SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POMOCY!!! w dobraniu treningów i odzywek jestem swiezakiem :(

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 673

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

16

Waga

74

Wzrost

183

Staż treningowy

1 miesiac

Obwód pasa

88

Obwód klatki piersiowej

95

Obwód uda

48

Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często)

siatkówka, piłka ręczna

Ograniczenia żywieniowe (uczulenia, choroby)

trądzik

Stan zdrowia

bardzo dobry

Możliwosci finansowe

bez problemu

Cel/problem/opis

musze przybrac tyylko i wyłacznie na suchej masie miesniowej
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24
Cześć mam 16 lat 183 cm wzrostu oraz 74 kg wagi . Jak widac na swoj wzrost jestem dosc chudy ale jednak brzuch jest przykryty spora warstwa tłuszczu ( poniewaz kiedys byłem pulchniejszy pod tym tłuszczem wydaje mi sie ze cos juz powinnno być widac) , najgorsze jest to ze nie moge przybrac na masie bedzie mi to uciazliwe w sporccie jaki uprawiam . Moim celem jest osiagniecie od razu suchej masy miesniowej czy tak wgl sie da ? .MOim terazniejszym treningiem są pompki brzuszki jakas tam sztanga i podciagania na drązku Ale wkoncu w mojej miejscowosci otworzyli dobra siłke wiec bede miał sie gdzie wypompowac . z diety .... haha pije duzo mleka jem owoce i warzywa oraz ryby . A na odrzywkach sie wogóle nie znam wiec prosze was o pomoc. POMÓZCIE mi dobrac treningi diete i odzywki.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 184405
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Widzę, że nawet nie wiesz jak się pisze słowo 'odżywka'
Co do treningu - link wyżej.
Potem zajmiemy się dietą.
Czytaj o treningu FBW

Zmieniony przez - IneTheEnd w dniu 2012-09-05 19:31:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24
Sory za bład pewnie wiecej sie znajdzie bo pisalem troche zdenerwowany bo mi sie przegladarka wyłaczyla i musiałem drugi raz wszystko pisac; D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24
Dzieki za pomoc
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy sobie mogę zaszkodzić?

Następny temat

Pytanie o bieganie

WHEY premium