SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POMOCY :(((

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 813

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7530
Zauwazylem, ze troche tluszczu zlapalem i chcialbym go szybko zredukowac. Problem w tym, ze aktualnie jestem na masie i od ponad tygodnia na cyklu kreatynowym z cell pump'em. Mam pytanie, czy moge zrobic w ten sposob: odstawic na jakies 2 tygodnie CP, zeby spalic zbedne kilogramy (bede korzystal w duzej ilosci z kawy, wiec tym bardziej nie ma sensu brac wtedy CP), a potem znow powrocic do CP? Wiem, ze powiecie, zebym dokonczyl cykl na mase, a potem sie redukowal, ale akurat taka opcja odpada. Powiedzcie mi tylko, czy branie CP przez tak krotki okres, potem przerwa i znow np. tydzien na krecie cos daje? Czy kreatyna cos "zdzialala" przez ten tydzien, ktory ja bralem, czy moze musi sie rozkrecic i zacznie dzialac dopiero po dluzszym czasie??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
bezsensowny pomysł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1764 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5987
Ogranicz wegle w dni nietreningowe o 500 kCal

chemik-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 3208 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17274
troszeczkę dziwny pomysł.
Powodem "łapania" tkanki tłuszczowej jest nadmiar kalori, zmniejsz liczbę kalori, chociażby nieznacznie, spożywaj jak najmniej węglowodanów prostych, przed snem spożyj odżywkę wysokobiałkową <1>
Proponuję zwiększyć metabolizm przez dodatnie treningu aerobowego 3-4 razy w tygodniu ok.20-40 min., nie rozwiąze to Twojego problemu lecz dzięki zwiększonemu metabolizmowi i nadmiarze kalori nie będziesz zyskiwał nowej tkanki tłuszczowej <2>
Pomocnymi suplementami zwiększającymi ilość spalanych kalori jest l-karnityna , spożywana przed treningiem <ok.1g>, dzienne spożycie: ok.2-3g.

Istnieją trzy rodzaje kłamstwa: przepowiadanie pogody, statystyka i komunikat dyplomatyczny.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak dawkować HMB 750mg????

Następny temat

Co myslicie o kretce Weidera???

WHEY premium