SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POMOCY trening na mase

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1121

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 587
Witam mam wielką prośbe zacząłem ostatnio trenowac jakies miesiace robie pompki, brzuszki, ściskacz, drążek, hantelek 3kg, i chcialbym jakis trening zebyscie mi ustalili i jak sie odżywiac mam 18 lat 60kg wagi, wzrost 175cm, zalerzy mi tylko na klacie i rękach a najbardziej biceps i przedramie, i niechce zabardzo na kręgosłup jeszcze chce urosnąć, POMÓŻCIE. dlaczego jesli cwicze od 2 miesiecy wogóle nic nie pomaga waga ta sama czasem spada do 55kg, a kumpel nie cwiczy a rosnie jest o wiele wiekszy odemnie i nabral to w ciągu tych 2 miesiecy pomóżcie. Prosze o ustalenie treningu co kiedy mam robic i jakies odżywianie dobre, Chodzi mi o ćwiczenie na mase z góry dzieki...

< Chce byc coraz wiekszy i wiekszy pomóżcie >
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Jeśli zależy Ci na zmaksymalizowaniu efektów treningowych oraz ukierunkowaniu swoich wysiłków-

ZAPRASZAM do udziału w akcji "Trenuj z nami CYKLICZNIE"

https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=102412

Pozdrawiam wszystkich ambitnych-"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail-Czytaj i pytaj:
http://www.kulturystyka.pl/atlas/
Albo oglądaj i ucz się http://www.kulturystyka.pl/atlas_cwiczen-michail/ 

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1140 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7465
baffi "czytaj i pytaj" mowisz ze zalezy ci na klacie i rekach a nogi grzebiet? bedziesz niesymetryczny, a twoj kolgea poprostu na dobra genetyke , tez mam ten problem ze nie moge zlapac masy a wiesz dlaczego?
bo dieta to podstawa zajrzyj do dzialu odrzywianie, i proponowalbym zebys zapislal sie na silke tymi hantlami to naprawde za duzo nie zdzialsz,
dalej program na mase i jakos to bedzie
pamietaj aby byc wielkim sa 3 sasady
1. dieta
2.odpowieni trening
3.regeneracja
wiem ze ciezko jest przestrzegac diety ale jesli spelnisz wyzej wymienione 3 warunki gwarantuje ci ze nabierzesz masy miesniowej, i wypelnij profil

wiec napaczetek proponuje zrobic 2 miesiace ACT a potem zajrzyj tu ulozymy ci program na mase, i powaznie mowie zebys sie zapisal na silke bo na 3kg hantlach nie zrobisz masy

jesli moja odpowiedz cie zadowala to daj soga
pozdrawiam

masz kontakt z bazą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 587
WIesz u mnie ciężko tu o siłownie już wole ćwiczyć w domu a sprzęt sobie kupić jakie bys proponował hantelki o jakim ciężarze?

< Chce byc coraz wiekszy i wiekszy pomóżcie >
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Więcej siły

Następny temat

Mam dupny problem

WHEY premium