SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POMOC - RAPORT Z 2 MIESIĘCY DIETY NA MASE + ZDJĘCIA.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1228

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1008
Siema. Mam 17 lat od miesiąca ćwiczę na siłowni. Jestem ektomorfikiem i mam 180 wzrostu ;). Cel : Masa mięśniowa.
Sporo przeczytałem o żywieniu i postanowiłem się dobrze odżywiać, żeby ćwiczenia nie poszły w las ;).
Całkowicie odstawiłem kawę, nie pije, nie pale, nie jem słodyczy, nie zażywam żadnych suplementów. Ustaliłem również regularne godziny posiłków. Pod spodem zamieszczam zapiski z mojego dziennika treningowego dotyczące diety :
Dzień beztreningowy:
a)Płatki kukurydziane Cornflakes + mleko - 6.20
b)8 skibek chleba (złożone) - połowa z jakąś wędliną + pomidor/ogórek/sałata, druga połowa jakieś sery + pomidor/ogórek/sałata - 12.30
c)Obiad - 16.00 (Podam przykłady obiadów z ostatniego tygodnia) :
-Fix z ryżem + pierś z kurczaka
-Ryba + ziemniaki + surówka
-Spaghetti
-Wątróbka + ziemniaki
-Sine kluski + kapusta
-Kotlet schabowy + ziemniaki
Do tego często dochodzi jakaś zupa do każdego dania
d)Jogurt + jakiś owoc (zazwyczaj banan lub jabłko) - 18.00
e)5 skibek chleba - 3 z jakąś wędliną + pomidor/ogórek/sałata, 2 z jakimiś serami + pomidor/ogórek/sałata lub 2-3 kiełbasy + pomidory + 2-3 skibki chleba - staram się przed 20.00

W dzień treningowy plan wygląda tak samo. Trening wkładam przed obiadem (czyli zaraz po szkole) i wtedy te 8 skibek chleba staram się zjeść trochę później niż o 12.30 (tak z 3h przed treningiem zwykle), a po godzinie od treningu obiad.

Oto jak zmieniała się moja masa (Pomiary robione średnio co tydzień - rano i na waleta) :
03.04 - 64,2kg
11.04 - 65,4kg
17.04 - 66,4kg
24.04 - 67,5k
01.05 - 67,5kg
08.05 - 68kg
19.05 - 68,6kg
26.05 - 68,3kg
04.06 - 69,1kg

Pytania :
1. Prosiłbym o jakieś wskazówki dotyczące diety - podałem jej ogólny zarys bez rozdrabniania się na kcal i dodatkowo na węgle, tłuszcze czy białka, ale nie o ilości tych składników mi chodzi bo masa jak na razie idzie, ale o posiłki. Czy powinienem coś zmienić, może coś dodać lub coś odjąć? Czy odżywiam się prawidłowo przy robieniu treningu na masę ?
2. Powyżej podałem mój raport dotyczący wzrostu wagi. Czy nie idzie ona za szybko lub może za wolno ?
3. Czy jest konieczna zmiana posiłku przedtreningowego ?
4. Czy brzuch jest okej ? Boję się żeby się nie zalać i żeby nie urósł za bardzo.

Dołączam zdjęcia z obecnego okresu (starszych niestety nie mam).










Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 11936 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 90986
a)Płatki kukurydziane Cornflakes + mleko - 6.20 do wymiany całość
b)8 skibek chleba (złożone) - połowa z jakąś wędliną + pomidor/ogórek/sałata, druga połowa jakieś sery + pomidor/ogórek/sałata - 12.30 - do wymiany całość
c)Obiad - 16.00 (Podam przykłady obiadów z ostatniego tygodnia) :
-Fix z ryżem + pierś z kurczaka
-Ryba + ziemniaki + surówka
-Spaghetti
-Wątróbka + ziemniaki
-Sine kluski + kapusta
-Kotlet schabowy + ziemniaki
Do tego często dochodzi jakaś zupa do każdego dania niektóre są ok ale nie wszystkie poczytaj podwieszone
d)Jogurt + jakiś owoc (zazwyczaj banan lub jabłko) - 18.00 do wymiany
e)5 skibek chleba - 3 z jakąś wędliną + pomidor/ogórek/sałata, 2 z jakimiś serami + pomidor/ogórek/sałata lub 2-3 kiełbasy + pomidory + 2-3 skibki chleba - staram się przed 20.00 do wymiany

to nie dieta tylko zwykłe odzywianie
jak chcesz diete to poczytaj posty podwieszone

Ciągły terror w dążeniu do chwały, życie jest za krótkie, żeby być małym!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
mistrz painta widzę
masuj dalej spokojnie co do diety j/w

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta do oceny

Następny temat

Dieta redukcyjna

WHEY premium