Master odpada przy twoim poziomie bf , ten środek najlepiej spisuje się na niskim bf...na tren trochę za wcześnie , jeszcze przyjdzie czas...można npp dorzucić , jakieś spalacze , sally , efke , t3

Zmieniony przez - pawel82 w dniu 2019-08-11 12:03:46

Słowo na ulicy..!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 29 lat Na forum 357 dni Przeczytanych tematów 384
ok dzięki bardzo
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy Cykl do oceny

Zestaw 1