SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POMOC W WYBORZE!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1518

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 972
1. WIEK: 25
2. WAGA: 83
3. WZROST: 175
4. WYMIARY:
-biceps: 41
-klatka: 110
-udo: 60
-talia: 90
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 5 lat z przerwami, od 2,5 roku bez przerwy.
6. DIETA:
-białko: 2,2-2,5 g
-węglowodany: 2 g(redukcja), 5 g (masa)
-tłuszcz: 0,8-1,2 g
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: Testosteron Enanthate - dokładnie rok temu zaczynałem (250 mg co 5 dni 8 tyg + Stanazol 6-10 tyg),DMZ Xtreme styczen tego roku 5 tyg, Obecnie zaczynam 4 tydz na MT od Burneiki.
8. TRENING: Split min 3 x tyg.
9. CEL CYKLU: Sucha Masa, rzeźba
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA:
11. POZIOM BF%: 15 %
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): Raczej do tycia
13. STAN ZDROWIA: Dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: Delikatnie tors - brzuch,
15. PPM (podstawowa przemiana materii): Średnia
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 130
-martwy ciąg: 150
-przysiad: 140

Witam, prosił bym o pomoc w dobraniu cyklu aby dopracować formę, obecnie kończę MT od Burneiki i co dalej? Odblokować się i poczekać miesiąc i uderzyć od połowy maja? Jeśli tak to co proponujecie? Czy może pociągnąć dalej cykl, a odblokować się dopiero przy wycince w czerwcu ? Nie mam pomysłu jak to dalej rozegrać, zależy mi na suchej masie, oczywiście dieta będzie odpowiednia do celu :)

Z góry dzięki za wszystkie uwagi i propozycje.

Niebiesko-biały herb...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94391 Napisanych postów 364317 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668763
dołóż propa teraz w ostatnim tygodniu tego wynalazku który jesz i poleć na nim min 10 tygodni

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 972
Jakie dawkowanie propa, 100 mg e2d starczy?

Niebiesko-biały herb...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94391 Napisanych postów 364317 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668763
tak

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Powiino byc wzgledenie ok. Ostatnie 3 iniekcje zmniejsz na 50mg.

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 972
OK, dzięki jak się coś urodzi nowego będę odświeżał temat, sog

Niebiesko-biały herb...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 972
Witam, lecę niecały 6 tyg na propie, ale teraz dostałem resztę towaru i się okazało że mam 10 ml Propa i 10 ml Drostanolone Propionate, bić propa do końca a na koniec dać Drastanolone na dobicie?

Niebiesko-biały herb...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 972
Witam, mam Boldenon na 13 tyg, do tego Enana też na 13 tyg.

Mam pytanie, chciałem bić od nowego roku przez `13 tyg, później odblok 6 tyg przerwy i propa na wycinkę od kwietnia na 12 tyg, jest sens takiego układu? Czy lepiej dać metke na kicka na styczeń, od lutego ciągnąć 13 tyg bold+enana i na koniec przejść na propa? i w połowie czerwca odblok ? Bić będę Enan 300 mg/e5d, Boldenon 400 mg/e7d.

Niebiesko-biały herb...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1514 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26532
podbijam do tematu, a powiedz jak wrażenia po tym prohormonie od Burneiki??

Życie zaczyna sie po 40-stce w pier*****m bicepsie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
13 tygodni na boldzie to za krótko, minimum 15. Odblok na 6 tygodni nie ma sensu, zrób most w tym czasie.

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 972
Co do Muscle Testa, coś tam działa, ale to że ludzie piszą że robią na tym 6-8 kg to jest ściema, siła poszła, definicja też. Na początek coś na pewno kopnie, ale też nie ma co liczyć na jakieś wielkie przyrosty :)

Co byś proponował na mostek ? I jakie ilości?

Niebiesko-biały herb...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cykl do oceny

Następny temat

meta+enan+deca+winko-2cykl

WHEY premium