SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POMOCY !!

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 728

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65
Witam wszystkim. Ja mam taki problem i nie wiem jak go rozwiazac, a mianowicie 2 miesiace temu postanowilem wyrobic sobie cialko i nabrac na masie. Noto od 2 miesiecy co wieczor cwicze domowymi sposobami przewaznie jest to podciaganie na drazku roznymi sposobami. np 10 podciagniec puzniej gdzeis pujde wroce za 20 min i znowu sie podciagam ale nie okreslona ilosc tylko ile dam rady i tak z 5 razy nadzien puzniej jak mam juz dosc to w ten sam spoosb 2 razy pompeczki i prysznic i spac....(miedzy pomkami bardzo zadko brzuszki) na poczatku mialem obwod bicepsa 33cm a teraz 36-37 no ale od poltora miesiaca nic nie przybywa ciagle 36,5 ;/ Na siłownie nie mam czasu i napewno nie znajde ... nastepny moj problem to tluszcz na brzuchu nie ma tego za wiele ale chce miec tz kaloryfelek :D ale brzuszki nic nie daja jedynie wzmacniaja miescie pod tluszczem ... juz miesiac jestem na diecie tz ograniczalem swoje jedzie np czasmi bywalo tak ze caly dzien o samej wodzie czasami tylko sniadanie i kolacja itp... z 86kg spadlem do 79-80 ale mimo dalszych prob i wysilkow jakos ponizej 79 niechce spasc... od tygodnia zazywam tabletki na redukcje tluszczu ,,
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65
to jest nie dokonczony temat .... temat do kocna opisany jest w poscie innym przypadkiem go dodalem piszac w pospiechu a nie ogarniam tego forum nie wiem jak mozna go usunac;/
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak spalić tłuszczyk z brucha...?

Następny temat

POMOCY !! Błagam PORADZCIE

Wiecej