SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POMOCY!

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 772

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mam problem po pierwszym moim cyklu w życiu zablokowałem się. libido to chyba całkowicie a z fają jak się pomęczyć to da rade i to dobrze stoi no ale przed cyklem to byłem ciągle w gotowośći parę sekund i już.ostatni raz wbiłem już prawie dwa tyg temu .brałem przez 4 tyg po półtora centymetra taki skład to wszystko razem już było wymieszane Trenbolone Enanthate 100mg
Nandrolone Decanoate 200mg
Testosterone Enanthate 200mg w dawkach co 6,7 dni powinienem brać regularnie c
o 5 w dawkach półtora centymetra a potem dwa razy
Nandrolone Decanoate
300mg/ml Testosterone
100mg/ml raz po centymetr i raz po 5 do 7 mm i jak zobaczyłem że mam problem to odpuściłem kumple mówili że to testosteron się pózniej przyjmuje i że zaraz będzie w porządku i że sobie wkręcam ale znam moje ciało i wiem co było wcześniej a co jest teraz . mam 20 lat 195 zwrostu ważę 100 kg a i w połowie cyklu gliko mnie dopadła wziołem letrozole 12 tabletek i na wątrobę osłony.wiem że ten temat był poruszany już wiele razy ale bardzo potrzebuję pomocy!!!!!!!! jak długo to trwa ?!masakra nigdy więcej zostaję przy samej diecie jak w ogóle będę miał jeszcze kiedyś ochotę iść na siłkę załamka...........
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam,
proszę się zarejestrować i zadać pytania w tym dziale:
https://www.sfd.pl/Doping-f14.html
-proszę również zapoznać się z regulaminem oraz wypełnić ankietę działu.

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2034 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19955
hahahahaha zaczął od koksu i teraz nie wie czy bedzie mial ochote kiedykolwiek cwiczyc :D
prosimy gromki brawa dla tego pana
za głupote trzeba płacić :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 45
nie nie zacząłem od koksu staż to ok 3-4 lata proszę o jakąś konkretną pomoc bo to naprawdę demotywóje do życia a co tu pisać o siłowni z fają też coraz gorzej pewnie testosteron schodzi...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 105095
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 3408 Wiek 1 rok Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 30270
Zero odbloku jakiegokolwiek i jakieś mieszanki i Ty się dziwisz że faja nie staje ;| myśleć trzeba było o tym przed cyklem a nie teraz grubo po fakcie. To się samo nigdy nie ustawi jak nagrzebałeś ale może dobry endokrynolog da radę.
Możesz jeszcze podbić do działu doping z tym, może chłopaki pomogą.

Gdy wyjmiesz zawleczkę, granat przestaje być twoim przyjacielem...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Organizm sam wróci do normalności tylko potrzebuje do tego czasu czasem trwa to 2 miesiące a czasem 6 miesięcy ale organizm zawsze wraca do normy , kwestia druga to jest to że siedzi to w Twojej psychice i widać jak bardzo się tym przejmujesz po tym jak się wypowiadasz na ten temat .

A co do poniektórych to dział jest żeby pomagać a nie się wyśmiewać z innych , jak macie zamiar się wyśmiewać to idźcie do cyrku albo przestańcie . Jak nie to ja wam w tym chętnie pomogę . Tylko dajcie znać .

Zmieniony przez - Makaveli01 w dniu 2013-09-22 11:06:29
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaki bootoster teścia

Następny temat

Mięśnie brzucha i klatki, domowe i szybkie sposoby, co stosować?

WHEY premium